Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 12 10, 17:17)
net nežinau, kažkaip pasimoviau  doh.gif , poto toptelėjo tavo žodžiai, kad gi nusitrumpinai nagenas savo  doh.gif kažkaip matei  blink.gif pasimoviau  lotuliukas.gif

Aik in fb as tau zinia palikau cool.gif Butent gi as su juodom iki mesu nudroztom,su mat topu baldelinu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2013 12 10, 17:20)
O merginos, vaizdu padavet wub.gif

Visu grazus nerealiai 4u.gif

Dabar ziuriu man tu blizgiu reikia ant svenciu, turiu kazkokiu, bet taip nuostabiai neatrodo smile.gif

Jolkuce neklausyk, gerai gerai tie lipdukai, as sarka, man neperdaug tikrai, juk tik du pirstukai wub.gif

du po du -cieli 4turi lotuliukas.gif Ai svarbu draugelkai patiko. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 12 10, 11:06)
sutinku  drinks_cheers.gif su tavimi, bet pvz. ką daryti kai esi praktiškai viską baigęs, o tobulėt vistiek nori o kursų nėra  g.gif  schmoll.gif

Oi biski sunku,jei priauginimų jokių negali unsure.gif Belieka tik dailė, dizainai geliniais lakais

QUOTE(Jolkuce @ 2013 12 10, 12:13)
blink.gif vidury ziemos avietes ant nagu umn.gif ,prikolna. biggrin.gif wiggle finger neturiu,bet visad buvo noru sarase thumbup.gif

Blem net grįžau pažiūrėt kur tu ten avietes radai lotuliukas.gif Man ten kringeliai ir tiek, taip žiemiška pasirodė, bet gerai įsižiūrėjau,akurat vynuogės biggrin.gif

QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 12 10, 18:09)

Nu tie raudoni, apsisiusiot galima wub.gif kas per spalva? ax.gif

Dėl blakstienų, likau labai patenkinta šitą meistre http://www.blakstuke.lt/?page_id=23
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 12 10, 18:31)
Oi biski sunku,jei priauginimų jokių negali  unsure.gif Belieka tik dailė, dizainai geliniais lakais

Nu tie raudoni, apsisiusiot galima  wub.gif kas per spalva?  ax.gif



taip, negaliu,išbandžiau viską ir respiratorius ir siurbliukusir akinius apsauginius ir pirštines nifiga schmoll.gif

aga , vykęs pirkinys, ant foto nr. užrašytas ir pavadinimas
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 12 10, 17:31)

Nu tie raudoni, apsisiusiot galima  wub.gif kas per spalva?  ax.gif

[

taigi motin ant foto uzrasyta biggrin.gif
Atsakyti
Nu blyn mergos, sorry, nemačiau ax.gif Nagų ryškumas akis badė lotuliukas.gif Pažiūrėjau kad prie kitų foto šalia pavadinimai, o prie tos šalia nieko nebuvo, nei į galvą pažiūrėt ant foto biggrin.gif Jolkuc, aš turbūt dėl šios spalvos tave terorizuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2013 12 10, 17:41)
Nu blyn mergos, sorry, nemačiau  ax.gif Nagų ryškumas akis badė  lotuliukas.gif Pažiūrėjau kad prie kitų foto šalia pavadinimai, o prie tos šalia nieko nebuvo, nei į galvą pažiūrėt ant foto  biggrin.gif  Jolkuc, aš turbūt dėl šios spalvos tave terorizuosiu  ax.gif

Jau supratau,nes pati ant jos pasimoviau katik doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri norite jungtis prie konad.lt pirkimo? Neisnori dėl vienos prekės puse tiek mokėt už siuntimą ax.gif
arba gal žinote kur "gyvai" galima nusipirkt. Buvau cupe cascadoj, šiuo metu neturi.
Ir rekomenduokite gelio nuėmėją, išskyrus Harmony.
Ar perfect nailso gerai nuima?
Atsakyti
Sveikos,
Jurgina, kur snaigutes pirkai? Ankstesneje temoje labai grazios snaigutes ant nagu!!!!
Beja, panos, patarkit, kur Kaune skubiai rasti baltu lipduku (butu geriausiai) nagams Kaledu tematika???? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 12 10, 16:47)

O kaip tie blizguciai vadinasi? nes panasu kaip kokia pudra ar seseliu pigmentai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2013 12 10, 20:37)
O kaip tie blizguciai vadinasi? nes panasu kaip kokia pudra ar seseliu pigmentai  g.gif


ten tam video rodo kaip pigmentus įmasažuoti, bet pačioj pabaigoj uždeda auksinę foliją ir dadeda auksinių blizgučių ir vualia
tokiu pačiu principu ir blizgučius galima daryti, vakar išbandžiau ant klientės, ir ant manęs išbandė, super thumbup.gif ir taupiai naudojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2013 12 10, 14:12)
jurgin@ tu mane seki ar as tave?  lotuliukas.gif

As tai ne ne ne nieko neseku unsure.gif
QUOTE(agnieter @ 2013 12 10, 17:53)
ingeborgita2, man visi patiko  wub.gif  A, man ir kvadratai ir ovalai gerai.. lotuliukas.gif Svarbu, tvarkinga, tinka  wub.gif
O kas čia negerai? Vis žiūriu žiūriu, bet matyt spitra, nematau..  lens.gif Man tai nuostabuu  wub.gif 

Na, aš irgi šiandien drauge svečiuose turėjau, ta proga ir perlakavau  blush2.gif
PN 12.4 ir juodi emi geliniai dažai bei emi auksinė folija  mirksiukas.gif P.S. jai tokia forma patinka ir kvadratinti neleidžia  ax.gif
user posted image

Soriukas is karto,bet net issigandau kas cia per nabasniko vaskiniai pirstai,tikrai taip atrodo mano akimis 4u.gif


QUOTE(Saulika @ 2013 12 10, 19:08)
Sveikos,
Jurgina, kur snaigutes pirkai? Ankstesneje temoje labai grazios snaigutes ant nagu!!!!

Tai turbut ne as,nes snaiguciu dar jokiu nerodziau mirksiukas.gif
INGA kotais taves nepacitavau,bet spaudziau cituoti g.gif nu nesvarbu,labai grazu.Cia ta naujoji raudona? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgin@ @ 2013 12 10, 21:04)

INGA kotais taves nepacitavau,bet spaudziau cituoti  g.gif  nu nesvarbu,labai grazu.Cia ta naujoji raudona? ax.gif


aga gerulė ania cool.gif drinks_cheers.gif sakiau kad nereali wub.gif
Atsakyti