Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(liaudija @ 2014 01 24, 11:57)
Sveikos,

reikia siuvinetu geliu arba puokstes. Neapsisprendziu tarp Dimensions bijunu ir Riolis bijunu.
Gal patartumete, kuria firma geriau rinktis?
Dabar is telefono negaliu nuorodu idet, bet DIM bijunai ne visi tokie daikus atrodo  ax.gif

Riolio buvau paėmus bijūnus, paskui apsižiūrėjau, kad pusvilnės siūlai, tai atšaukiau ir apkeičiau į rožes. Nebent dar kitas rinkinys koks yra ne su pusvilne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra Gi @ 2014 01 24, 11:10)
Galima passidaryti juodai baltą nuotrauką ir po to kelti į programėlę wink.gif

O jei norisi spalvotos- tokį š... padarys. Jau milijoną kartų išbandytos tos niekalinės programos- dar neradom nei vienos, kuri padoriai schemas darytų.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2014 01 24, 14:53)
Imetu procesa natiurmorto. Kaip minejau 40c linas, siuvineju vienu DMC siulu:


Oho, koks smulkumas bigsmile.gif Gražu smile.gif ir nemaža darbo dalis jau įveikta smile.gif

QUOTE(sobieska @ 2014 01 24, 15:32)
Manojo proceso sudedamosios dalys  smile.gif


Tavo tempai tai protu nesuvokiami irnesakyk.gif Tulpės - gražu, vienos mano mėgiamų gėlių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2014 01 22, 17:50)
keletas siumetuku smile.gif


kokie fainuoliai pingvinukai wub.gif

QUOTE(Bianca @ 2014 01 23, 17:50)
o as, leidus savininkei, galiu pasirodyt su  pilnu metrikuciu bei savo saldziuju meskuku procesiuku smile.gif


meškiukai wub.gif metrikutis toks žaismingas, nematytas thumbup.gif

QUOTE(Sela:) @ 2014 01 24, 11:53)
Imetu procesa natiurmorto. Kaip minejau 40c linas, siuvineju vienu DMC siulu:


jėtus, koks blusinėjimasis čia bigsmile.gif ant tokio smulkumo, nesužlibinčiau biggrin.gif

QUOTE(sobieska @ 2014 01 24, 12:32)
Manojo proceso sudedamosios dalys  smile.gif


man nuo tavo tempų žandikaulis jau seniai atvipo ir nebeužsidaro... o pasirinkti dizainai visada kelia susižavėjimą, nuostabą wub.gif

baigiau pagaliau aš savo mergiotę, liko tik "linksmiausia" dalis - BieSas doh.gif o jo ten daaaaaug...

praėjusį penktadienį dariau užsakymą iš darbštuolės, jau savaitė praėjo, o statusas vis dar tik, kad apmokėta... kiba rašyt jau ir klaust kame šaknys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2014 01 24, 13:53)
Imetu procesa natiurmorto. Kaip minejau 40c linas, siuvineju vienu DMC siulu:

iskart medali kabinu, uz grozi ir smulkuma mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(sobieska @ 2014 01 24, 14:32)
Manojo proceso sudedamosios dalys  smile.gif

jau ir keiksmazodziu ir pagiru pritrukau biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū,ačiū,ačiū...visoms 4u.gif Malonu, kad pastebit...tikrai wub.gif

Toks klausimėlis...kas siuvinėjat ant rėmo-kokia ranka yra viršum jo:dešinė ar kairė. Aš kai vienai siuvinėtojai pasakiau, kad manoji kairė viršuj, nu, kad pasižiūrėjo, galvojau tuoj susigūšiu nuo žvilgsnio ir klausimo...tu kairiarankė...nu ne-dešinerankė. Tai ar aš normali biggrin.gif

Sela:), tik dabar primečiau-gebenėm praeitą puslapiuką užmėtėm cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 24 sausio 2014 - 22:26
Man neužtenka 1 siūliuku ant 40 lino ,aš dviem blusinėjuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2014 01 24, 23:54)
Man neužtenka 1 siūliuku ant 40 lino ,aš dviem blusinėjuos  smile.gif

Šiaip man irgi , kai "riebiau" gražiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2014 01 24, 23:24)
Ačiū,ačiū,ačiū...visoms 4u.gif  Malonu, kad pastebit...tikrai wub.gif

Toks klausimėlis...kas siuvinėjat ant rėmo-kokia ranka yra viršum jo:dešinė ar kairė. Aš kai vienai siuvinėtojai pasakiau, kad manoji kairė viršuj, nu, kad pasižiūrėjo, galvojau tuoj susigūšiu nuo žvilgsnio ir klausimo...tu kairiarankė...nu ne-dešinerankė. Tai ar aš normali 


jei tu desineranke,tai ji turi but apacioje,o kaire virsuje mirksiukas.gif tai viskas ten pas tave gerai,gali darbuotis ramiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 24 sausio 2014 - 23:47
QUOTE(zerutis @ 2014 01 25, 00:45)
jei tu desineranke,tai ji turi but apacioje,o kaire virsuje  mirksiukas.gif tai viskas ten pas tave gerai,gali darbuotis ramiai  biggrin.gif

Chu...tai aš teigiama....mano esqiu nenukentėjo nuo TO lotuliukas.gif

*****, reiks dabar man kažkaip nutaisyt naglas akis, ir stot akis į akį su vaikystės drauge...bet ji siuvinėja DIMENSIONS briedžius ir vilkus wub.gif ...gražiai jai gula kryžiukai...gal nurysiu piktus žodžius, nes nei vienam žmogui, nuryti skaudūs žodžiai skrandžiui nepakenkė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2014 01 25, 00:54)
Chu...tai aš teigiama....mano esqiu nenukentėjo nuo TO  lotuliukas.gif

*****, reiks dabar man kažkaip nutaisyt naglas akis, ir stot akis į akį su vaikystės drauge...bet ji siuvinėja DIMENSIONS briedžius ir vilkus  wub.gif ...gražiai jai gula kryžiukai...gal nurysiu piktus žodžius, nes nei vienam žmogui, nuryti skaudūs žodžiai skrandžiui nepakenkė  biggrin.gif

blink.gif o kas tau xxx nepatinka,pas tave ten viskas super,neieskok siknoj viniu (rasiux zodziai) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2014 01 25, 01:01)
blink.gif o kas tau xxx nepatinka,pas tave ten viskas super,neieskok siknoj viniu (rasiux zodziai)  biggrin.gif

Reikalas tas, kad ji irgi dešiniarankė (todėl pasijutau ne visai taisyklinga aš) biggrin.gif ...dabar aš rami
Atsakyti