Įkraunama...
Įkraunama...

Ka vyrai daro,jei negauna pakankamai sekso?

QUOTE(Maar @ 2013 12 10, 14:03)
Man visai nereikia to sekso, ir malonumus pasiekt daugiau vargo nei pacio malonumo.
Bet reikia artumo, be to jei mylimam zmogui gera, tai fainiau nei sau. Vien del to verta kad ta pajusti. Tai ka as cia save tuo zeminu ar zlungu? Nemanau...


"Kokia tada turi buti saviverte moters?"
O kokia bus saviverte suzinojus, kad jis isitaise drauge?
Ir as jo nekaltinciau nors jau neistikimybes nepernesu patologiskai


Ne, nu tai jei Jums seksas tik pareiga, tai nereiškia, kad visom taip. Man pvz. sekso reikia ir man jis patinka, ale jei reiktų periodiškai atsigult tik tam, kad pas kitą nepabėgtų, negaunant jokios emocinės ir fizinės grąžos, nu tai nafik, lai eina ir randa tokią, katrai tas atsigulimas bus tik tam, kad pliusą užsidėt.

Seksas yra dvipusis žaidimas, o ne vienos krypties gatvė. Bent jau man.

O kodėl turėtų kisti mano savivertė, jei vyras susiranda kitą? Čia jo sprendimas.

Aš suprasčiau, jei moteris "neduoda" šiaip sau, iš principo, nu tai tada gal ir galima sakyti, kad pati kalta. Bet jei moteris nori elementarios pagarbos, dėmesio, pagalbos ir "neduoda", nes yra pervargusi viską viena daryt, nu tai kokios ir kam pretenzijos turėtų būti reiškiamos? Kas iš to, jei ji dabar prisivers ir guls kiekvieną kartą, kai jam prisireikia? Jos gyvenimas tai nepalengvės, pareigų nesumažės, vyrukas ir toliau jausis teisus (nu aišku, nafik jam dėti papildomas pastangas, jei ir taip visi jo poreikiai patenkinti nepersistengiant). Abiems tas pastangas reikia dėt, o ne gyvent pozos 68 sąlygom (tu man pačiu..pk, o aš tau skoloj liksiu...).
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 12 10, 13:27)
Ne, nu tai jei Jums seksas tik pareiga, tai nereiškia, kad visom taip. Man pvz. sekso reikia ir man jis patinka, ale jei reiktų periodiškai atsigult tik tam, kad pas kitą nepabėgtų, negaunant jokios emocinės ir fizinės grąžos, nu tai nafik, lai eina ir randa tokią, katrai tas atsigulimas bus tik tam, kad pliusą užsidėt.

Seksas yra dvipusis žaidimas, o ne vienos krypties gatvė. Bent jau man.

O kodėl turėtų kisti mano savivertė, jei vyras susiranda kitą?

Butent ,jau net nupurte Maar zinute skaitant.Isivaizuoju isipurskiu lubrikantu ,pasizadinu vyra ir sakau davai brangusisi darbuokis,o as pasidziaugsiu,kad tau gerai bus i mane nekreipk demesio,gal numigsiu psomeli smile.gif gal geriau tada lele nupirkti?ir visi laimingi?smile.gif.Nu jau tada geriau be vyro is vis.Gal tikrai yra tokiu moteru ir maniskis tokia gal susiras, kuri visada ir visur bus viskam pasiruosus,su lubrikantais kisenej smile.gif
Nepyk, Maar, nenoriu izeisti,jei jums toks gyvenimas gerai,bet patikekit abejoju ar dauguma zmoniu noretu taip gyventi,aspivemciau vietoj ir susirkciau kokia depresija,jei taip reiktu gyvent,gala sau mazu pasidaryciau,man tai baisu. Man reikia gero kokybisko pasimylejimo ir ta svera sventa,negali ten buti jokiu sportu,kist myst.
O susiras ar ne kita -jo reikalas,niekad nelaikiau pririsus ir del to nepergyvenau.. Gal kaip tik gyvenimas palengvetu,nebezinau...Jei zmogus taves nevertina,jei issidirbineja ,kiek galima megint kazka lipdyt,abu turi noret kazka keisti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Sani*: 10 gruodžio 2013 - 14:51
o bože,kiek daug tekso,o kartojasi tas pats per tą patį. mano patarimas tik vienas - nustoti elgtis kaip su vaiku užuot klausinėjus retorinių klausimų, nejaugi toks šeimyninis gyvenimas. jis toks, kokį susikuri.
Atsakyti
Man tai dar būt įdomu sužinot, ką vyras dirba. Gal sunkų fizinį darbą kokį, kad nulūžta vaikus bemigdydamas? Nes pvz. jei aria statybose 12 val. per dieną, tai tikrai nėra ko norėt, kad dar pakampes grįžęs šluostinėtų...

P. S. Kas dėl sekso, pritariu Maar. Aš, tiesa, jį kaipo tokį labai mėgstu, bet jei man nėra nuotaikos, o mylimam žmogui yra, man nė kiek nesunku jį pradžiugint nieko nereikalaujant mainais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelėniukas: 10 gruodžio 2013 - 19:06
QUOTE(Pelėniukas @ 2013 12 10, 19:04)
Man tai dar būt įdomu sužinot, ką vyras dirba. Gal sunkų fizinį darbą kokį, kad nulūžta vaikus bemigdydamas? Nes pvz. jei aria statybose 12 val. per dieną, tai tikrai nėra ko norėt, kad dar pakampes grįžęs šluostinėtų...

O tai kaip sekso tuomet nori? g.gif Ir iš viso, kodėl tuomet kyla nepasitenkinimas? Nu tai jei pats nulūžta, tai vadinasi pavargęs. Žmona irgi po to atgula pavargusi irgi nulūžta. Tai kur bėda? Kai išsimiegos savaitgalį ar kada ABU, nu tai ir pasimylės biggrin.gif
Nu keistas vyras, neduokdie tokį ax.gif
Ar jis čia nori, kad žmona viską mestų, užkištų vaikams ausis, užrištų akis ir dieną su juo pavarytų greitai, nes vakare jis jau miega, o žmona tvarkosi?
Nu nesuprantu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 10, 21:41)
O tai kaip sekso tuomet nori?


Seksas gi ne darbas, o poilsis ir atsipalaidavimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelėniukas @ 2013 12 10, 19:42)
Seksas gi ne darbas, o poilsis ir atsipalaidavimas  bigsmile.gif

Tai nereik miegot, apvogs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 12 10, 16:17)
o bože,kiek daug tekso,o kartojasi tas pats per tą patį. mano patarimas tik vienas - nustoti elgtis kaip su vaiku užuot klausinėjus retorinių klausimų, nejaugi toks šeimyninis gyvenimas. jis toks, kokį susikuri.

Gal man issisneket reikia,juk nepasakosi tokiu dalyku draugems.Va issisnekesiu ir tekstai sutrumpes.smile.gif
Ir dar idomi nuomone is sono,svetimi zmones gali buti objektyviausi smile.gif
Suprantu,kad patys sau kuriam gyvenima,tai ir noriu ir bandau kazka tvarkyti,keisti,todel ir reikia issisneketi,paciai mintis susidelioti ,kitu nuomone isklausyti.
Del elgesio kaip su vaiku,tai esat teisi is dalies.Pastebejau,kada kuo maziau rupinuosi juom,tuo jis geriau su manim elgtis pradeda.Bet man labai sunku nesirupinti artimaisiais....
Papildyta:
QUOTE(Pelėniukas @ 2013 12 10, 19:04)
Man tai dar būt įdomu sužinot, ką vyras dirba. Gal sunkų fizinį darbą kokį, kad nulūžta vaikus bemigdydamas? Nes pvz. jei aria statybose 12 val. per dieną, tai tikrai nėra ko norėt, kad dar pakampes grįžęs šluostinėtų...

P. S. Kas dėl sekso, pritariu Maar. Aš, tiesa, jį kaipo tokį labai mėgstu, bet jei man nėra nuotaikos, o mylimam žmogui yra, man nė kiek nesunku jį pradžiugint nieko nereikalaujant mainais smile.gif

Nu dirbes ivairius darbus kiek esame kartu ir nedirbes,nuo to jo miegas nepriklauso,uzmiega per kelias min vos atsigules smile.gif Dabar dirba nelengvai,bet tikrai nepersidirba yra stiprus vyras smile.gif
O ta jei galit paaiskinkit smulkiau,kaip tai vyksta realybej?Jei jus nenusiteikus tai vis tiek santykiaujat ar tik vyras guli ir kazka padarot?ir kokia tada busena?susijaudinat ar siaip kaip bulves kokias skustumet atliekat darba ir viskas?ir vyrui taip patina?ir ar to praso vyras ar savo iniciatyva pradedat jei nenusiteikus?
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 10, 19:41)
O tai kaip sekso tuomet nori? g.gif Ir iš viso, kodėl tuomet kyla nepasitenkinimas? Nu tai jei pats nulūžta, tai vadinasi pavargęs. Žmona irgi po to atgula pavargusi irgi nulūžta. Tai kur bėda? Kai išsimiegos savaitgalį ar kada ABU, nu tai ir pasimylės biggrin.gif
Nu keistas vyras, neduokdie tokį ax.gif
Ar jis čia nori, kad žmona viską mestų, užkištų vaikams ausis, užrištų akis ir dieną su juo pavarytų greitai, nes vakare jis jau miega, o žmona tvarkosi?
Nu nesuprantu biggrin.gif

Tai va ka as ir sakau smile.gif Juk abu panasioj pozicijoj abu pavarge ir t.t. Tai ir atsakomybe abieju,o ne mano vienos.Kiek jis nori tiek ir mylimes,tikrai neatstumiu,kai kazka pradeda,bet nori jis daugiau iniciatyvos is manes,o ka man daryt,kad daug maz ir uztenka man visko,ypac su dabartine situacija,kai daugiau poilsio,maziau stresu tai ir to noro daugiau buna smile.gif
Nu buna ir diena pasimylim kur vonioj,kol vaikai kokius filmukus ziuri smile.gif



Papildyta:
QUOTE(Pelėniukas @ 2013 12 10, 19:42)
Seksas gi ne darbas, o poilsis ir atsipalaidavimas  bigsmile.gif

Nu visgi darbas nors malonus,bet daryt kakza reikia smile.gif O jei tokia busena,kai atsiguli ir galvoji,kad gerai butu pasimylet noras yra,bet va judet jau visiskai nesinori,akys uzsimerkia ir galvoji gerai butu,kad tas seksas taip be pastangu vyktu smile.gif
Bet visgi sakot,kad jei vyras kur sunkiai dirba ir pavarges uzmiega tai normalu ,o jei moteris,tai jau blogai?Ji vis tiek turetu tureti daugiau istvermes ir dar pamaloninti pusiau mieganti vyra?
Atsakyti
QUOTE(Pelėniukas @ 2013 12 10, 20:42)
Seksas gi ne darbas, o poilsis ir atsipalaidavimas  bigsmile.gif

nelogiška - būti per daug pavargusiam, kad pailsėti ir atsipalaiduoti? g.gif biggrin.gif

QUOTE(*Sani* @ 2013 12 11, 11:14)
* Del elgesio kaip su vaiku,tai esat teisi is dalies.Pastebejau,kada kuo maziau rupinuosi juom,tuo jis geriau su manim elgtis pradeda.Bet man labai sunku nesirupinti artimaisiais....

** O ta jei galit paaiskinkit smulkiau,kaip tai vyksta realybej?Jei jus nenusiteikus tai vis tiek santykiaujat ar tik vyras guli ir kazka padarot?ir kokia tada busena?susijaudinat ar siaip kaip bulves kokias skustumet atliekat darba ir viskas?ir vyrui taip patina?ir ar to praso vyras ar savo iniciatyva pradedat jei nenusiteikus?

*** Nu visgi darbas nors malonus,bet daryt kakza reikia smile.gif O jei tokia busena,kai atsiguli ir galvoji,kad gerai butu pasimylet noras yra,bet va judet jau visiskai nesinori,akys uzsimerkia ir galvoji gerai butu,kad tas seksas taip be pastangu vyktu smile.gif

* Tai teks tą sunkumą įveikt ir leist vyrui jumis rūpintis. Vyras meilę reiškia per rūpinimąsi. Jeigu jam neleidžiat, tai ką jam daryt? Viskas apšokinėta ir dar iš kailio neriesi, kas čia dar negerai tau brangiausiasis. doh.gif

** Nu aš galiu paaiškint. Nors man tas būna laaabai retai biggrin.gif Bet vyrui tai negaila duot, juolab žinant, kad seksas malonus. Tiesiog leidi jam save sujaudinti, atsakai į jo bučinius, glamones, leidi jam rodyt iniciatyvą, išlieti energiją, patirti malonumą. Nes gi gera, kai mylimam žmogui malonu, ane? Bet aišku su sąlyga, kad tai vyksta kartais, o ne visada. Nes niekam nepatiktų lovoje tik pačiam rodyt iniciatyvą, o sulaukt abejingumo.

*** tai kas čia per noras tada, kuo jis pasireiškia? g.gif Labiau panašu į kasdienį darbą, pareigą, kad tipo reiktų, bet ai, pavargau, gal kadanors ryt. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 12 11, 13:07)

* Tai teks tą sunkumą įveikt ir leist vyrui jumis rūpintis. Vyras meilę reiškia per rūpinimąsi. Jeigu jam neleidžiat, tai ką jam daryt? Viskas apšokinėta ir dar iš kailio neriesi, kas čia dar negerai tau brangiausiasis.  doh.gif

** Nu aš galiu paaiškint. Nors man tas būna laaabai retai biggrin.gif  Bet vyrui tai negaila duot, juolab žinant, kad seksas malonus. Tiesiog leidi jam save sujaudinti, atsakai į jo bučinius, glamones, leidi jam rodyt iniciatyvą, išlieti energiją, patirti malonumą. Nes gi gera, kai mylimam žmogui malonu, ane? Bet aišku su sąlyga, kad tai vyksta kartais, o ne visada. Nes niekam nepatiktų lovoje tik pačiam rodyt iniciatyvą, o sulaukt abejingumo.

*** tai kas čia per noras tada, kuo jis pasireiškia?  g.gif  Labiau panašu į kasdienį darbą, pareigą, kad tipo reiktų, bet ai, pavargau, gal kadanors ryt. irnesakyk.gif

Nu reiks mokytis,kaip ismokyti vyra rupintis manim smile.gif gal esu per daug savarankiska,nors atrodo prasau daug dalyku,kad padetu...
Tai taip as suprantu,bet siuo atveju vyras rodo iniciatyva,o jei nerodo?
O jums taip nera buve,kad kazko norit(nebutinai sekso),bet paprasciausiai pavargusi ?
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 11, 15:37)
Nu reiks mokytis,kaip ismokyti vyra rupintis manim smile.gif gal esu per daug savarankiska,nors atrodo prasau daug dalyku,kad padetu...
Tai taip as suprantu,bet siuo atveju vyras rodo iniciatyva,o jei nerodo?
O jums taip nera buve,kad kazko norit(nebutinai sekso),bet paprasciausiai pavargusi ?

Man atrodo, kad dauguma moterų per daug globėjiškos, motiniškos, rūpestingos, ir vyrui nelieka erdvės rūpintis moterimi. O kur dar išorinis spaudimas būt lygia su vyru, savarankiška, nepriklausoma ir t.t. - tą ir darom visame kame. Nu tai kam tada aš reikalingas? - vyras galvoja. biggrin.gif

Tai kaip suprast, vyras nori sekso, iniciatyvos nerodo pats ir dar pyksta, kad sekso negauna? biggrin.gif

Jeigu noriu, bet neva tingiu , tai reiškia, kad ne taip jau ir noriu biggrin.gif man su maistu taip būna, lyg ir norėčiau konors, bet gamint nemėgstu, tai pasivaikštau aplink šaldytuvą ir grįžtu į kambarį biggrin.gif
Atsakyti
Sani, bent jau aš nematau pas jus jokių trūkumų ar dar ko. Esate normali mama, žmona, partnerė.
Gal vyras perdaug laisvalaikiu kokios spaudos prisiskaitė ar jam koks bevaikis draugelis pripasakojo kaip duodasi po 3 kartus į dieną su partnere, nes neturi ką daugiau abu veikti, tai ir jūsiškis bando "vytis statistiką", daryti neva "kaip visi".
Nesureikšminkite to sekso. Gyvenkite sau, dalinkitės visais darbais, neužsikraukite vyro ant pečių. Jei jūs galminote, tegu jis indus plauna ar tada eina skalbti arba grindų plauti, jei jūs einate prie indų. Ir t.t. Leiskite jam subręsti ir suvokti, kad yra pareigos, yra šeima, o geras seksas, tai laisvalaikis, o ne rutina, kad maždaug: taigi šiandien nesimylėjom, davai greitai, greitai, maunamės kelnes, jau jau biggrin.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti