Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(Zarute @ 2013 12 10, 14:30)
Taigi prasom prasom!!!! Kad tik pamachytu!!!!!!  mirksiukas.gif

Na jei kas dar nori dovanu - galiu geliniu dazu Chiornyj tiulpan atpilt pabandymui  mirksiukas.gif

Koks pavadinimas.. O tai dažai juodi? Tai norėč. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 12 10, 18:09)
newyear.gif  clap_1.gif  000054.gif nuskilo kažkam
na o čia naujai temukei pakelt, beje ačiū Jurginai  notworthy.gif

ingeborgita2, man visi patiko wub.gif A, man ir kvadratai ir ovalai gerai.. lotuliukas.gif Svarbu, tvarkinga, tinka wub.gif


QUOTE(Jolkuce @ 2013 12 10, 18:42)
Nee , ne mano cia nages, draugelkai galvojom kaip cia padaryt kazka geriau is tu lopecikiu g.gif tai va ku podarem mastau.gif nezinau nelabai kazkas cia man sikart patikti.

O kas čia negerai? Vis žiūriu žiūriu, bet matyt spitra, nematau.. lens.gif Man tai nuostabuu wub.gif

Na, aš irgi šiandien drauge svečiuose turėjau, ta proga ir perlakavau blush2.gif
PN 12.4 ir juodi emi geliniai dažai bei emi auksinė folija mirksiukas.gif P.S. jai tokia forma patinka ir kvadratinti neleidžia ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieter: 10 gruodžio 2013 - 16:55
QUOTE(agnieter @ 2013 12 10, 17:53)
ingeborgita2, man visi patiko  wub.gif  A, man ir kvadratai ir ovalai gerai.. lotuliukas.gif Svarbu, tvarkinga, tinka  wub.gif
O kas čia negerai? Vis žiūriu žiūriu, bet matyt spitra, nematau..  lens.gif Man tai nuostabuu  wub.gif 

Na, aš irgi šiandien drauge svečiuose turėjau, ta proga ir perlakavau  blush2.gif


ačiū ax.gif

ne ne viskas ten gerai mirksiukas.gif

gražu thumbup.gif tik patarimas, prieš fotkindama įtrink aliejuką aukščiau, nes nuotraukose jis visada atrodo kaip kad varvėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
agnieter jau aliejaus tai nepagailejai lotuliukas.gif lotuliukas.gif siaip kai pamatai tiek aliejaus atrodo iskart kad trukumus maskuoji nes realiai tai taip ir yra blush2.gif
Siaip spalva ne mano, nelabai as megeja murzinu ir tokiu saltu, man iskart tokios mirtininko rankeles blush2.gif ir gi sventes arteja reik perkalbynet klientes ryskiai, nuotaikai pakelt wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2013 12 10, 16:53)

bigsmile.gif kai siandien vaizdu padave thumbup.gif Man labai patinka spalva pagrindo, tokia nekalta svelni neperdaug nei rastu nieko-liuks smile.gif
Atsakyti
Pridėjot grožių..
Jolkuce, spalvų derinys labai gražu, tik man lipdukų per daug.
Raudoni nagai wub.gif
na einu ir aš peckint, viena spalva dar nė kart nebandyta, violetava. Jei nebus baisiai baisu, pasirodysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 12 10, 16:53)
Jolkuce pas tave ziuriu viena forma visom eina  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  ale grazi ta forma, matomai ranka atkalta nebesunku ir padaryt, net nepasakyciau kad cia tuos nagus taip apdorojai  thumbup.gif  as ir lipdukus palikciau tik ant bevardziu, o spalvu derinys pasaka  wub.gif ale kokybe labai ne kokia  schmoll.gif  fotkiu jei ka  hihihi.gif

Taip, as visas ovalinykes perkalbu, kad cia man nenestu tu vistinyku savo lotuliukas.gif Tai va, kad foto shudina doh.gif Buvom deje tik ant bevardziu kaip va ir sakai, alia as leptelejau davai daugiau,man gi vis negana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 12 10, 17:52)
Glėčiau rekomenduot, jei atkapstyčiau kontaktus. Na gal ir priims  g.gif
dar reik?

Dovanos fainiai  smile.gif


kad jau tamstos pranesimu gaviklis pilnas rasau cia blush2.gif
reikia kontaktu ir info kur kaip ir uz kiek ar pati turejus ar tikrai bus tobulai padaryta , nes as baisiai priekabi tiek sau tiek kitiems doh.gif biggrin.gif lauksiu i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 12 10, 16:47)
blizgučių "įmasažavimo" technika

tai ko gąsdini?  doh.gif
nugis gražu  wub.gif , geras derinys  thumbup.gif , gal tik tų lipukų nereik  g.gif

Nesigazdink, gi tu mano kanopas pazysti jau, kap cia susibalamutinai biggrin.gif NU vat tas mano liezuvis ir noras isbandyt naujus lipukus nugalejo lotuliukas.gif nes kai uzdejom podruga irgi sake, reikejo be nieko pasilikt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lilget @ 2013 12 10, 17:01)
kad jau tamstos pranesimu gaviklis pilnas rasau cia  blush2.gif
reikia kontaktu ir info kur kaip ir uz kiek ar pati turejus ar tikrai bus tobulai padaryta , nes as baisiai priekabi tiek sau tiek kitiems doh.gif  biggrin.gif lauksiu i az 4u.gif

iskart buvo aisku, gerai ka neslepi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2013 12 10, 17:00)
Pridėjot grožių..
Jolkuce, spalvų derinys labai gražu, tik man lipdukų per daug.
Raudoni nagai  wub.gif 
na einu ir aš peckint, viena spalva dar nė kart nebandyta, violetava. Jei nebus baisiai baisu, pasirodysiu  rolleyes.gif

tai va, persistengem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 12 10, 18:58)

gražu  thumbup.gif tik patarimas, prieš fotkindama įtrink aliejuką aukščiau, nes nuotraukose jis visada atrodo kaip kad varvėtų  mirksiukas.gif

Kadangi draugė skubėjo, tai nė nepagalvojau.. Kitą kartą atsiminsiu doh.gif

QUOTE(lilget @ 2013 12 10, 18:59)
agnieter jau aliejaus tai nepagailejai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  siaip kai pamatai tiek aliejaus atrodo iskart kad trukumus maskuoji nes realiai tai taip ir yra  blush2.gif
Siaip spalva ne mano, nelabai as megeja murzinu ir tokiu saltu, man iskart tokios mirtininko rankeles  blush2.gif  ir gi sventes arteja reik perkalbynet klientes ryskiai, nuotaikai pakelt  wub.gif  biggrin.gif

Ale, dėjau tik po mažą lašelį, o nuotraukoj atrodo, kad privaryta lotuliukas.gif O maskuot nieko nemaskavau, net nežinojau tokio bajerio blush2.gif lotuliukas.gif Bandžiau aš ją perkalbėt, kad kokia ryškesnę, raudoną pvz, bet kai laiko neturi, dirba, greit nuauga, paskui labiau matosi g.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2013 12 10, 18:59)
bigsmile.gif kai siandien vaizdu padave thumbup.gif Man labai patinka spalva pagrindo, tokia nekalta svelni neperdaug nei rastu nieko-liuks smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 12 10, 18:05)
Nesigazdink, gi tu mano kanopas pazysti jau, kap cia susibalamutinai biggrin.gif



net nežinau, kažkaip pasimoviau doh.gif , poto toptelėjo tavo žodžiai, kad gi nusitrumpinai nagenas savo doh.gif kažkaip matei blink.gif pasimoviau lotuliukas.gif
Atsakyti
O merginos, vaizdu padavet wub.gif

Visu grazus nerealiai 4u.gif

Dabar ziuriu man tu blizgiu reikia ant svenciu, turiu kazkokiu, bet taip nuostabiai neatrodo smile.gif

Jolkuce neklausyk, gerai gerai tie lipdukai, as sarka, man neperdaug tikrai, juk tik du pirstukai wub.gif
Atsakyti