Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(ritukas1 @ 2014 01 04, 11:25)
laba, paskutiniai mano pirkiniai buvo is IBD bing cherries ir ivory tower- tai esu maloniai nustebinta IBD pakeite butekliuka ir jei neklystu-gal man ir pasirode, bet sepeteli. tai neblogai lakavosi, pasakyciau netgi labia gerai. Ypav bing cherries- nes pakako 2 sluoksniu kad graziai pasidengtu. po HG hot rod red buvo taip gera lakuoti...baisiai patenkinta esu
tongue.gif
pakartosiu klausimuka- gal gi kas turi ka sviesaus is IBI Flawless ar Jessica geleration-pasakykite, ar viskas gerai su jais- lakai nepigus ir gala mesti pinigus I bala... doh.gif  bo taip uzknisa tas spalvu keitimas HG

g.gif kokia keista spalva, lyg plemais tokia kai marmuras..taip sunkiai dengiasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 04, 01:39)
Jau geriau as buciau ilsinus, negu nagus nusvilus lotuliukas.gif su naujiena..nu rupke ka ne mano spalvike,koooks velnias cia tempe isbandyt ant saves vidury nakties, fe biggrin.gif tiks ramiaku megejoms ax.gif prie skirtingu apsvietimu zaibiau g.gif
EZFlow TruGel Egyptian Princess 3sl.

Aš pailsinau 5 dienas ir vėl į trasą.. lotuliukas.gif
O spalva graži, nesiparink thumbup.gif Aš mielai su tokia vaikščiočiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 01 04, 14:00)

cleanceris, tinka naturalaus nago nuvalymui pries lakavima, tiek lipnumo nuvalymui po lakinimo jau smile.gif
Atsakyti
koki valikli (remover) naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 01 04, 14:03)
koki valikli (remover) naudojat?

As tirpikli naudoju HG http://www.cosmetics...mages/38004.png, nes kiek ko isbandziau, kolkas niekas nepatiko,apart sio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 04, 12:03)
cleanceris, tinka naturalaus nago nuvalymui pries lakavima, tiek lipnumo nuvalymui po lakinimo jau smile.gif

o tai kas tada cia? tie 2 buteliukai balti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2014 01 04, 14:07)
o tai kas tada cia? tie 2 buteliukai balti  g.gif

taigi parasyta virsuje +2 acetono buteleliai biggrin.gif acetonas tarnauja gi kaip remoweris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 04, 15:06)
As tirpikli naudoju HG http://www.cosmetics...mages/38004.png, nes kiek ko isbandziau, kolkas niekas nepatiko,apart sio ax.gif


o man jis nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2014 01 04, 16:01)
g.gif kokia keista spalva, lyg plemais tokia marmuras..taip sunkiai dengiasi? g.gif

demeles tai cia speju fotiko isdaigos, spalva pati lengvas perlamutras su truputeliu zerucio, vienas sluoksnis irgi grazu, kas nenori to baltumo... bet as kita kart desiu po apacia balta ir tada sita.
pagriebiau pabandymui IBI flawless Romance spalvyte
Atsakyti
Man tai Jolkuces spalva labai super atrodo, nors esu tamsybiu megeja smile.gif
Beje, nusipirkau viena spalva, kurios tikrai nenaudosiu - HG Just in case tomorow never comes. Gal kam reikia to grozio, bo man tai visiskai nelimpa.
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2014 01 03, 23:29)
Jei ne tas rodomasis ir smalsumas tai nežinau kiek vaikščiočiau biggrin.gif  Pirmus kartus kai nusilakavau niekas nesilaikė, duok die savaitę pranešiodavau. O dabar sekmadienį bus dvi savaitės ir jei ne apsilupęs rodomasis,  peiliu paženklintas vidurinysis ir baisiai nuaugęs prancūzas tai dar panešiočiau. Bet vis norisi kažką pabandyt, nes dar neseniai lakuojuosi  smile.gif


Tai nekazka, idomu kaip kitoms smile.gif. Nes as tikiuosi kad pavyks menesi isvaiksciot, su apsilupinejusiais nagais tai tikrai negaliu vaiksciot smile.gif. Man paprastas Orly lakas jei su visais pagrindais ir topais nulakuota savaite islaiko, o kai manikiuriste nulakavo ir dvi isvaiksciojau. Tai noretusi su ilgalaikiu menesi istemps, idomu ar tai realu
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 01 04, 17:12)
Tai nekazka, idomu kaip kitoms smile.gif. Nes as tikiuosi kad pavyks menesi isvaiksciot, su apsilupinejusiais nagais tai tikrai negaliu vaiksciot smile.gif. Man paprastas Orly lakas jei su visais pagrindais ir topais nulakuota savaite islaiko, o kai manikiuriste nulakavo ir dvi isvaiksciojau. Tai noretusi su ilgalaikiu menesi istemps, idomu ar tai realu

Realu. Bet man tai negrazu... baisiai atrodo,nebent Jusu nagai labai letai auga. Ir bent jau mano mama kai nusiime po menesio nagai labai nusilpe atrode,issauseje.
Atsakyti