Įkraunama...
Įkraunama...

***Rugpjūtinukai***

sveikos,
Su naujais metais, su nauja laime, sėkme ir sveikata 4u.gif
Šįryt ir aš saviškį užrašiau į mums priklausančią mokyklą, buvau viena, jokios eilės. Kai paklausiau, kelinti sąraše, tai sako nesijaudinkit, tikrai pateksit, nes jums priklauso pagal teritoriją. Bet nelabai mane nuramino... unsure.gif Kiba mokykla prasta, kad nėr eilių...
Atsakyti
Flamingo, o i kuria jus mokykla? Nebepamenu.

Mes sausio 2 nuo ryto apvaziavom keturias. Pirmoj buvom siek tiek po 8, tai jau du teeliai lauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri. @ 2014 01 04, 15:02)
Flamingo, o i kuria jus mokykla? Nebepamenu.

Mes sausio 2 nuo ryto apvaziavom keturias. Pirmoj buvom siek tiek po 8, tai jau du teeliai lauke smile.gif



zydraake, i kokia uzrasei mokykla? mes cia netoli gyvenam smile.gif

mb irgi vakar uzrase vaika, nes uzvakar as atostogose dar buvau ir galvojau- KA AS TUREJAU SIANDIEN PADARYT??? ir niekaip neprisiminiau lotuliukas.gif bet siaip eiliu dideliu nebuvo ir nieko nesake, kad nepateksim ar pan.
Atsakyti
auksine, o tai kur jūs užrašėt? Mes į Baltupių, tokia priklauso pagal gyvenamą teritoriją.
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2014 01 04, 21:45)
auksine, o tai kur jūs užrašėt? Mes į Baltupių, tokia priklauso pagal gyvenamą teritoriją.



medeinos priklauso pagal buta, ten uzrasem.
staneviciaus realiausiai, kad leisim, ten irgi uzrasem, dar zyg.augusto rekomendavo, tai ir ten. nes supanikavau, kad staigiai visur prirasys ir paskui jau negalesiu apsigalvot. blush2.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

o tai galima taip į kelias mokyklas rašytis? ax.gif gal ir gerai kad pas mus pasirinkimo kaip ir nėr,tai lengviau pasirinkt yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2014 01 05, 00:40)
medeinos priklauso pagal buta, ten uzrasem.
staneviciaus realiausiai, kad leisim, ten irgi uzrasem, dar zyg.augusto rekomendavo, tai ir ten. nes supanikavau, kad staigiai visur prirasys ir paskui jau negalesiu apsigalvot. blush2.gif


Tai mes biškis skirtingai gyvenam, nes Medeinos mums tooooli...
O kaip atsiliepimai apie Stanevičiaus? Reitingai jos prastoki... Ilga jau eilė ten? Galvojam irgi užrašyti, nes dabar eina į darželį netoli jos, bet bijau, kad gali pramesti, nes pagal gyvenamą vietą nepriklauso... Renkiesi konkrečius mokytojus?
Atsakyti
labas
su praejusiom sventem 4u.gif

mes uzsirasem i medeinos pradine ir zemynos progimnazija.bet kasdien vis nuomone keiciu,kur labiau noreciau patekti doh.gif K baige medeinos,o paskui perejo i zemynos,tai man nelabai ta mokykla pasirode.visada sakiau,kad S vesiu tik i medeinos.bet sumasciau,kad reiketu eiti dirbt,o tada nebutu kam S paimt is medeinos doh.gif tai kaip ir buvau apsisprendus i zemynos,tada pareidinetu kartu su K.bet paskui pradejau mastyt i ateiti,kad antroj klasej arciau butu jai pareidineti is medeinos(K zemynoj kiti paskutiniai metai) g.gif del mokytoju,tai medeinos pasirinkau pagal sm rekomendacijas,o zemynos ims pirmokus buvusi kriksto sunaus mokytoja,tai atsiliepimai labai geri thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 01 06, 11:57)
o zemynos ims pirmokus buvusi kriksto sunaus mokytoja,tai atsiliepimai labai geri  thumbup.gif


iš šono žiūrint, jei žinot, kad bus gera mokytoja, tai antroj klasėj gal jau pati pareis g.gif

Labas
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2014 01 06, 11:57)
labas
su praejusiom sventem  4u.gif

mes uzsirasem i medeinos pradine ir zemynos progimnazija.bet kasdien vis nuomone keiciu,kur labiau noreciau patekti  doh.gif K baige medeinos,o paskui perejo i zemynos,tai man nelabai ta mokykla pasirode.visada sakiau,kad S vesiu tik i medeinos.bet sumasciau,kad reiketu eiti dirbt,o tada nebutu kam S paimt is medeinos  doh.gif tai kaip ir  buvau apsisprendus i zemynos,tada pareidinetu kartu su K.bet paskui pradejau mastyt i ateiti,kad antroj klasej arciau butu jai pareidineti is medeinos(K zemynoj kiti paskutiniai metai)  g.gif del mokytoju,tai medeinos pasirinkau pagal sm rekomendacijas,o zemynos ims pirmokus buvusi kriksto sunaus mokytoja,tai atsiliepimai labai geri  thumbup.gif


laba,

Nu aiskumo man jokio neinesei lotuliukas.gif lotuliukas.gif maniau kazkuria mokykla isskirsi kaip geresne ar kazkokia ,,esne'' smile.gif Medeinos mums pagal registracija, tai cia tikrai pateksim. Bet is darzo daug kas noretu i Zemynos.. tai pradejau galvoti, ar tikrai verta i ja, ar ji geresne.
beje, apie kuria cia mokytoja atsiliepimai geri Zemynoje? Mes pas kazkuria uzrasem. bandau atsiminti, pas kuria smile.gif bet kadangi Zemyna mums nepriklauso, garantiju jokiu nedave, sake, norinciu daug, laukit eiles...

o tai kaip tau Medeina buvo? pas kuria mokytoja buvot? kaip paruosimas, kaip siaip atmosfera, kaip popietines grupes?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2014 01 06, 13:00)
iš šono žiūrint, jei žinot, kad bus gera mokytoja, tai antroj klasėj gal jau pati pareis g.gif

Labas

tai va,kad is zemynos,kaip tik toliau pareiti wink.gif tikrai nemanau,kad priklauso nuo mokytojos,ar pareis pati,o tik nuo vaiko mirksiukas.gif K pirmos klases gale jau vienas pareidavo,tai S gal bent 2-oj viena pareis,o tuo labiau,kad iskaimynu eis keli vaikai ax.gif
Papildyta:
Eri,man medeinos mokykla patinka labiau,nes ten jaukiau,maziau mokiniu ir t.t.beja labai faini direktorius ir pavaduotoja,yra nemokamu bureliu(zinau,kad net is ausros ateina vaikai),popietine grupe ir patiko,nes labai faina mokytoja(bent jau buvo)padarydavo pamokas,visokiais rankdarbiais uzsiimdavo,net pasirodymus rengdavo.
vatko visi raunasi i ausra,tai nesuprantu g.gif

beja zemynos ir mum nepriklauso,bet galim patekti,nes brolis lanko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marytejono: 06 sausio 2014 - 14:45
QUOTE(marytejono @ 2014 01 06, 14:43)
tikrai nemanau,kad priklauso nuo mokytojos,ar pareis pati,o tik nuo vaiko  mirksiukas.gif 


lotuliukas.gif tikrai nenorėjau taip pasakyti, tik sumaliau viską į vieną:
gera mokytoja - pliusas;
parėjimas - minusas;
bet kadangi bus jau antra klasė - gal tas minusas nebe toks baisus.
Atsakyti