Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų vaidmuo vestuvėse

QUOTE(ddovilux @ 2007 01 19, 15:39)
Noreciau paklaust, kokiu budu galima butu padekoti tevams uz tai, kad surenge vestuves ir siaip visa gyvenima augino ir rupinosi? gal kokia originalia dovana padovanoti ar kalba sakyt? ax.gif




niu asmeniskai as ir mano vyras laaabai gerbiame tevelius ir jiems dekosime kad surenge vestuves (kelemes patys smile.gif ) atsistosime kuomet pirslys tars zodi jog mes norime kazka tarti, tada vyras padekos susirinkusiems sveciams uz tai kad atvyko, aplanke ir t.t. o poto as atsisukusi i tevelius pasakysiu pora graziu sakinuku padekai, padovanosim atviruka su super graziais zodeliais (ju neskaitysiu-nenoriu kad visi asarotu) ir padovanosim remeli dviguba: vienoje puseje as mazyte, o kitoje mudu dviese-kadras is arti taciau ne vestuviu. zinoma, nuotraukytes pereis per stalo rankas....
tokia tai bus garbinga padeka.
Ir tik nezinau, galbut teks kokia puokstyte suorganizuoti abiems mamytems, noreciau kokiu laukiniu geliu-paprastute, fainute


mirksiukas.gif
Atsakyti
Man gaila tevu,kad jie per vestuves turi lakstyti,organizuoti,palaikyti tvarka...Bent kai nera pirsliu.Mes irgi juos gerbdami,iteiksim dovaneles,ir kvietimus tokius grazius,isskirtiniu iteiksim.Sugalvojom ir antrai dienai staigmena jiems wub.gif
Atsakyti
Musu teveliai ruos pokyli mirksiukas.gif ir ji apmokes thumbup.gif
Atsakyti
Musu teveliai jautesi puikiai! Ir soko, ir dainavo, ir zaidimuose dalyvavo!
Atsakyti
Musu teveliai vestuvese linksminsis, mes jiems uzdraudem lakstyti ir rupintis puota smile.gif tuom pasirupins seimininkes biggrin.gif
Atsakyti
ufff... man dėl amniškių šiek tiek neramu. tiksliau dėl mamos... bet tikiuos, viskas sklandžiai praeis... rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhirnius @ 2008 05 29, 12:29)
ufff... man dėl amniškių šiek tiek neramu. tiksliau dėl mamos... bet tikiuos, viskas sklandžiai praeis...  rolleyes.gif  4u.gif



O kas mamai?
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 05 29, 10:40)
O kas mamai?

niu, mano mama su charakteriu... ax.gif bele kaip bele kas jai neįtiks... bijau, kad bus blogos nuotaikos.. tada jau ie man jos nebūtų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zhirnius @ 2008 05 29, 12:56)
niu, mano mama su charakteriu...  ax.gif bele kaip bele kas jai neįtiks... bijau,  kad bus blogos nuotaikos.. tada jau ie man jos nebūtų...  unsure.gif


Vaje. O tėvai kelia vestuves ar jūs patys?
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 05 29, 11:02)
Vaje. O tėvai kelia vestuves ar jūs patys?

su tėvų pagalbom... kažkaip ramiau, kad tik mano tėtis maladiec... biggrin.gif ale vis tiek... niu, žiūrėsim. pati ji sako, kad bus linksma, viskas bus ok, bet kai prisimenu jos įsitempusią veido mimiką su "šypsena"... unsure.gif aij, tikiuos, kad viskas bus gerai. ir tikiuos kad tėtis ją sužiūrės... mirksiukas.gif juk noris gražios šventės... tėtis sakė, kad tik žiūrės jog niekam "drėgmės netrūktų", o daugiau tai tik linksminis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhirnius @ 2008 05 29, 13:17)
su tėvų pagalbom... kažkaip ramiau, kad tik mano tėtis maladiec...  biggrin.gif ale vis tiek... niu, žiūrėsim. pati ji sako, kad bus linksma, viskas bus ok, bet kai prisimenu jos įsitempusią veido mimiką su "šypsena"...  unsure.gif aij, tikiuos, kad viskas bus gerai. ir tikiuos kad tėtis ją sužiūrės...  mirksiukas.gif juk noris gražios šventės... tėtis sakė, kad tik žiūrės jog niekam "drėgmės netrūktų", o daugiau tai tik linksminis  biggrin.gif  4u.gif


O tai gal tavo išrinktasis nepatinka, ar kas? Ar ji šiaip nemoka džiaugtis ir mėgsta vadovauti (kažkodėl aš taip įsivaizduoju iš pasakojimo). Gal nepagal ją darot kaip ji nori. Na tikėkimės viskas bus gerai ir jei ką tėtis imsis veiksmų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 05 29, 11:58)
O tai gal tavo išrinktasis nepatinka, ar kas? Ar ji šiaip nemoka džiaugtis ir mėgsta vadovauti (kažkodėl aš taip įsivaizduoju iš pasakojimo). Gal nepagal ją darot kaip ji nori. Na tikėkimės viskas bus gerai ir jei ką tėtis imsis veiksmų  mirksiukas.gif

uij, jaunikis patinka daugiau nei kad reikia... biggrin.gif tik va, liaudiškai tariant, mama mano "pasikėlus"... doh.gif ir teisingai supratai.. mėgsta savo valdžią parodyt... blush2.gif o tikėtis ir aš tikiuos... kad mažu kaip nors... biggrin.gif
Atsakyti