Įkraunama...
Įkraunama...

Ka vyrai daro,jei negauna pakankamai sekso?

QUOTE(mylimuke @ 2013 12 11, 14:57)
Man atrodo, kad dauguma moterų per daug globėjiškos, motiniškos, rūpestingos, ir vyrui nelieka erdvės rūpintis moterimi. O kur dar išorinis spaudimas būt lygia su vyru, savarankiška, nepriklausoma ir t.t. - tą ir darom visame kame. Nu tai kam tada aš reikalingas? - vyras galvoja. biggrin.gif

Tai kaip suprast, vyras nori sekso, iniciatyvos nerodo pats ir dar pyksta, kad sekso negauna? biggrin.gif

Jeigu noriu, bet neva tingiu , tai reiškia, kad ne taip jau ir noriu biggrin.gif  man su maistu taip būna, lyg ir norėčiau konors, bet gamint nemėgstu, tai pasivaikštau aplink šaldytuvą ir grįžtu į kambarį biggrin.gif

Taip ir yra,jau sunu ir dukru auklejimas skiriasi,bent jau mano vaikystej labai skirdavosi,kiek pas mane,drauges,tai visos dirbdavom tvarkemes,vvalgyt gaminom nuo mazens,broliai siusdavo kieme,versdavo namus,nugi tvarkytis ne vyriski darbai.Mano vyras gali kazka sutvarkyti ,issiurbti,megsta gaminti,bet niekada neplauna grindu,vonios,indus labai retai plauna.Kazka padaro is tu vyrisku darbu,nes kaip sakiau gyvenam name tai nuolat yra ka veikti,tai man uztektu,kad jis tuos darbus bent visus laiku padarytu smile.gif
Tai vat butent :)Kiek rodo tiek mylimes nu ir as kartais parodau,paskutiniu metu tai beveik 50/50 ir vis tiek as kalta,kad per mazai mylimes....
Gali buti,bet kartais paprasciausiai nebuna fiziniu jegu,aisku badautum,kiltum ir eitum,bet kai dar badas akiu nebado galvoji geriau pamiegosiu smile.gif Visgi,kartais reikia pirma pailseti paskui kazka daryti,man is vis myletis geriausia ryte ar diena,kai pailsejus,dar nepavargus,tik,deja, retai kada taip gaunasi smile.gif Man sekso svarbumas yra po poilsio ir maisto,jei taip is kuno poziciju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 11, 15:03)
Sani, bent jau aš nematau pas jus jokių trūkumų ar dar ko. Esate normali mama, žmona, partnerė.
Gal vyras perdaug laisvalaikiu kokios spaudos prisiskaitė ar jam koks bevaikis draugelis pripasakojo kaip duodasi po 3 kartus į dieną su partnere, nes neturi ką daugiau abu veikti, tai ir jūsiškis bando "vytis statistiką", daryti neva "kaip visi".
Nesureikšminkite to sekso. Gyvenkite sau, dalinkitės visais darbais, neužsikraukite vyro ant pečių. Jei jūs galminote, tegu jis indus plauna ar tada eina skalbti arba grindų plauti, jei jūs einate prie indų. Ir t.t. Leiskite jam subręsti ir suvokti, kad yra pareigos, yra šeima, o geras seksas, tai laisvalaikis, o ne rutina, kad maždaug: taigi šiandien nesimylėjom, davai greitai, greitai, maunamės kelnes, jau jau biggrin.gif
mirksiukas.gif

Dekui smile.gif neesu as dovanele,bet taip ,manau,esu normali moteris su savo privalumais ir trukumais.Neesu super seksuali ir aistringa,bet tokia buvau visada ir kaltint del to yra kvaila.
Kuo daugiau galvoju,tuo labiau manau,kad taip jis paprasciausiai bando teisinti savo nesamones ir permesti atsakomybe man. Juk jei to sekso vyrui reikia,tai kazkaip ta ir parodo,tikrai jie ne kuklumo isikunijimai,daugma smile.gif Juo labiau,kad as neatstumiu,gal kartais kazko paprasau,pvz masazo,bet ka cia blogai? As tai tikrai to sekso nesureiksminu,jei yra gerai,nera ka padarysi smile.gif Cia kaip desertas gyvenimo,paskanaut smagu,bet ir be jo gyventi galima.Suprantu,kad daugumai vyru tai daug svarbiau,tai lai ir deda daugiau pastangu smile.gif Nu nori dar ivairumu,bet vel as salygas pasakau,o jam per sunku,bet dejuoti lengva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 12 11, 16:03)
Leiskite jam subręsti ir suvokti, kad yra pareigos, yra šeima, o geras seksas, tai laisvalaikis, o ne rutina, kad maždaug: taigi šiandien nesimylėjom, davai greitai, greitai, maunamės kelnes, jau jau biggrin.gif
mirksiukas.gif

yra geras posakis toks - išmintis ateina su amžium, o kartais amžius ateina vienas biggrin.gif
Atsakyti
Ir vėl likau maloniai nustebintas moterų komentarais. Smagu, kad seksas niekur nedingęs pas jus, kad jūs linkę kartais (o gal ir dažnai būtumėt nieko prieš?) netgi "būti suviliojamos", nors ir nelabai to norisi. Manau, čia jau vėl atsiremiam į lyčių tarpusavio santykius - vyrai turi būti vyriški. Viskas viename: pagalba buityje, humoras, romantika, viliojimas.
Kai nors viena pusė aptingsta ir apsileidžia, visų pirma dingsta pagarba, po to jau dingsta noras stengtis dėl partnerio, dairymasis į šalis. Tada aš įsivaizduoju belieka elementarus seksas dėl pasitenkinimo, be jokios romantikos. Tada jau geriau nieko...
Atsakyti
Teisingas pastebejimas,Kolumbai smile.gif
Butent ir norisi to zaidimo,intrigos,vilioniu...
Ir maziausiai reikia tik fizinio pasitenkinimo,masturbacijos dviese smile.gif
Nezinau kaip vyrams,svarbiau gal pats veiksmas.Man svarbiausia ir labiausiai jaudinanti dalis iki tol kol pradedi... blush2.gif
Atsakyti

Anksciau su vyru turejom daug problemu del situ priezasciu. Mano vyrui norejosi sekso 24 val. per para visur ir visada, o man tai tikrai tiek nereikia. Jauciausi terorizuojama nuolatos, tas spaudimas labai nuvargina. Ir uzmigus esu sekso metu ne karta ir pravirkus. Ir cia lubrikantai nepadeda, tai yra didziule kancia myletis per prievarta, net norejau skirtis su mylimu zmogum, bet kazkaip po truputi abieju pastangu deka viskas issisprende, radom kompromisus. Gal kitiem musu santykiai neatrodytu sveiki, bet mes abu patenkinti.

1. Kai nera noro klasikiniam seksui, patenkinu vyra kitais budais.
2. Tiesiai sviesiai pasakau vyrui ko as noriu uz tai kad ji patenkinciau, galvokit kad tai, nesveika, bet mane tai motyvuoja. (Paprasau pav. sutvarkyt namus, padaryt valgyti ar pan.) Is pradziu jautemes del to kaip iskrypeliai, bet jei tai veikia santykius i gera, tai gal tai ir nera taip blogai.
3. Vyras gauna sekso kiek jam reikia, as gaunu, ko man reikia. Jau kelis metus tai veikia, abu patenkinti.
4. Aistros kazkokios dideles tame gal ir nera, bet bent fizeologiniai poreikiai patenkinti, santykiai geri, ne taip kaip anksciau, vien pykdavomes del sekso.
Atsakyti
Dekui Vicious_L labai uz pasidalinima savos patirties,o tai maniau,cia pas mane viena tokios problemos :)idomu jei daugiau kas pasidalintu,ka daro,ypac is vyru puses idomu,kas jiems ten darosi,kai per mazai buna smile.gif
Vicious,nemanau,kad jusu santykiai kazkuom blogi, kaip tik labai normalus,as ir taip sakau turi buti simbioze,kazka duodi,kazka gauni ir svarbiausia,kad abu laimingi,juk ta poreikiu kreive kinta per gyvenima moteriai auga vyrui mazeja,gal bus,kad vyrui jus teks tenkinti,nors pats jau nenores,o gal nebegales senatvej smile.gif
Mes ir su vyru atviriau issisnekejom,kaip sunku tuos vyrus prakalbinti...is vis atrodo ne primi metai kartu,o man ta vyriska pasauleziura kosmosas smile.gif Tikiuosi,kad bus geriau,ziuresim :)abiem reikia kazka keisti,derintis tada kazkas ir gaunasi,o kai patylom abu kencia,pyksta tai ir iki skyrybu netoli...Buitis labai itraukia ir kartais pamirsti pazvelgti atidizau i salia esanti zmogu,pripranti kazkaip patogu,inercija,vaikai,rupesciai ir t.t. Reikia karts nuo karto revizija pasidaryt gyvenimo ziuriu ir daug sneketis....
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 12 12, 23:03)

4. Aistros kazkokios dideles tame gal ir nera, bet bent fizeologiniai poreikiai patenkinti, santykiai geri, ne taip kaip anksciau, vien pykdavomes del sekso.


Jusu vyras jaucia, kad jis jums rupi, jus sprendziat problemas. O ir jus jauciat, kad jis irgi bando jus suprasti,
Tas neabehingumo pojutis svarbiau uz aistra.

Slykstu buti su abejingu
Atsakyti
QUOTE(Maar @ 2013 12 13, 11:57)
Jusu vyras jaucia, kad jis jums rupi, jus sprendziat problemas. O ir jus jauciat, kad jis irgi bando jus suprasti,
Tas neabehingumo pojutis svarbiau uz aistra.

Slykstu buti su abejingu

Sakyciau slykstu butu, jei pora visa laika mylis tik tam, kad padetu vienas kitam. Kokia cia meile tada, jei mylintis nera jokios aistros? Kuo tada blogesnis seksas su kokia prostitute?
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2013 12 10, 07:58)
?O dabar jei paglamoneju,tai tik tada pradedu rupet? As visada tokia buvau,kad pasimylejimu man daug neikia 5k per menesi uztenka smile.gif Jei daugiau,tai reikia vyro iniciatyvos,man vyras asociojasi su verzlumu,iniciatyva,pradejimu,jei man pradet reikia man puse noro is kart dingsta :)Kai vyras pradeda as visad atsiliepiu,labai retai atstumiu ir paaiskinu,jei tikrai kas negerai buna.....


labai normalus jausmas ir busena. skaitau tema ir suprantu visiskai autore. nes, patikekit, turiu savo rate daug pazistamu vyru, tai kai jie nuvarge-nusikale kaip si autore (imant ju rutinine diena) (taisymai, masinos-kompai), dar kokie darbAI NAMIE, tuomet apie seksas niekas negalvoja. bigsmile.gif

suprantu ir vyrus.
manyciau vyrai, kuriems nedaeina kad moteris nuvargusi buna nuo buities, isvis tiktu kitoks gyvenimo modelis. atejimas-isejimas. abiems poroms tiks, abi tenkintu, ir seksui butu nusiteike. tokie vyrai tikrai pries seksa netgi demesio daugiau parodys!!! nei, paradoksas, gyvendami kartu !!!

zinoma, tokiam gyvenimui - vaiku geriau nebutu.
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2013 12 10, 11:27)
Ne, nu tai jei Jums seksas tik pareiga, tai nereiškia, kad visom taip. Man pvz. sekso reikia ir man jis patinka, ale jei reiktų periodiškai atsigult tik tam, kad pas kitą nepabėgtų, negaunant jokios emocinės ir fizinės grąžos, nu tai nafik, lai eina ir randa tokią, katrai tas atsigulimas bus tik tam, kad pliusą užsidėt.

Seksas yra dvipusis žaidimas, o ne vienos krypties gatvė. Bent jau man.

O kodėl turėtų kisti mano savivertė, jei vyras susiranda kitą? Čia jo sprendimas.

Aš suprasčiau, jei moteris "neduoda" šiaip sau, iš principo, nu tai tada gal ir galima sakyti, kad pati kalta. Bet jei moteris nori elementarios pagarbos, dėmesio, pagalbos ir "neduoda", nes yra pervargusi viską viena daryt, nu tai kokios ir kam pretenzijos turėtų būti reiškiamos? Kas iš to, jei ji dabar prisivers ir guls kiekvieną kartą, kai jam prisireikia? Jos gyvenimas tai nepalengvės, pareigų nesumažės, vyrukas ir toliau jausis teisus (nu aišku, nafik jam dėti papildomas pastangas, jei ir taip visi jo poreikiai patenkinti nepersistengiant). Abiems tas pastangas reikia dėt, o ne gyvent pozos 68 sąlygom (tu man pačiu..pk, o aš tau skoloj liksiu...).

kaip ir geras postas, bet ne per daug nafik tavo poste? cia taikaisi sustriau atrodyt ar kaip?jauniau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 12 13, 01:03)
Anksciau su vyru turejom daug problemu del situ priezasciu. Mano vyrui norejosi sekso 24 val. per para visur ir visada, o man tai tikrai tiek nereikia. Jauciausi terorizuojama nuolatos, tas spaudimas labai nuvargina. Ir uzmigus esu sekso metu ne karta ir pravirkus. Ir cia lubrikantai nepadeda, tai yra didziule kancia myletis per prievarta, net norejau skirtis su mylimu zmogum, bet kazkaip po truputi abieju pastangu deka viskas issisprende, radom kompromisus. Gal kitiem musu santykiai neatrodytu sveiki,  bet mes abu patenkinti.

1. Kai nera noro klasikiniam seksui, patenkinu vyra kitais budais.
2. Tiesiai sviesiai pasakau vyrui ko as noriu uz tai kad ji patenkinciau, galvokit kad tai, nesveika, bet mane tai motyvuoja. (Paprasau pav. sutvarkyt namus, padaryt valgyti ar pan.) Is pradziu jautemes del to kaip iskrypeliai, bet jei tai veikia santykius i gera, tai gal tai ir nera taip blogai.
3. Vyras gauna sekso kiek jam reikia, as gaunu, ko man reikia. Jau kelis metus tai veikia, abu patenkinti.
4. Aistros kazkokios dideles tame gal ir nera, bet bent fizeologiniai poreikiai patenkinti, santykiai geri, ne taip kaip anksciau, vien pykdavomes del sekso.

OMG. Nepykite, bet man tai tikrai iškrypimas. Fiziologinis gal ir patenkinamas, bet tai tik dalelė... Na bet jeigu jums taip gerai, tai valio. Man jau geriau būtų skirtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelėniukas @ 2013 12 10, 17:04)


P. S. Kas dėl sekso, pritariu Maar. Aš, tiesa, jį kaipo tokį labai mėgstu, bet jei man nėra nuotaikos, o mylimam žmogui yra, man nė kiek nesunku jį pradžiugint nieko nereikalaujant mainais smile.gif

o jis tave kaip pradziugina neatlygintinais mainais??

is tiesu tai dabar pasakysiu kolumbui , aspirinui - nekaltinkit moteriskiu frigidiskumu, nes kas jau kas - kai vyrai nenori, sekso, tai NENORI---ir niekur nemaciau kad vyras daugiau kartu imtusi sekso nenoredamas, nei moteris - vyrui. kai vyrui nenotaika ar pavarges, tai lisk nelindus.....

uztat moterys nenusileiskit... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aspYrinas @ 2013 12 13, 11:14)
Sakyciau slykstu butu, jei pora visa laika mylis tik tam, kad padetu vienas kitam. Kokia cia meile tada, jei mylintis nera jokios aistros? Kuo tada blogesnis seksas su kokia prostitute?

Nei viena normalių hormonų moteris nėra kalta, jei į jos gyvenimą ateina perhiperaktyvus vyras, kuriam tik seksas nuolat galvoje. Viskas kas perdaug ar per mažai nėra sveika. Hormonus galima tvarkytis, moterys dažniausiai ir tvarkosi, o vyrai? Čia tipo norma visada norėti? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti