Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

QUOTE(Loram @ 2015 08 25, 23:10)
mums spalį metai (dabar 10,5mėn, ūgis kokie 73), pirkau 12-18mėn buga, dar negavau, tikiuos bus ne mažas biggrin.gif


mes matavomes 12-18, tai man pasirode mazas,nes striuke visai gera buvo, o kelniu kokie 5 cm liko, suabejojau kad ziema jau bus per mazas. 18-24 nesimatavome, tai net nezinau, turbut kito varianto nera kaip rizikuoti ir imti didesni.
Atsakyti
na, Jūs didesni, tai tikriausiai greičiau augat biggrin.gif mes per mėnesį vidutiniškai po 1cm pridedam, tai pagal lenteles tiks smile.gif Jei matavotės, tai aišku - imkit didesnį smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif esu columbios gerbėja, bet su tais dyyyydžiais doh.gif 3T išnešiojo berniukas dvi žiemas, turiu omeny buga set. dabar vėl noriu pirkt, labai ištyso per vasarą, manau rudenį artėsim 110 cm link, dabar kokie 105. žiūrėti man xs ar xxs? nes kažkaip 4 T jau manau reikia praleisti... 4u.gif patarkit please 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2015 08 27, 15:40)
Sveikutės smile.gif esu columbios gerbėja, bet su tais dyyyydžiais  doh.gif 3T išnešiojo berniukas dvi žiemas, turiu omeny buga set. dabar vėl noriu pirkt, labai ištyso per vasarą, manau rudenį artėsim 110 cm link, dabar kokie 105. žiūrėti man xs ar xxs? nes kažkaip 4 T jau manau reikia praleisti...  4u.gif patarkit please  4u.gif

Mes su 113 xxs (tik ne buga o tas snow su folija viduje kur buna) nesiosim siemet antrus metus (nesiojom laisvai ir pernai prie mazesnio ugio) g.gif Manau kad as imciau XXS nes nesiotu normaliai, o gal net kitiems metams uztektu tu augimo sistema g.gif Nes vaikai auga vasara labiau, tai jeigu nesieksite 110 tai is XS iskrisite arba atrodysite balvoniskai g.gif
Atsakyti
ingusia ačiū smile.gif
buvau va columbios pardoj oze, tai va - labiausia tinka xxs kur su kelnėm konbinezoninėm kartu, na komplektukas. labai gerai kad nuvažiavau apžiūrėjau tai jau viskas aiškiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta7777 @ 2015 08 24, 08:12)
Taip, tai va todel kad tik guli pagalvojau kad gal nieko baisaus jei toks diddelis bet i autokedute jau butu sedetinga turbut ideti..galvojau dar kazin ant kiek mazinti jie...ieskot 0-3 ar 3-6 men...naudojamas bus nuo sausio pradzios tai manau iki kokio kovo vidurio ar galo net..
Radau ta 6 men uz 27 eurus nauja tai labai jau gunde..

Į auto kėdutę mes velkam striukytę, su kombiu mašinoj vaikui per karšta.
Atsakyti
Sveikos,
Šiemet planuojam ir mes Columbia kombinezoną įsigyti. Patarkite kokį mums dydį žiūrėti? Šiuo metu vaiko ūgis 89 cm. nekūdas vyrukas. Aš galvoju 3T imti. Ar jau reikia žiūrėti 4T?
Norėtųsi, kad užtektų 2 žiemoms.
Atsakyti
As emiau 3T 93 cm labai kudam pipirui.
Atsakyti
QUOTE(Ivy* @ 2015 08 29, 18:36)
Į auto kėdutę mes velkam striukytę, su kombiu mašinoj vaikui per karšta.

su pirmuoju vaiku visad su kombiu vaziuodavom smile.gif del 10-15 min masinoje tikrai neperkaisdavo...
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2015 08 27, 14:40)
Sveikutės smile.gif esu columbios gerbėja, bet su tais dyyyydžiais  doh.gif 3T išnešiojo berniukas dvi žiemas, turiu omeny buga set. dabar vėl noriu pirkt, labai ištyso per vasarą, manau rudenį artėsim 110 cm link, dabar kokie 105. žiūrėti man xs ar xxs? nes kažkaip 4 T jau manau reikia praleisti...  4u.gif patarkit please  4u.gif



tik XXS su jusu ugiu, nes su XS net nepaeitu sia ziema mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Oilė @ 2015 08 29, 21:04)
Sveikos,
Šiemet planuojam ir mes Columbia kombinezoną įsigyti. Patarkite kokį mums dydį žiūrėti? Šiuo metu vaiko ūgis 89 cm. nekūdas vyrukas. Aš galvoju 3T imti. Ar jau reikia žiūrėti 4T?
Norėtųsi, kad užtektų 2 žiemoms.



3T butu komfortishkas variantas, 4T tinkamas nuo ~97cm;
Papildyta:
QUOTE(Savage_cat @ 2015 08 25, 21:53)
Sveikos, ieskau patarimo smile.gif Siuo metu sunaus ugis yra 75 cm,8 men, galvoju pirkti Columbia buga kombi, taciau pasimeciau tarp dydziu.. 12-18  dydis lyg ir per mazas, o 18-24 atrodo toks didelis. Mums gruodi bus metukai, gal kas turi patirties koki kombi pirkti? smile.gif


Jeigu norit Buga, 2T jums bus per didelis, jis tinkamas nuo pnsh 83cm;
vadinasi, reiketu ieshkoti, 12-18, jei ish naujesniu Buga
Atsakyti
Gal zinot kur rast info kokiai temperaturai tinka pvz buga, fresh pow ir pan modeliai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pernai mažyliui pirkau Columbios kombinezoną, labai patiko tad šiemet taip pat planuoju įsigyti. Žiemos metu mažyliui bus 1,5 m. jis neaukštas vaikas (šiuo metu apie 76cm) ir nežinau kokį geriau imti, vientisą ar atskirą? Nuo kokio dydžio prasideda atskiri kombinezonai? Ačiū jei kas patars 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meddeina: 09 rugsėjo 2015 - 22:59