Įkraunama...
Įkraunama...

Praktiškos dovanos vyrams - 3

QUOTE(Paukstelis_ant_sakos @ 2014 12 18, 22:07)
Bet kai reikalas pasisuka link vyrų, galvoje vien klaustukai.


Va cia tai tiesa...Del to apie vyru dovanas pradedu galvoti anksciausiai.
Man praktiskiausios dovanos tos, kurios susivartoja, tad siemet visi gaus kosmetikos.
Uzmaciau toki vyriska puslapi www.hipster.lt ir tikrai galvoju, kad visiems rasiu bent po kazkokia smulkmena. Yra visokiu ir skutimuisi priemoniu naturaliu, o ir daug kas is pazistamu barzdas pradejo pagal mada auginti, tai po kazkokia smulkmena ir jiems. Nes tikrai yra netradiciniu idomiu dalykeliu. Tai siemet nesuksiu galvos smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif na ką šiais metais galvojate? 4u.gif g.gif
Atsakyti
O as siemet pasimetusi del dovanos vyrui, nebesugalvoju ka dovanoti, is praktisku dovanu viska turi...o kuo nustebinti nesugalvoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2015 11 18, 14:55)
O as siemet pasimetusi del dovanos vyrui, nebesugalvoju ka dovanoti, is praktisku dovanu viska turi...o kuo nustebinti nesugalvoju  g.gif


tai gal tada kokią nors pramogą? smile.gif atidarė naują trasą kartingų kelyje Vilnius-Kaunas. Maniškis labai gyrė. Arba kokią viskių degustaciją. Tik kai aš dovanoju pramogą, visada dar pridedu kokią smulkmenėlę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malonususipazinti @ 2015 11 18, 16:33)
tai gal tada kokią nors pramogą? smile.gif atidarė naują trasą kartingų kelyje Vilnius-Kaunas. Maniškis labai gyrė. Arba kokią viskių degustaciją. Tik kai aš dovanoju pramogą, visada dar pridedu kokią smulkmenėlę smile.gif


Aciu uz pasiulyma, mintis ir sukosi apie kazkokia pramoga, einu ieskoti bigsmile.gif
Atsakyti
Siemet dovanosiu saviskiui saudyma i lekstes. Jam aplamai patinka saudymas, tai nupirkau dovanu kupona, plius pridesiu brendzio ar konjako buteli.
Atsakyti
Pasidalinkit kur kuponus perkate?
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2015 11 19, 11:17)
Pasidalinkit kur kuponus perkate?


Saudymo dovanu kupona pirkau www.gunstalk.lt dovanu kupona galima pasiimti vietoje jeigu is Vilniaus arba atsiuncia el. pastu, tik atsispausdinti reikia patiems 4u.gif
Atsakyti
Man JAU galvą skauda dėl tų dovanų unsure.gif
Jis jau kelis metus svaigaliojasi apie greitpuodį, bet didžiulį tokį. Ir kainuoja jis belekiek.
O dar plaukų kirptuvas jau baiginėjasi... Tas tai normalesne kaina.
Bet dar draugų vyriškos giminės yra, tai čia tai jau viiiiisiška mistika, ką dovanoti ir neišleisti mistinių sumų, ir kad žmogui būt malonu ar bent jau naudinga gaut.
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2015 11 19, 17:31)
Man JAU galvą skauda dėl tų dovanų  unsure.gif
Jis jau kelis metus svaigaliojasi apie greitpuodį, bet didžiulį tokį. Ir kainuoja jis belekiek.
O dar plaukų kirptuvas jau baiginėjasi... Tas tai normalesne kaina.
Bet dar draugų vyriškos giminės yra, tai čia tai jau viiiiisiška mistika, ką dovanoti ir neišleisti mistinių sumų, ir kad žmogui būt malonu ar bent jau naudinga gaut.


šiaip labai įdomu kiek eurais ketinate išleisti dovanoms?pvz, dovanai vyrui. kažkaip man dabar eurais viskas "pigu" atrodo. ir panašu, kad reik gerai susiplanuoti dovanų biudžetą.
Atsakyti
QUOTE(Malonususipazinti @ 2015 11 20, 15:35)
šiaip labai įdomu kiek eurais ketinate išleisti dovanoms?pvz, dovanai vyrui. kažkaip man dabar eurais viskas "pigu" atrodo. ir panašu, kad reik gerai susiplanuoti dovanų biudžetą.

Bet ir alga pigiai atrodo unsure.gif Taigi... O dėl sumų - ką čia gali patart? Kas uždirba 1000e skaičiuos vienaip, kas minimumo negauna - kitaip. Beje, aš mintyse vis dar vartalioju į litus. Svetimi man tie eurai. Ir nedraugiški - tuoj mane palieka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 20 lapkričio 2015 - 17:59
Aš savo vyrui pridovanojus bliuzonų, kvepalų, įvairių gėrimų drinks_cheers.gif . Šiemet sugalvojau padovanoti chalatą thumbup.gif . Tik va ir vėl galvos skausmas kur rast nupirkti, kad būtų ir geras, ir nebrangus lotuliukas.gif
Atsakyti