Įkraunama...
Įkraunama...

Ką pamatyti, kur apsistoti Vilniuje?

QUOTE(jotrezas @ 2013 04 10, 12:49)
Iš firmų googlas pirmą meta Trumpalaikė nuoma Vilniuje


Netiesa. Googlas iš firmų pirmą meta :

http://www.butunuomavilniuje.lt/

Jūsų paslaugos, kurias čia reklamuojate, yra tik antram google puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 04 10, 22:15)
Netiesa. Googlas iš firmų pirmą meta :

http://www.butunuomavilniuje.lt/

Jūsų paslaugos, kurias čia reklamuojate, yra tik antram google puslapyje.

oi kokia vriedna merga tu lotuliukas.gif
taip tiesiai sviesiai.... zmogus gal tikejosi cia blondiniu saskrydi aptikti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Bent man pirmoje eileje Google ismeta *infected* skelbimus "trumpalaike nuoma" arba "butu nuoma". Ziurint kaip formuluoju uzklausa.
Susirasti nakvyne tikrai nera problema.
Atsakyti
QUOTE(jotrezas @ 2013 04 10, 11:49)
Sveiki,

Pas mane atvažiuoja po mėnesio draugė su draugu ir jo broliu. Na, tiksliau, ne pas mane, bet į LT. Ten, kur gyvenu, jų visų priimt negaliu, o viešbutyje gyventi jie nenori, nori normaliai bute. Tik dabar man klausimas, nes niekada nesu to darius, ar geriau ieškot nuomotis iš žmonių, ar iš firmų? Nes patikimiau atrodo firmos (pinigai ne kliūtis), o kai kas labiau rekomenduoja žmones. Tai ir nežinau kaip pasirinkti, norėčiau nueiti pati apžiūrėt, susitart, bet baisu užsiraut ant ko nors.
Iš firmų googlas pirmą meta Trumpalaikė nuoma Vilniuje, gal turit kas nors atsiliepimų? Norėtųsi, kad viskas praeitų sklandžiai.
Iš anksto ačiū už patarimus.

Taisau, vieną iš pirmųjų. Metė, kai tikrinau. Ačiū už labai mielus atsakymus.
Atsakyti
Vilnius manau, jau nebestebina ne pirmą kartą viešinčių svečių Gedimino pilimi, Katedra ar Trijų kryžių kalnu, tad aš kaip Vilnietė siūlau aplankyti Belmonatą,, Verkių parką, Pučkorių atodangą, (tai toliau nuo miesto). Visur pilna gamtos, galima atsigerti kavytės ir pan, man asmeniškai vaizdai nepakartojami, YPAČ kai dabar sutvarkė Pučkorių atodangą.

O variantas norintiems mieste pasivaikščioti, įeikit į senamiestį ir eikit kur akys veda, gatvelėmis pasidžiaukite, net man, Vilnietei, atrodo viską mačiusiai, kartais pasimeta kelias :}
O senamiestyje siūlau aplankyti Barbakaną, pilies griūvėsius, nuo ten graži panorama atsiveria.
Atsakyti
Keliu tema.
Kur apsistoti seimai su 2vaikais Vilniuje, nebrangiai, savaitei. noretume tilpti i 500Lt ax.gif
Atsakyti
Sveikos vilnietes, gal pasakytumet kuri cia Vilniaus vieta? 4u.gif Kazkada labai senai vaiksciojau kazkokiu smagiu taku ir matesi Vilniaus vaizdai, ka ir primena si nuotrauka, bet nepamenu kuriam rajone buvau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 12 rugpjūčio 2013 - 16:10
QUOTE(Hiver @ 2013 08 12, 15:09)
Sveikos vilnietes, gal pasakytumet kuri cia Vilniaus vieta? 4u.gif

ar tai negaletu buti tauro kalnas?
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2013 08 12, 18:31)
ar tai negaletu buti tauro kalnas?

Paziurejau google, tikrai turbut ir bus ta vieta, aciu 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kaip nuo stoties nuvažiuoti į Valakupių reabilitacijos centrą?


Domina viešasis transportas :-D Kokie autobusai/troleibusai/mikroautobusai


Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Diaina @ 2014 02 13, 19:16)
Gal kas žinote, kaip nuo stoties nuvažiuoti į Valakupių reabilitacijos centrą?
Domina viešasis transportas :-D  Kokie autobusai/troleibusai/mikroautobusai
Ačiū


Ikeliu nuoroda:
http://www.vilniustransport.lt/lt/
Pasirinkite tarkim autobusus ir spauskite :"Greiciausio marsruto paieska",parasykite is kur ir i kur norite vaziuote,ir Jums pateiks kelis optimaliausius nuvykimo variantus. 4u.gif
Atsakyti
ar kas nors buvote Vilniaus TIC organizuojamose ekskursijose Silva rerum keliais? kokie įspūdžiai? kokia kaina?
Atsakyti