Įkraunama...
Įkraunama...

Ką pamatyti, kur apsistoti Vilniuje?

parekomenduokite kur galima būsų apsilankyti, ką gražaus pamatyti ir kur skaniai pavalgyti.. nes tokie restoranai kaip "Stirnių malūnas" nuvylė beskoniu maistu.. nors kainos pakankamai normalios... "Belmonte" neatitinka kainos ir kokybės santykis maisto atžvilgiu...
labai lauksiu Jūsų rekomendacijų ......
[/quote]

Rekomenduoju restoranus Graf Zeppelin ir Balzac. Abu Savičiaus gatvėje. Pirmajame dominuoja vokiška virtuvė (rekomenduoju šnicelius), kainos neaukštos, porcijos didelės. Antrajame šiek tiek brangiau, porcijos mažesnės, bet šiaip jauki vieta. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galetume rekomenduoti kur pigiai apsistoti savaitei Vilniuje? smile.gif
Atsakyti
Mano žinutė tiems, kas nori pakeliaut savaitgalį po Vilniaus apylinkes. Šiandien išvažiavom pažiūrėti Karmazinų pilkapių. Turėtų būti labai gražu, bet... Jokių rodyklių, jokių takų. O taip norėjosi pamatyti ir atodangą, ir Dziuravą akmenį. Deja. Bet pavaikščiojom po Dukštų pažintinį taką, Po Vilnojos akmeninių skulptūrų parką. Labai šaunu, ypač, kai ir oras geras. Tik pastebėjimas tiems, kas tikisi šiame krasšte užkąsti. Važiuojant iš Vilniaus yra kavinė Viekiemis ar Viensėdis. Užsukom, bet ji pasirodo nedirba, nors ir nuoroda, ir užrašas egzistuoja. Užsukom prie Sudervės į Žvejo sapną. Mėsos nerasta, tik žuvis, bulviniai blynai ir blyneliai. Karšto patiekalo kaina ~40 Lt.Trys dideli bulviniai blynai 9 Lt. Taip kad mėsėdžiai prisiminkit sausus davinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RITUTĖ: 23 spalio 2011 - 16:50
Labai reiketu atsiliepimu apie 3-4 zvaigzduciu viesbucius sostineje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispyrus ozka @ 2011 12 04, 18:59)
Labai reiketu atsiliepimu apie 3-4 zvaigzduciu viesbucius sostineje  4u.gif


jau senokai dirbu viešbučių versle ir turiu savo mažą hosteli,
kad parašyčiai koki atsiliepima paršykit, viešbutis turi buti centre?
Arti kokio objekto pageidaujat? Į kokią kainą orentuojates bent apytikliai.
Galiu patarti kuris tinka labiausiai, nes vieni yra 3 žvaigždučių bet kainas kartais turi
gan aukstas. Ir dar ar norit didelio viešbučio ar mažo? Kokių dar turit reikalavimų ir norų? nes visa tai itakuoja kainą.
Papildyta:
grižau į temą tai visus kviečių klausti kas norima ir domina:)
Nuo vakar jau važinėja traukinukas po miestą vaziuoja 40-50 min, kainuoja 3lt
jau isbandziau patiko. Vaziuoja kas valanda nuo Rotuses per senamiesti pielies gatve tada aplink Katedra, pasuka i gedimino prospekta ir iki galo iki seimo ten apsisuka ir grizta to paciu marsrutu. Man patiko.
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2011 12 21, 15:41)
jau senokai dirbu viešbučių versle ir turiu savo mažą hosteli,
kad parašyčiai koki atsiliepima paršykit, viešbutis turi buti centre?
Arti kokio objekto pageidaujat? Į kokią kainą orentuojates bent apytikliai.
Galiu patarti kuris tinka labiausiai, nes vieni yra 3 žvaigždučių bet kainas kartais turi
gan aukstas. Ir dar ar norit didelio viešbučio ar mažo? Kokių dar turit reikalavimų ir norų? nes visa tai itakuoja kainą.
Papildyta:
grižau į temą tai visus kviečių klausti kas norima ir domina:)
Nuo vakar jau važinėja traukinukas po miestą vaziuoja 40-50 min, kainuoja 3lt
jau isbandziau patiko. Vaziuoja kas valanda nuo Rotuses per senamiesti pielies gatve tada aplink Katedra, pasuka i gedimino prospekta ir iki galo iki seimo ten apsisuka ir grizta to paciu marsrutu. Man patiko.



Vieta nera svarbu, kad butu parkavimas salia viesbucio, pusryciai ir ne popierines sienos bei svaru butu 4u.gif
Papildyta:
Buvo vienu metu kuponus paleides viesbutis atrodo Zalias namas ar kazkaip panasiai vadinasi, jei dar paleistu, ar verta? 4u.gif Gal kas esat buve?
Atsakyti
Sveikos.
Mano dukra (17m ) su draugemis (15,16m ) vasara ketina vaziuoti i Vilniu ,festivali ir seip paatostogaut smile.gif
Susiradom marsrutus (gal ir kiek ankstokai, bet mazdaug jau planuojames ) , tik vat beda yra,kad nepilnameciam nenuomuoja kambariu. g.gif
Jos vienos pacios vaziuoja, pernai turejo kur nakvot-pas drauge bet ta drauge issikrauste tai beda.. apsiskambinau kelis viesbucius,sveciu namus.. nieko- be suaugusio asmens niekas nepriema nepilnameciu.
Gal kas turit labiau patirties ar zinot, gal yra koks kambarys issinuomot Vilniuj 1-2 naktim ? Girdejau apie kazkokius studentiskus kambariukus . Merginomis tikrai nemanau,kad bedu kokiu galetu kilt sad.gif
Atsakyti
Gal kas nesenau buvot televizijos bokste? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
o ka nuveikti Vilniuje ziema, be prekybcentriu ir vandens parko?smile.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...mp;noredirect=1
ar domintu tokios ekskursijos?
Atsakyti
Man rodos niekas neminejo Barbakano - gynybine siena, Subaciaus g - is senamiescio galima lengvai pasiekti. Apacioje -Tymo turgelis, per muges butinai kas nors ten vyksta. Del savaitgaliu - nesu tikra ar veikia.
Uzupio rajonas. Sv.Onos baznycia.
Bunant prie Ausros vartu-uzeiti i Visu Sventuju staciatikiu vienuolyna-cerkve.
Uzlipti i Europos apzvalgos aikstele. Nors pati ir nebuvau.
Kitoj pusej- prie baltojo tilto - sakuru parkelis . Zydejimas- geguzes menesi, gan trumpai zydi, tik pora savaiciu.
VU varpine-atsivieria grazi panorama.

Biski uz vilniaus -Botanikos Sodas. Puikiai tiktu ir vaikuciams! Ypac pavasari - buvom kai zydejo alyvos. Labai grazu! Galima tiesiog isitaisyti alyvu giraitei , pasitiesti ka nors , paguleti-pasedeti.

arba.....tiesiog pastudijuokit sita

http://www.vilnius-t...LT-leidinys.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 01 balandžio 2013 - 15:51
Sveiki,

Pas mane atvažiuoja po mėnesio draugė su draugu ir jo broliu. Na, tiksliau, ne pas mane, bet į LT. Ten, kur gyvenu, jų visų priimt negaliu, o viešbutyje gyventi jie nenori, nori normaliai bute. Tik dabar man klausimas, nes niekada nesu to darius, ar geriau ieškot nuomotis iš žmonių, ar iš firmų? Nes patikimiau atrodo firmos (pinigai ne kliūtis), o kai kas labiau rekomenduoja žmones. Tai ir nežinau kaip pasirinkti, norėčiau nueiti pati apžiūrėt, susitart, bet baisu užsiraut ant ko nors.
Iš firmų googlas pirmą meta Trumpalaikė nuoma Vilniuje, gal turit kas nors atsiliepimų? Norėtųsi, kad viskas praeitų sklandžiai.
Iš anksto ačiū už patarimus.
Atsakyti