Įkraunama...
Įkraunama...

Columbia kombinezonai

Sveiki, berniukas apie 80cm 10,5kg, jau vaikštantis, db mums 1m3mėn. Kokį dydį rekomenduotumėt? aciu
Atsakyti
QUOTE(editux25 @ 2015 11 23, 16:34)
Sveiki, berniukas apie 80cm 10,5kg, jau vaikštantis, db mums 1m3mėn. Kokį dydį rekomenduotumėt? aciu
86cm arba 18-24mėn
Atsakyti
Sveiki, labai noriu patarimo smile.gif Savo berniukui norim nupirkti Columbia vientisą kombinezona tik visiškai pasimečiau tarp dydžių, dabar mums 1 m. 3 mėn. esam kažkur 75 cm. ūgio ir sveriam apie 10 kg. Pernai visą žiemą nešiojom vientisą Columbia kombį dydį rašo 6-12, šiemet mes dar telpam į jį tik kai sėdi vėžimėlyje labai trumpos klešnytės, kai vaikšto atrodo ilgio užtenka. Kokį dydį rekomenduotumėt pirkti 12-18 ar 18-24? Norisi kad užtektų visai žiemai, bet nesinori kad būtų per didelis labai. 4u.gif Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(astuliukass @ 2015 11 25, 10:51)
Sveiki, labai noriu patarimo  smile.gif Savo berniukui norim nupirkti Columbia vientisą kombinezona tik visiškai pasimečiau tarp dydžių, dabar mums 1 m. 3 mėn. esam kažkur 75 cm. ūgio ir sveriam apie 10 kg. Pernai visą žiemą nešiojom vientisą Columbia kombį dydį rašo 6-12, šiemet mes dar telpam į jį tik kai sėdi vėžimėlyje labai trumpos klešnytės, kai vaikšto atrodo ilgio užtenka. Kokį dydį rekomenduotumėt pirkti 12-18 ar 18-24? Norisi kad užtektų visai žiemai, bet nesinori kad būtų per didelis labai.  4u.gif Ačiū.

mano mažosios toks pats ūgis - mes turim 12-18, bet aš Jūsų vietoj tikriausiai pirkčiau 18-24 - su mintim, kad ir kitiems metams užtektų... jei eisit vaikščiot - galėsit dėtis 6-12, o jei reiks tolimesnių kelionių - apsirengsit 18-24 mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ar su siuo kombiu nesusalsim ziema?? Matau, kad parasyta zieminis, bet kai gavau toks jis plonas pasirode blink.gif (nesiojom ir gap ir benetton pukinius, tai jie zymiai storesni)
http://www.columbia....or=468#start=18
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryziuke: 14 gruodžio 2015 - 11:00
Labas vakaras,

ziurineju 120 cm ugio vaikui kombius. Kiek pasiziurejau XS dydis 116-122 cm ugiui. Atrodo tik 2 cm beliekai augimui biggrin.gif imti XS dydi? Ar ieskoti S?
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2016 01 04, 19:39)
Labas vakaras,

ziurineju 120 cm ugio vaikui kombius. Kiek pasiziurejau XS dydis 116-122 cm ugiui. Atrodo tik 2 cm beliekai augimui biggrin.gif imti XS dydi? Ar ieskoti S?


sociai XS, nes jie smarkiai didinti, realiai uzteks ikig ~127cm, turi ir augimo funkcija mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal pasidalinsit patirtim kuom skalbiat siuos kombinezonus ? radau pries metus kazkuri rase kad siunciasi internetu spec. priemones, o gal kuri esat radusios cia pirkti, nes siuntimas gali uztrukti.
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2016 01 21, 14:32)
Sveikos, gal pasidalinsit patirtim kuom skalbiat siuos kombinezonus ? radau pries metus kazkuri rase kad siunciasi internetu spec. priemones, o gal kuri esat radusios cia pirkti, nes siuntimas gali uztrukti.

as paprastai skalbiu, nieko jiems nenutinka. nebent apie pukini klausiat, tada skalbti su pukams skietomis priemonemis ir dziovint dziovykloj.
Atsakyti
Merginos, kokio dydzio kombi pukini rekomenduotumet rugpjucio pradzioj gimusiam leliui? Sausi 6 men bus... Uzteks 0-6? Paprastai maniskiai buna prie zemesniu ugiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2016 01 26, 14:02)
Merginos, kokio dydzio kombi pukini rekomenduotumet rugpjucio pradzioj gimusiam leliui? Sausi 6 men bus... Uzteks 0-6? Paprastai maniskiai buna prie zemesniu ugiu smile.gif

aš imčiau didesnį. Mano gimė spalio pradžioj turėjom 68cm kombį, tai pavasarį jau tik tik buvo. Gerai, kad atšilo smile.gif aš visad skaičiuoju iki balandžio vidurio kad užtektų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2016 01 26, 15:02)
Merginos, kokio dydzio kombi pukini rekomenduotumet rugpjucio pradzioj gimusiam leliui? Sausi 6 men bus... Uzteks 0-6? Paprastai maniskiai buna prie zemesniu ugiu smile.gif

Mano sunus gime rugpjucio viduri. Kai iwskojau kombio ziurejau 12 men bet jis be galo platus buvo o 0-6 tik tik toks. Tai visgi pasirinkau Gap nes jis geriau tiko ir siltesnis. Gal palaukit nepirkit nes nezinia kaip augs mirksiukas.gif
Atsakyti