Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 23:17)
net nezinau, bet ta 40, tai tikrai  kabinasi ne kaip grietine o kaip sviestas. Ir indelio neina greitai isplauti, butinai reikalingas indu ploviklis, kitaip veliasi tas taukas ir visa kempine patampa taukuota.



va va, veliasi, man net burnoj ji veliasi! fui. sakau ji jau kuris laika tokia... nors imk ir neesk. as galvojau gal cia tik mano pardej tokia partija.. matyt visur tokiu metu.


pyrago turbut kist i saldytuva negalima karsto/silto?
hm, kazi ar katukas neparagaus jo per nakti? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 09 gruodžio 2013 - 23:23
Kažkuriam puslapy buvo kalba apie rafinuotą kokosų aliejų dideliais kiekiais ir pigiai perkamą. Aš, kadangi negavau iš Sanitexo nusipirkt, tai pagooglinau ir radau čia: http://www.prekypoli...ejus-25-kg.html
Beje, Cecil nerafinuotam (tam, kur anksčiau maximose buvo prie kosmetikos) dabar www.ekopirk.lt nuolaida
Nidulia, vietoj indų ploviklio puikiai tinka garstyčių milteliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 12 10, 00:22)
va va, veliasi, man net burnoj ji veliasi! fui. sakau ji jau kuris laika tokia... nors imk ir neesk. as galvojau gal cia tik mano pardej tokia partija.. matyt visur tokiu metu.
pyrago turbut kist i saldytuva negalima karsto/silto?
hm, kazi ar katukas neparagaus jo per nakti? biggrin.gif

maisyk grietine su naturaliu jogurtu. s Dobilo megstu. Ir I varske, ir I salotas maisau dvaro 40 su jogurtu.
Nedek silto pyrago I saldytuva. Gaila katukui pyrago, ane?biggrin.gif
Atsakyti
elektros gaila i saldytuva karstus valgius kraut.
gal pas jus salta namuose labai, kad grietine tokia kieta? visgi 40% rieb tai visai nemazai... reiktu pasildyti pries valgant, beveik kaip sviesta.
Atsakyti
QUOTE(lugne @ 2013 12 10, 00:31)
Nidulia, vietoj indų ploviklio puikiai tinka garstyčių milteliai mirksiukas.gif

Dar as cia zaisiu blink.gif Pas mane ir indu ploviklis ekologiskas, tai noeko baisaus. Bet jau ziuriu, tik kai kuriose IKI randu Univert. Jau isikirto, kad zmones perka eko, tai reikia brangesnius uzsivezti. Purskiklis buvo geras Univert, toks universalus, tai jau visai jo nematau.
Atsakyti
QUOTE(lugne @ 2013 12 09, 23:31)
Kažkuriam puslapy buvo kalba apie rafinuotą kokosų aliejų dideliais kiekiais ir pigiai perkamą. Aš, kadangi negavau iš Sanitexo nusipirkt, tai pagooglinau ir radau čia: http://www.prekypoli...ejus-25-kg.html


įdomu, kokie tos dėžės išmatavimai? Bet gal turėtų tilpti į post24 "spintelę" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2013 12 09, 18:00)

Gal turit tasku, is kur gaunat mesos, kiausiniu, darzoviu, kokoso alieju, sviesta tauku ir pan. ? Busiu labai dekinga uz atsakymus!

mesa perkam kiaule rudeni visa is patikimo ukininko, kiausinius perku turgelyje pas bobutes, darzoves uzaugina mama, kokoso alieju perku maximoje per akcijas (kosmetikai 30-40 proc), taukus gaunam is savos kiaules smile.gif Mano tokie taskai biggrin.gif

Labas rytas, varau siandien tirtis skydliaukes smile.gif namuose nieko valgomo pusryciam doh.gif tai susiverciau nepersaunamos puoda ir du bananus, daugiau nieko nebuvo schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 12 09, 20:46)
pas mane pačią vienam kampuke  paluby būdavo žiemą kondensatas ir pelėsis- na gal kokia pusė kvadratinio metro- tai va, tokie termotapetai pagelbėjo- jau 3 metai kaip sutvarkiau ir nebepasirodo. Ant apšiltinto paviršiaus nesikondensuoja drėgmė- nėr ir pelėsio

pas mus nuo ankstyvo rudens prasideda intensyvus kūrenimo-vėdinimo procesas, valymai, gramdymai, ir kas tik nori, bet drėgmė vis tiek namie didžiulė, o pelėsis išlenda vėl ir vėl. ir sienas šiltinom, ir termodažais dažėm, bet vis tiek... doh.gif

QUOTE(Šelma @ 2013 12 09, 21:11)
Nevykusi diena šiandien- ryte varškė su grietine, kažkokia suomiška, riebi, bet šlykščiai neskani, pavalgiuis toks fui veu jausmas liko  doh.gif

Man rodos, tu čia apie tokią estišką kalbi, kur tipo rikota. FUj fuj, aš pamenu, kai jos paragavau, tai ir dabar nupurto lotuliukas.gif

Atsikėliau visa svaigstančia galva šiandien unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2013 12 10, 10:28)

Man rodos, tu čia apie tokią estišką kalbi, kur tipo rikota. FUj fuj, aš pamenu, kai jos paragavau, tai ir dabar nupurto

Taip, ricotinę atseit fear.gif
Šiandien dieną pradedu, kaip katė- su grietinėle rolleyes.gif Muuuurrrrr wub.gif
Atsakyti
nu, merginos, galit mane sveikinti smile.gif ax.gif

pyraga susove ir kaip nebuta. gerai kad MB viena gabaleli atidejau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2013 12 09, 23:17)
net nezinau, bet ta 40, tai tikrai  kabinasi ne kaip grietine o kaip sviestas. Ir indelio neina greitai isplauti, butinai reikalingas indu ploviklis, kitaip veliasi tas taukas ir visa kempine patampa taukuota.


zinok man jogurtai ni ni unsure.gif
Atsakyti
Labos damos,

Labai reikia Vorestos komentaro.

Pabandziau pasiskaiciuoti kvepavima.Sulaikymas vos 28 sek,ikvepimai 22.Ar teisingai suskaiciavau ,kad gaunasi -6.Gal priveliau kazka ne taip.O ka reiskia rezultatas???

As labai labai busiu dekinga 4u.gif


Antra savaite su Paleo.Praejo lomkes,cukrui poreikio nejauciu,miltams taip pat.Bet sunkiai organizmas i riebala reaguoja,na bent jau as taip manau,kad i riebala.Dazniausiai oasiriebalinus gyvenu su daug 3 doh.gif Ypac kiaulienos taukas man peilis.ytariu laukia ilgas savo organizmu reakciju studijavimas.
Svoris man net labai krenta,bet gal cia del to dar,kad maitinu savo leliu pati,nezinau,bet valgau taip,kad vyras vakar vakare sako pagaliau gaunu normalaus maisto su riebalu bigsmile.gif ,liux dieta sako bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Man truksta ziniu kaip jam reiketu su sia mityba gyvent,kad svoris augtu.Sake pasirasytu,nes siaip jam patinka tojs maistas,bet nesutinka gyvent be desertu.
Pazadejau jam Paleo desertu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spingsuliukas @ 2013 12 10, 11:31)
Labos damos,

Labai reikia Vorestos  komentaro.

Pabandziau pasiskaiciuoti kvepavima.Sulaikymas vos 28 sek,ikvepimai 22.Ar teisingai suskaiciavau ,kad gaunasi -6.Gal priveliau kazka ne taip.O ka reiskia rezultatas???

tikrai kažką privėlei biggrin.gif 22-(28:5)= 22-5.6=16.4 rodo, kad tavo kraujo pH indeksas rūgštinis, ir smarkiai, todėl pačiu laiku atradai teisingą mitybą.
Paskaitykkitų istorijas su panašiu pH indeksu. Gaila, kad skaičiavimas jau po savaitės pakeistos mitybos- neužfiksavai pradinių duomenų.

Vartok daug vandens, kad išplauti atliekas iš organizmo. Jos, tirpstant lašiniams- atsipalaiduoja iš riebalinių ląstelių.

QUOTE
Man truksta ziniu kaip jam reiketu su sia mityba gyvent, kad svoris augtu.Sake pasirasytu,nes siaip jam patinka tojs maistas,bet nesutinka gyvent be desertu.
Pazadejau jam Paleo desertu  bigsmile.gif

suskaičiuok jo kvėpavimą, pažiūrėsim, gal kas matysis.
Atsakyti