Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų vaidmuo vestuvėse

QUOTE(Tendre @ 2013 04 28, 13:05)
Dėl to per didelio tėvų kišimosi, tai tikrai pritariu.. Esu buvusi vienose vestuvėse, kur jaunieji planavo tuoktis tik dar kitą vasarą, bet tėvai prikalbino "kaip čia atrodys po metų, dabar jau kartu gyvenat". Kaip tėvai įsijautė į planavimo darbus, baisu blush2.gif Jaunieji išsirinko savo apdarus ir žiedus ir tai dar už tai kritikos gavo biggrin.gif
Vestuvių dieną buvo užsakytas limuzinas, kurio jaunieji nenorėjo, jis tiesiog įvažiavo į kiemą ir kur jau besidėsi smile.gif Po bažnyčios visi buvo vaišinami šakočio gabaliukais iš pintų krepšių, kas ir kaip supratau buvo nepageidautina smile.gif Jauniesiems buvo surengtas siurprizas - jų ir palydos pasiplaukiojimas laivu, tai nežinau, šis lyg ir nieko buvo, bet išlipus iš laivo dar viena staigmena bigsmile.gif  muzikantas su armonika, toks kaimo muzikantukas sakyčiau, tėveliai, seneliai dėdės šokinėjo, o jaunieji su fotografu per tą laiką pabėgo fotografuotis, kai pamatė mama, oj kaip supyko.. Vakaro scenarijus ir buvo toks įdomus vietomis, du kartus jaunieji buvo išėję iš šventimo salės, tiesiog nebeapsikentė.
O galiausiai vakaro eigoje jaunosios mama sakydama tostą tarė: " Kokia nuostabi diena buvo, jaučiausi kaip antrąkart tekėdama kartu su dukra" biggrin.gif


Kartais panasu, kad tevai tas vestuves kelia kaip sau antrasias. Ir apskritai, veliau tos vestuves buna kaip kratinys, jokio vientisumo, jokio stiliaus, nes dazniausiai teveliai daro taip kaip darydavo ju laikais blush2.gif
Atsakyti
Kaip paskaitau istorijų va ir kyla klausimas kodėl taip atsitinka. Nemnau, kad savarankiškiems, jau kurį laiką iškridusiems ištėvų lizdelio, per vetuvbes staiga tėvai ima ir pradeda vadovauti.
O jei dar finansuoja vestuves- na tada net gal ir normalu, kad tėvai kiša savo nosį?

Aš gal ir norėčiau, kad kažkiek tos iniciatyvos iš jų būtų, bet tikrai žinau, kad nesikiš. patys neseniai pasakė man, kad dalyvaus tiek, kiek paprašysim biggrin.gif
O sužadėtino tėvai tikrai neliptų per mano nuomonę. Nors aš ir gera, tyli martelė, bet mano nuomonę jie gerbia.


O iš tiesų norėjau paklausti ar dera išssikyrusiems tevams perduoti šeimos židinį?
Nes pamaniau, gal MB tėvai jausis nekaip, jei jį įteikinės tik mano tėvai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2013 04 29, 09:16)
Kaip paskaitau istorijų va ir kyla klausimas kodėl taip atsitinka. Nemnau, kad savarankiškiems, jau kurį laiką iškridusiems ištėvų lizdelio, per vetuvbes staiga tėvai ima ir pradeda vadovauti.
O jei dar finansuoja vestuves- na tada net gal ir normalu, kad tėvai kiša savo nosį?

Aš gal ir norėčiau, kad kažkiek tos iniciatyvos iš jų būtų, bet tikrai žinau, kad nesikiš. patys neseniai pasakė man, kad dalyvaus tiek, kiek paprašysim biggrin.gif
O sužadėtino tėvai tikrai neliptų per mano nuomonę. Nors aš ir gera, tyli martelė, bet mano nuomonę jie gerbia.
O iš tiesų norėjau paklausti ar dera išssikyrusiems tevams perduoti šeimos židinį?
Nes pamaniau, gal MB tėvai jausis nekaip, jei jį įteikinės tik mano tėvai?  g.gif


Man ir kažkaip įdomiai ta visa šventė atrodė, gal ten ir buvo dėl tėvų finansavimo, nežinau net, šiaip ar taip niekam nelinkėčiau tokių vestuvių smile.gif

Mes kai nusprendėme vestuves kelti šią vasarą iš pradžių išvis niekam nesakėm, tuomet po kokio gero mėnesio pranešėm tėvam, paskui būsimiem liudininkam, paskui po truputėlį sužinojo visi draugai. Tėvai nesikišo, nes nebuvo kur: bažnyčia, šventės vieta, fotografas, vakaro vedėjas, dj užsakyti, žodžiu tik paklausdavo kas kur vyks ir laukė pakvietimų smile.gif Dabar kai liko maždaug 4mėn. jie klausia kokių tradicijų norėsim ar reikės kokią kalbą pasakyt, na kad pasiruoštų iš anksto smile.gif

Šeimos židinio tradicija, kaip suprantu, tai ne vien paduoti gražų daiktą, bet tarsi perduodi tai, ko savo šeimoje išmokai, vertinai, sukūrei, perduoti visa, kas geriausia: supratingumą, pagarbos puoselėjimą, atsidavimą, gebėjimą prisiderinti ir t.t. ir pan. Tiesą pasakius aš nenorėčiau imti židinio iš išsiskyrusių tėvų, kad ir simboliška šių apeigų prasmė, bet vis vien blush2.gif o paimti tik iš vienų tėvų, tikriausiai kiti jaustųsi nekaip, nors gal to net nepasakytų ir neparodytų.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 04 28, 12:05)
O galiausiai vakaro eigoje jaunosios mama sakydama tostą tarė: " Kokia nuostabi diena buvo, jaučiausi kaip antrąkart tekėdama kartu su dukra" biggrin.gif

gerai, kad baltos suknelės neapsivilko lotuliukas.gif
Atsakyti