Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiosios svoris

na o mes tik is pradziu nieko beveik neaugom, nes lb blogai jauciausi ir mazai ka i burna galejau isideti...
Dabar jau yra +7kg, idomu kiek bus kei vaziuosiu gimdyti smile.gif
Atsakyti
nu bet jus cia kaulu rinkiniai susirinke biggrin.gif as per nestuma buvau priaugus 19kg ir dabar 1-2kg dar like smile.gif ale ir vel pastojau smile.gif ziuresim kaip cia bus dabar. Sakiau busiu sau grieztesne su siuo nestumu ir pasistengsiu nevirsyti 14kg 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady in red @ 2014 01 10, 21:59)
nu bet jus cia kaulu rinkiniai susirinke biggrin.gif as per nestuma buvau priaugus 19kg ir dabar 1-2kg dar like smile.gif ale ir vel pastojau smile.gif ziuresim kaip cia bus dabar. Sakiau busiu sau grieztesne su siuo nestumu ir pasistengsiu nevirsyti 14kg  4u.gif  bigsmile.gif


As kaulu rinkinys pries nestuma buvau,bet priaugau 20 kg lotuliukas.gif Ir cia pagal mano skale buvo virssvoris.Dauguma kometarus mete,kiek daug,kiek daug! O man dzin,zinau,kad pagimdzius ju neliks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vidike @ 2014 01 10, 20:05)
As kaulu rinkinys pries nestuma buvau,bet priaugau 20 kg lotuliukas.gif Ir cia pagal mano skale buvo virssvoris.Dauguma kometarus mete,kiek daug,kiek daug! O man dzin,zinau,kad pagimdzius ju neliks  bigsmile.gif

ir teisingai 4u.gif mano mamos drauge abieju nestumu metu po 35 kg buvo priaugus, u pati mazyte, smulkute - va cia tai daug smile.gif o po gimdymo savaime nukrito abu kartus smile.gif
Atsakyti
Sveikos. iki pusiaukelės pavyko kelis šimtus gramų.
Tikiuosi su sekančiu vizitu pasiseks daugiau.

Su pirmu sūnumi viso pasiekėm 8kg daugiausia antroj pusėj, po gimdymo liko dvigubas minusas.
Atsakyti
QUOTE(Lady in red @ 2014 01 10, 15:29)
nu bet jus cia kaulu rinkiniai susirinke biggrin.gif


Aha, visiški kauliukai lotuliukas.gif Tokia mėsinga/sultinga pasijutau staiga lotuliukas.gif
Atsakyti
Iki nėštumo svėriau 58kg.
Gimdyti išvažiavau 70kg, taigi priaugau +12kg.

Grįžau sverdama 63kg,
o dabar, po savaitės, sveriu ~60kg. Manau kad netrukus grįšiu į pradinį svorį.

Nėštumo metu maitinausi normaliai, nei ėdimo priepuolių, nei kažkokių išskirtinių produktų poreikio nebuvo. Paskutinėm savaitėm mažiau valgiau dėl kylančių rūgščių.
Atsakyti
9 ir 12.
Atsakyti
kolkas siandien dienai turiu +9 kg ax.gif maisto neriboju, bet ir apetito nera visa nestuma didelio
Atsakyti
Aš jau 15kg. priaugau, o dar mėnesiukas liko ax.gif
Atsakyti
su pirmu +17kg buvo ir sunkiai numeciau, o su antru +11kg ir po 4,5 menesiu jau -8kg negu buvo iki nestumo blink.gif
Atsakyti
As priaugau +20kg nuo nestumo pradzios smile.gif Grizus is GN buvo +7kg
Atsakyti