Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

Hmm, nu man Jolkuces spalva tokia siaip sau, ant vieno nago nebent, bet ant visos rankos kazi ar lakuociau blush2.gif
Uzisakiau belekiek ibd laku, lauksiu db, tuo paciu ilsinsiu nagus, nes nusireziau kad paaugtu kol spalvu gausiu bigsmile.gif
Atsakyti
nieko sau menesi su ta pacia spalva..man jau kartais po savaites noris persilakuot, na max 2,5 sav. po menesio ir atrodytu nekaip..pusiau skusti pusiau lupti...

QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 04, 18:12)
Tai nekazka, idomu kaip kitoms smile.gif. Nes as tikiuosi kad pavyks menesi isvaiksciot, su apsilupinejusiais nagais tai tikrai negaliu vaiksciot smile.gif. Man paprastas Orly lakas jei su visais pagrindais ir topais nulakuota savaite islaiko, o kai manikiuriste nulakavo ir dvi isvaiksciojau. Tai noretusi su ilgalaikiu menesi istemps, idomu ar tai realu

Atsakyti
Tai man tada labai keista, kad dabar visos taip sako, nes kai atsirado ilgalaikis tai kaip panaceja buvo, atseit 4-5 savaites laiko. Visos manikiuristes taip skelbesi. Dabar pasiskaitinejau foruma, pasirodo ne velnio. Tai koks tada tikslas is to ilgalaikio, jei laiko beveik tiek pat kiek paprastas kokybiskas nagu lakas.

Na man kai ilgalaikiu lakavo irgi laike virs savaites, bet tai galvojau kad nekokybiskai nulakavo, be to nagai du buvo iskile. Tai jau imu galetis kad uzsisakiau rinkinuka, nes nelabai kas laikyt pirstus acetone kad dvi savaites, tai cia tikrai is nagu nieko neliks biggrin.gif. NU ziuresiu kas bus, tikiuosi nenusivilsiu. doh.gif

O del spalvu, tai as ir taip jau kokius 3 metus lakuoju tik raudonai, dabat turiu tris skirtingus raudonos atspalvius ir viena oranzine nesenai isigijau, Taip kad man prireikia kokia puses metu kol spalva atsibosta biggrin.gif.

Mano nagai gana kieti ir tvirti, tai tikiuosi gerai laikys lakas biggrin.gif ir nesuvarys per daug ju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 04 sausio 2014 - 21:43
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 04, 22:34)
Tai man tada labai keista, kad dabar visos taip sako, nes kai atsirado ilgalaikis tai kaip panaceja buvo, atseit 4-5 savaites laiko. Visos manikiuristes taip skelbesi. Tai koks tada tikslas is to ilgalaikio, jei laiko beveik tiek pat kiek paprastas kokybiskas nagu lakas.


Na, jei man paprastas lakas laikytusi savaite, net minciu nebuciau turejusi su ilgalaikiu zaist smile.gif bet, pamenu, drauge buvo nulakavusi paprastu, kuris jai ir jos pazistamoms laiko 5 dienas maziausiai, tai man ta pacia diena po indu plovimo apsilaupe...
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 04, 00:39)
Jau geriau as buciau ilsinus,

Nu spalvyte tai tikrai nelabai ax.gif 4u.gif
As dabar tik strukturo uzsidejau su blizguciais sumaisius, be bazes, prikolnai taip, permatomi tik blizga ax.gif
o vakar gavau dovanu paprasta laka lotuliukas.gif Kam moketi po 50 lt, jei galima uz 6 nusilakuoti biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa tokia mintis kilo, o nebandete ataugusi tarpeli dalakuoti?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 04, 21:49)
Tiesa tokia mintis kilo, o nebandete ataugusi tarpeli dalakuoti?

Drasiai gali dasilakuoti,jei jauti toki poreiki.
Atsakyti
QUOTE(z.zazaza @ 2014 01 04, 21:43)
Na, jei man paprastas lakas laikytusi savaite, net minciu nebuciau turejusi su ilgalaikiu zaist smile.gif bet, pamenu, drauge buvo nulakavusi paprastu, kuris jai ir jos pazistamoms laiko 5 dienas maziausiai, tai man ta pacia diena po indu plovimo apsilaupe...


Na man ir ne visada gerai laiko, ta karta kai manikiuriste nulakavo ir laike beveik 2 sav., tai buvo stebuklas, naudojo visas orly priemones. Jei daug mirkau rankas vandeny tai irgi greit apsilupineja. Bet as tarkim jei skubu tai ant virsaus sluoksni uzlakuoju ir viskas, o su ilgalaikiu to nepadarysi. aisku ilgalaikio didelis pliusas, kad nagai nepraranda blizgesio, kai paprastas lakavimas po dienos nebeblizga.


Papildyta:
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 03, 23:39)
Jau geriau as buciau ilsinus, negu nagus nusvilus lotuliukas.gif su naujiena..nu rupke ka ne mano spalvike,koooks velnias cia tempe isbandyt ant saves vidury nakties, fe biggrin.gif tiks ramiaku megejoms ax.gif prie skirtingu apsvietimu zaibiau g.gif
EZFlow TruGel Egyptian Princess 3sl.
user posted image
user posted image
user posted image
Jauciu dabar reiks iki ausu apsistampuot doh.gif kad iskentet ju nelupus lauk biggrin.gif


Reiks mamai parodyt. Puse vakaro su ja ieskojom kokia spalva jai pirksim, kai gausiu rininuka, bet HG nieko gero neradom, va grynai tokius lakus megsta. O gal kokia panasia spalva zinot tik be blizgucio, gali but su perlamutru.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 04, 21:59)
Na man ir ne visada gerai laiko, ta karta kai manikiuriste nulakavo ir laike beveik 2 sav., tai buvo stebuklas, naudojo visas orly priemones. Jei daug  mirkau rankas vandeny tai irgi greit apsilupineja. Bet as tarkim jei skubu tai ant virsaus sluoksni uzlakuoju ir viskas, o su ilgalaikiu to nepadarysi. aisku ilgalaikio didelis pliusas, kad nagai nepraranda blizgesio, kai paprastas lakavimas po dienos

Eur So Chic is Gelish neblogas,panasus 4u.gif www.thenailworkshop.co.uk/images/Sarah2.jpg, cia va kur sviesesne puse tas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 04 sausio 2014 - 22:08
Reikia patarimo.
pasiausiau, nuvaliau, su baze uztepiau, i lempa, pertekliu nuvaliau, pasiziuriu tik ant kai kuriu nagu matosi, kad tepta baze. Dar karta tepu baze, vel i lempas, nuvalau, pasiziuriu - vel tas pats. Dzin, padariau viska toliau. Ziuresim kaip bus. Dariau draugei, supras jei ryt nusilups. Tik man idomu kas cia per fintas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 04, 22:49)
Tiesa tokia mintis kilo, o nebandete ataugusi tarpeli dalakuoti?

man greiciau nusibosta spalva, as kartais persilakuoju tiesiog...

QUOTE(Dolyte @ 2014 01 04, 23:24)
Reikia patarimo.
pasiausiau, nuvaliau, su baze uztepiau, i lempa, pertekliu nuvaliau, pasiziuriu tik ant kai kuriu nagu matosi, kad tepta baze. Dar karta tepu baze, vel i lempas, nuvalau, pasiziuriu - vel tas pats. Dzin, padariau viska toliau. Ziuresim kaip bus. Dariau draugei, supras jei ryt nusilups. Tik man idomu kas cia per fintas  g.gif

O su lempa viskas gerai, pasiziurek kai ijungi, ar visos lemputes dega. Man taip buvo. O kai spalva lakavai, pacios spalvos nenusivale?
Atsakyti
user posted image
Merginos kaip angliskai vadinasi sitie? Kur tokiu galima nusipirkt??? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BigBang: 04 sausio 2014 - 23:40