Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 3

QUOTE(VilteMar @ 2013 12 20, 16:50)
Nuotabus :oooo

man vyras per praeitas Kalėdas padovanojo jų skėtį. Viena geriausių dovanų mano gyvenime. Aišku, kaina tikrai nėra maža, tačiau kokybė ir išvaizda tikrai neeilinė. O kokybiškų daiktų pas mus kolkas tikrai sunku rasti. Pavyzdžiui ieškojau vyrui darbo knygos kokybišku odiniu viršeliu. Ir nieko normalaus neradau. Vien dirbtinė oda, jeigu ir randu kokį iš natūralios odos - tai modelis koks nors senovinis.

šitas:
http://www.sevathege...ca-prince-wales

gaila tik kad inicialų neišgraviravo, tik dabar pamačiau, kad galima išgraviruoti
Atsakyti
Mano užkietėjęs motociklininkas nuo manęs gavo darbo kalendorių, šokoladinių mechaniko įrankių komplektą, knygą "Įdomiausios kelionės po Lietuvą" ir DEVOLD merino vilnos termo marškinėlius (su mintim, kad neperkaistų taip po juodais motorūbais... biggrin.gif ir šiaip laisvalaikiui). Labai patenkintas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bakcha: 27 gruodžio 2013 - 00:53
na, tai ką gi dovanosime savo brangiausiems šiemet?

aš suku suku galvą... kvepalų turi, rūbų irgi sočiai... o ir nesinori tokių banalybių...įrankių irgi nedovanosiu, irgi perteklius....
maistas (kavos, saldainiai ir kiti skanėstai) mano nuomone turi būt tik priedas prie dovanos...
va iš pernykščių idėjų radau gerą mintį apie el.dantų šepetėlį... bet čia grynas praktiškumas, o siurprizo jokio...
nežinot, gal kokia auto paroda nusimato šventiniu laikotarpiu? bilietukas tiksliai pradžiugintų maniškį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salduspauksciai @ 2014 11 13, 13:57)
na, tai ką gi dovanosime savo brangiausiems šiemet?

aš suku suku galvą... kvepalų turi, rūbų irgi sočiai... o ir nesinori tokių banalybių...įrankių irgi nedovanosiu, irgi perteklius....
maistas (kavos, saldainiai ir kiti skanėstai) mano nuomone turi būt tik priedas prie dovanos...
va iš pernykščių idėjų radau gerą mintį apie el.dantų šepetėlį... bet čia grynas praktiškumas, o siurprizo jokio...
nežinot, gal kokia auto paroda nusimato šventiniu laikotarpiu? bilietukas tiksliai pradžiugintų maniškį smile.gif



As irgi issisemiau... Nezinau ka dovanoti. O dar kai pasake, kad jam nieko nereikia doh.gif Paziurejau, kad kvepalai jo baigdinejasi, tai uzsakiau tokius, kuriu dar neturejo. bet pataikiau pagal jo (mano manymu) megstama kvapa. Tikiuosi patiks. Isrinkau rinkinuka (kvepalai ir duso zele), tik ka prie dovanos prideti, nes kavos negeria, arbatu manau gausim is kitu, sokoladu ir visokiu skanestu taip pat pridovanos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2014 11 13, 14:53)
As irgi issisemiau... Nezinau ka dovanoti. O dar kai pasake, kad jam nieko nereikia  doh.gif  Paziurejau, kad kvepalai jo baigdinejasi, tai uzsakiau tokius, kuriu dar neturejo. bet pataikiau pagal jo (mano manymu) megstama kvapa. Tikiuosi patiks. Isrinkau rinkinuka (kvepalai ir duso zele), tik ka prie dovanos prideti, nes kavos negeria, arbatu manau gausim is kitu, sokoladu ir visokiu skanestu taip pat pridovanos...  g.gif


as sakiau saviskiui desros pridesiu:) jis saldumynus ne itin megsta, o pridovanos mum tikrai, tai tures kuo "skoni pataisyt" biggrin.gif reiks kokia idomesne vytinta surast....
Atsakyti
Siemet kaip niekad anksti pradejau rupintis dovanomis biggrin.gif vyrui uzsakiau grazia silta pizama wub.gif sakiau dar nupirksiu darbo kalendoriu rimta odini wub.gif o daugiau nznau... kelinti metai ieskau vyriskos kokybiskos manikiurines, taciau tokios kokios noriu nerandu.. dar laiko yra, tai ir daugiau gal ka sugalvosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2014 11 13, 15:53)
As irgi issisemiau... Nezinau ka dovanoti. O dar kai pasake, kad jam nieko nereikia  doh.gif  Paziurejau, kad kvepalai jo baigdinejasi, tai uzsakiau tokius, kuriu dar neturejo. bet pataikiau pagal jo (mano manymu) megstama kvapa. Tikiuosi patiks. Isrinkau rinkinuka (kvepalai ir duso zele), tik ka prie dovanos prideti, nes kavos negeria, arbatu manau gausim is kitu, sokoladu ir visokiu skanestu taip pat pridovanos...  g.gif


Sugalvojau! Jis dievina gira. Tai nupirksiu kokia didesne deze ir pripiksiu giros. (Ant dezes uzklijuosiu uzrasa, kad uztektu ilgam :-) ) Tik dar galvoju kokia deze pirkti, gal kokia permatoma, plasmasine deze, dar graziau atrodytu, sudeciau giros skardines (megsta butent Gubernijos gira). biggrin.gif
Atsakyti
O jei dovana nepraktiška, bet smagi?
Amžina dilema dėl tos vyriškos dovanos. Galvoju apie plaukų kirptuvą (tokį naudoja, bet jau pavargęs labai), bet taip neįdomu man atrodo... Ką dar mėgsta? Žvejoti mėgo. Kažkada. Jau šimtą metų to nedarė Kažkada bandžiau priminti, bet nepadėjo.
Pavalgyt mėgsta. Ir gamint. Gal kokių idėjų būtų ta tema? Tik peilių nesiūlykit, nes jau turi belekiek, stalčius vos užsidaro. Ir šiaip tų įrankių lyg ir netrūksta
Kokiu patiekalu irgi nenustebinsiu...
Gal, sakau, beliks nupirkt kuponą į tankodromą, su tanku pasivažinėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Salduspauksciai @ 2014 11 13, 22:32)
as sakiau saviskiui desros pridesiu:) jis saldumynus ne itin megsta, o pridovanos mum tikrai, tai tures kuo "skoni pataisyt" biggrin.gif reiks kokia idomesne vytinta surast....


Žinokit labai gera įdėja- esu pirkusi visokių rūšių prabangių vytintų dešrų, tų mandrių vytintų kumpių po gabaliuką, gero tikro prancūziško pašteto, skanios duonos, prie mėsos tinkančio vyno, įmečiau kelias spalvingas paprikas- kad gražiau žiūrėtųsi ir supakavau pintinėje. Nu vaišės tiko ir patiko.

Šiemet ieškau odinio dokumentų portfelio.
Atsakyti
As tai prie dovanos vis pridedu apatiniu kokiu idomesniu. Kazkaip jau tradicija patapo tai paprastu kaip ir neturi visi su kokiais paveiksliukais. Jau net dukra juokes kai dovanas pakuoja, sako nu ir dar triusikai smile.gif
Atsakyti
as MB dovanosiu savo jam pacios megzta salika ( to tipo kur galai susiuti ir apsivynioja aplink kakla) ir kepure, su modelinu papuosta sauksteli kavai gerti ir kitos auksrankes daryta receptu usrasine ( tikiuosi spesiu su sia dovana) jisai virejas, tai turetu jam buti si dovanos dalis pati geriausia biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki visi ! Ieškau pagalbos. Tiesa pasakius išsisėmiau biggrin.gif niekaip nesumastau ką dovanoti tetukui Kalėdų progą. Atrodo jau viską esame padovanoją ką reikia. Tai per gimtadieni ar kokia kitą šventę. Paskutinė dovana gimtadienio proga buvo kėdė biggrin.gif na taip kėdė, bet nepaprasta, skirta muzikantams. Ją yra be galo patenkintas ir kasdien giriasi koks naudingas dalykas biggrin.gif (dukrų dovana vėl buvo tiesiai į dešimtuką). dar prieš tai (nepamenu kokia proga) dovanojome išorinį kietąjį diską (hardą), taip pat iki šiol puikiai naudojamas dalykas. Visad išrenkame ką nors naudingo ir reikalingo. Tačiau dabar net nesumastau ką reiktų. Išsisėmiau sad.gif atrodo jog viską jau jis turi. tad ką patartumėte? norisi praktiškos ir naudingos dovanos (pas mus šeimoje ne praktiškų dovanų nedovanojame). Labai laukiu jūsų pasiūlymų ir nuomonių.
Atsakyti