Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Gegužinukai

Laba vakara 4u.gif

Mažiukė jau mano miega, Anitukas liko pas senelių nakvoti, tai ramiai darbuojos prie kompo...taip, taip, darbuojuos...tik tai ir reikia veikti šeštadienio vakarais, ane cool.gif Na, kol MB nėra, tai galiu ir padirbėt, niekas dėmesio neblaško smile.gif

Biti - bijau, kad tu kaip ir teisi esi...liko vos keletas bendraujančių mamyčių, tai panašu, kad po truputį ir tų kelių pasisakymų nebeliks...liūdna, su šiuo forumu, su nėštukių pokalbiais likę tik geri prisiminimai, nostalgija apima prisiminus, kai dar besilaukdamos gegužinukų per dieną vos ne po temą prirašydavom...

Akvilyte - kaip jaukiai nuskambėjo jūsų gyvenimas naujuose namučiuose wub.gif

Smiltpeliuke - na ir dienotvarkė unsure.gif Kada miegot nueini pati, kad taip anksti atsikeli?Na, įsivaizduoju, kad ne su plačia šypsena kelies tokiu laiku...
Man dėl tokių dalykų mažas miestelis geriau...Keliuosi 6val.,Anitukas žadinamas 6.40, Andrėja 7.00,7.30 sėdam į mašiną, keliaujam į darželį.7.45 aš jau darbe. Nei kamščių, nei didelių atstumų...

Anituko nagų kramtymo problema išspręst - lakuojam nagučius, užteko paprasto blizgaus nagų lako biggrin.gif

Dar apie knygas - perskaičiau D.Brown'o Inferno thumbup.gif Va taip va patiko thumbup.gif Kažkaip susimąsčiau, kad gal net ir iš tiesų taip pasaulyje yra. Kalbama, kad nevaisingumas didėja, o kas jei tikrai jį kažkas specialiai, dirbtinai sukelia...
Dabar laukia "Penkiasdešimt pilkos atsplavių", pradėsiu skaityti prieš MB grįžimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skarytė @ 2014 01 11, 20:42)
Smiltpeliuke - na ir dienotvarkė unsure.gif Kada miegot nueini pati, kad taip anksti atsikeli?Na, įsivaizduoju, kad ne su plačia šypsena kelies tokiu laiku...
Man dėl tokių dalykų mažas miestelis geriau...Keliuosi 6val.,Anitukas žadinamas 6.40, Andrėja 7.00,7.30 sėdam į mašiną, keliaujam į darželį.7.45 aš jau darbe. Nei kamščių, nei didelių atstumų..

drinks_cheers.gif as net diedui perskaiciau, nes pati perskaicius netekau amo blink.gif jis irgi be zodziu liko....ar matui pakanka miego??? blink.gif


Atsakyti
Smiltpeliuke, kaip tu jauties tokioj dienotvarkėj? blink.gif
Man tai net baisu pagalvot apie tokį tempą, bet labai noriu dirbt, tai ieškosiu idealo, t.y. 4 val/d, aišku,jei rasiu tokį blush2.gif
Biti, matau, kad kaifuoji mažiuką augindama wub.gif Labai smagu dėl tavęs 4u.gif
Dista, pamenu R turėjo bėdų su šlapia patalyne, ar jau išsprendėt šią bėdą? Mes tai turim šią problemą nuo mažojo gimimo, būna apsitvarko, ir vėl prasideda viskas nuo pradžių doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

kaip smagu, kad išprovokavau bent šiokius tokius pokalbius smile.gif.

Skaryte, jūsų miestelis gerokai mažesnis, bet keliesi viso labo 45 min vėliau nei aš biggrin.gif . Viskas gerai, mamukai, jaučiuosi visai neblogai, nes pats darbas įdomus ir įkvepiantis. Aišku, pati kvaila, kad porą vakarų nuėjau miegot vidurnaktį doh.gif , reikės išmokti save disciplinuoti. Jei atsigulu prieš 23 val, tai kitą dieną visai gerai jaučiuosi. Žinoma, pirma savaitė buvo su papildomu jauduliu dėl naujo režimo, naujų pareigų darbe, naujų žmonių, su kuriais tenka kontaktuoti ir dar visokių papildomų renginių, bet prieš antrąją savaitę jaučiuosi jau daug ramiau. Vaikai visaip, kartais verkšlena žadinami, bet kai išsibudina dažniausiai persijungia į gerą nuotaiką, važiuodami mašinoje klausom Teatriuko "Dainelę makštelę" ir kitas daineles. Darželinukai išsimiega darželyje per pietų miegą, o Matui teoriškai turėtų labai trukti miego, bet vakare neįmanoma nuvaryti į lovą doh.gif . O šiaip tai manau, kad sėkmingai išgyvensim, juk yra tingūs savaitgaliai (abi dienas miegojau iki 10), moksleivių atostogos, MB tėvadieniai. Beje, Matui labai patinka ateiti į klasę pačiam pirmam. Įsikalbėjus paaiškėjo, kad jam būdavo šioks toks stresas ateiti į triukšmingą klasę, kur kažkas rėkauja, kažkas gaudynių žaidžia ar kažkokius daiktus mėto doh.gif . O dabar visai gerai jaučiasi, kurį laiką vienas kažką rašo, piešia, spalvina, varto Lego katalogą, tada jau po truputį pradeda rinktis vaikai. Ir prailgintoj grupėj jam visai pradėjo patikt (būna joje 3 val per dieną), nėra ten labai daug vaikų, mokytoja visai neblogai veiklą organizuoja, žodžiu, jam visai tinka. Tik su lauku bėda, nes mūsų ugdymo įstaigose tai didelė spraga, tai dažnai vaikai lauke pabūna tik kai MB juos pasiima, bet ne visada jau ir patys nori, nes būna pasiilgę namų...
Šiaip tau jau buvau pribrendusi kažkokiems pokyčiams. Praėjusią vasarą, vaikšinėjant su vaikais po mišką ir kalbant su Timuku apie sraiges, akmenėlius ir kankorėžius suvokiau, kad jau 7 metus beveik vien apie tai kalbu ir norisi jau kažko kito, smegenys pradėjo reikalaut rimtesnės veiklos biggrin.gif . Pradėjau vis dažniau galvot apie permainas ir iššūkius, tuo pačiu drebėdama kad prarastume ramų gyvenimo tempą. Bet manau, kad viskas susidėliojo tinkamu laiku smile.gif.
Atsakyti
Labas smile.gif ooo kalbos atsirado! biggrin.gif

Smiltpeliuke, tikrai mazai miego Matui sakyciau. Pats gal neparodo, fiziskai stiprus ir aktyvus, bet smegenelems ar ne per didele perkrova? Tokio amziaus vaikai ar ne 9-10valandu turetu miegot? Kodel neinat anksciau miegot?
Skaidra eina miegot 20.30, o keliasi 7.30.

Ilja, tikrai taip, megaujuosi savo mazuoju leliuku smile.gif nu kaaaaip geeeera as negaliu smile.gif nemoku apsakyt, ka isgyvenu ir kokia laiminga dabar esu... wub.gif ziuriu i Joriuka-tobulybe jis, toks gerietis, toks mielas. Sirdukas mano. Musu abieju laikas buna, kai sese mokykloj. O kai jau ja parsivedam tai myluoju abu pakaitom biggrin.gif gyvenimo dziaugsmas. Daug privalumu turi motinyste vaikuciu mazu amziaus skirtumu, bet taip pat ir didesniu. Skaidrai smagiau turbut butu, kad brolis jau zaidimu draugas butu, bet dabar kaifuoju as. Nors... Dabar ji kitokia role turi ir jai ji labai patinka! Ji sustreke, palyginus su mazyliu broliu, kuris temoka dar vis tik kelis dalykus biggrin.gif Spejau atsigaut, padirbet, ismyluot Skaidra. Atnesiojau ja kiek galejau ant ranku, ir miegojom kartu ilgai ir siaip mano prielipuke buvo. Uzaugo ir keli metai prabego tos tokios "laisves" man. Tai dabar is naujo isgyvenu ta pati, bet jauciu tokia laime, meile ir vidine ramybe. Skaitau pirmakarciu bugstavimus visokius, o manyje tokia ramybe smile.gif nesioju, glaudziu, zindau, myluoju... Nes as ZINAU kaip greit uzaugs ir kaip greit tas laikas praleks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 13 sausio 2014 - 16:50
QUOTE(biti atskrend @ 2014 01 13, 17:48)
Spejau atsigaut, padirbet, ismyluot Skaidra. Atnesiojau ja kiek galejau ant ranku, ir miegojom kartu ilgai ir siaip mano prielipuke buvo. Uzaugo ir keli metai prabego tos tokios "laisves" man. Tai dabar is naujo isgyvenu ta pati, bet jauciu tokia laime, meile ir vidine ramybe. Skaitau pirmakarciu bugstavimus visokius, o manyje tokia ramybe smile.gif nesioju, glaudziu, zindau, myluoju... Nes as ZINAU kaip greit uzaugs ir kaip greit tas laikas praleks.

wub.gif

aš tikiuosi, kai kada nors turėsiu trečią vaikiuką, pajausiu tą ramybę auginant mažylį... man Patas su Auriuku išaugo išvis nepastebimai, nes visada dar būdavo mokslai, egzaminai, darbas ir pan. negalėdavau taip pilnai laiką leist vien su vaikais negalvojant kad dar egzaminai, darbai virš galvos kaupiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 12 26, 18:56)
Su sventem visas 4u.gif

Mums jos isimins visada, nes nuo kuciu jau gyvenam savo namuose wub.gif

wub.gif o kai dar tie nauji namučiai tokie jaukūs ir gražūs, savomis rankomis statyti wub.gif

QUOTE(biti atskrend @ 2013 12 26, 19:41)
Neleksta kokia knygiuskte, bet lengvai skaitoma, idomi istorija.Tukstantis sauliu skaisciu.

o man ši patiktų, pradedu jau jausti alkį knygoms biggrin.gif

QUOTE(smiltpeliuke @ 2014 01 11, 11:41)

Kad jau čia tokia ramybė, tai paįvairinimui galiu brūkštelt kaip atrodo mūsų dienos, kai dabar dirbu pilnu tempu. Keliuosi 5.15

OMG doh.gif aš išsiropščiu 7.20, vaikus veda į daržiuką MB, tai keliasi vyrukai 8.10/15 ir tai labai sunkiai, nes mes naktinėtojai doh.gif
Papildyta:
Per Kūčias Kasparui iškrito pirmasis dantis, kažkaip visai buvau nepasiruošusi, tai visiems streso buvo blink.gif Vaikas išsigando baisiausiai, mat galvojo, kad visam laikui liks be danties, kol išaiškinau, kad viskas ok, pirmi dantukai iškrenta, o jų vietoje išdygsta gražūs ir dideli nauji.

O mažasis brolis labai drąsus, šnekus ir visai kitoks nei Kasparas smile.gif Nežinau iš kur abu vaikai išmoko, bet per dieną kelis kartus pribėga apsikabina ir sako " mama aš tave myliu" wub.gif Na mažylis įtariu iš brolio, o šis? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Gyvuos, gyvuos ta temute, tik jau man regis butu visai nenormalu, jei siuo metu prorasytume po tema i savaite, o karts nuo karto vis tiek labai idomu, juk tiek metu susirasineta thumbup.gif

Labai viskas idomu, ka rasot, visu skirtingi rupesteliai ir dziaugsmai. As irgi jau prie tu, kur leliukiniai rupesciai idomus tik pasiskaityti ir pasidziaugti uz tas, kuris turi ir laukia. MAn labai panasus jausmai kaip Smiltpeliukei, labai labai, jau jauciu, kad metas judintis ir galvoti apie smegenu ar kazkokia veikla, bet tuo paciu realiai suvokiu, kad ir nuo sio rugsejo dar pradeti judeti nebus imanoma, na, bet jau svajoniu ir visoki viziju yra. Labai myliu savo vaikus, bet kaip ir Smiltpeliuke sako, sestus metus kalbeti apie konkorezius - issisemi ir nori kazkokios kitos veiklos, vaikai auga, ir paskui ne tik sau, bet ir jiems pasidaryt gali nebeidomi,na, aisku as mastau, kad vienas po kito susiaugini, ir tada nauji vandenys, man sunku butu didesne pertrauka, speju, butumem tada viena GAbrieliu tetureje, kiekvienam savo blush2.gif

PAs mus is didziuju naujienu - kad nuo snd ir Liucija darzelinuke, iskankinau simta kartu savivaldybes darbuotojus, ir pasitaike tokie geranoriski, kad ikalbejo vedeja priimti, o galejo ir ragelio nejudinti be rugsejo, tai smagu, kad i zmogiskuma tuo paciu atsakoma, bet ir mano aktyviu veiksmu reikejo, na, turiu omeny nematerialiu, graziai prasyti, ir ne vienoj vietoj, kol pramusiau...Aciu D susivokiau, kad sistemoje klaida ir mes su visia s prioritetai negalejom buti simtojoj vietoj tai visu pirma aciu sau uz logini mastyma kuris retkarciais aplanko ir laiku ir vietoj viskas kad sekesi, zodziu, nerealiai sekmingai thumbup.gif Liucija siandien verke, tad teko perpiet atsiimti, bet per ilgai neketinu uzsizaisti, pripras, geras darziukas, geros aukletojos, na, jautruskinas ji, bet viska sturi buti gerai. GK va jau koks darzelinis pasidares cool.gif DAr SNiegiuke rugseji reikes pripratint wub.gif Idomu kaips eksis, nes labai drasi ir isdykus, bet tuo paciu ir mano magnetukas...

SMilteliuke, tuim, turim dar MB namuose ir tikimes dar truputuka kasdien patureti, veliau jau bus matyti, kaip seksis susidelioti gyvenima, kazkaip bus, svarbu savitarpio supratimas ir parama, nors niekad nemaniau, kad gali tekti tiek savo mastyma perkeisti, bet regis i geraja puse cool.gif
Atsakyti
Sveikutės,
QUOTE(smiltpeliuke @ 2014 01 11, 12:41)
Keliuosi 5.15 (MB jau būna atsikėlęs), 5.30 žadinam vaikus, 6 MB išvažiuoja  į darbą, aš ruošiu pusryčius ir Mato maistą į mokyklą, 6.40 išvažiuojam iš garažo, apie 6.50 darželinukai darželyje, 7.05 Matas mokykloje (pamokos nuo 8), 7.40-45 aš darbe. MB apie 16 val paima iš mokyklos Matą, nueina paimti darželinukų, aš grįžtu apie 18.30 jei iš darbo važiuoju tiesiai namo. Stengiamės, kad 21 val vaikai būtų lovose, tik ne visada pavyksta  ax.gif .

doh.gif
vaje, kokia dienotvarkė doh.gif
Aš pati keliuosi 6.30, vaikus keliu 7.00, apsirengiam, pavalgom, ~7.30-35 išeinam iš namų - nuvežu maži į darželį ir pati darbe būnu ~8.00-05. Vakare bandau vaikus nuvaryti miegoti ~22 val, bet kartais labai sunkiai pavyksta... o pati tai išsibalansavusi - taip užsikabinau ant serialo "Didingas amžius" (rodo dabar savaitgaliais per LNK), kad žiūriu nebe per TV, o internete doh.gif miegot nueinu kartais ~3 val. doh.gif , o ryte vos atsikeliu doh.gif kažkokia manija apsėdo mane su tuo serialu... blush2.gif

QUOTE(ilja @ 2014 01 11, 22:18)
Dista, pamenu R turėjo bėdų su šlapia patalyne, ar jau išsprendėt šią bėdą? Mes tai turim šią problemą nuo mažojo gimimo, būna apsitvarko, ir vėl prasideda viskas nuo pradžių doh.gif

Pas mus viskas susitvarkė - sakyčiau, kad gal išaugo? g.gif

QUOTE(smiltpeliuke @ 2014 01 12, 12:57)
vaikšinėjant su vaikais po mišką ir kalbant su Timuku apie sraiges, akmenėlius ir kankorėžius suvokiau, kad jau 7 metus beveik vien apie tai kalbu ir norisi jau kažko kito, smegenys pradėjo reikalaut rimtesnės veiklos  biggrin.gif . Pradėjau vis dažniau galvot apie permainas ir iššūkius, tuo pačiu drebėdama kad prarastume ramų gyvenimo tempą. Bet manau, kad viskas susidėliojo tinkamu laiku smile.gif.

O aš kaip norėčiau dabar vaikštinėti po mišką... rolleyes.gif per greitai pradėjo bėgti dienos.... ir labai mažai būnu su vaikais - tiksliau jie nebenori su manim būti - abu sulindę į kompiuterinius žaidimus ... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Parasiau savo gimdymo istorija ax.gif

Atsakyti
Biti, aciu, butinai paskaitysiu kai vaikai nezais aplink, kaip reikai rasyti, kaupti viska, as tai rasiau visu vaiku triju dienorascius, na, gal metams kokiu desimt psl ranka, su foto ir piesiniais ir ispudziais, man grazu:4u: Vakar maciau drauges leliuka, atrodo kad mano tokie nebuvo, va del to reik rasytis...

Mano LV pirma karta buvo darzely visa diena, sekesi sauniai,laiminga...Tik kad is jos isgauti gryna tiea labai sunku, ji linkus pripasakoti ko nebuve ir siaip prideti, ar jai tikrai taip atrodo doh.gif lotuliukas.gif pvz siandien sake, buvo labai smagu, tik sake, kad visi vaikai gavo mandarinus, o ji ne, ir kotleto tai jau tikrai jai niekas nedave lotuliukas.gif doh.gif , dar kol prisimine kad lauke buvo, nekalbant ar tiketi kad aukletoja vakar viena vaika uz pakarpos pakrate doh.gif , na, bet uzvakar man sake, kad as ja nuo kedes numeciau, nors taip nebuvo nei is tolo unsure.gif Tai ziureism, kaip cia bus cool.gif SUtkom vedeja, ir nepatikesit, vargse jau GAVO SKUNDA del to, ka dmus prieme is vieno is vaiku tevu, neva per dideles grupes, bet kad as savo akim tik pora tevu maciau, tai idomu, kaip cia kokios sroves plaukia. Vienintele logiska isvada, kad aukletojos nepatenkintos dideliu skaicium vaiku ir tevus paragino skustis, gal as jau visai durna, nesuprantami man tokie dalykai, ir ta vedeja persimainius, nes mes be jokiu materialiu blatu, tik ji zinojo musu situacija...
Atsakyti
Sveikos!
Strazdaniuke, saunuole LV kad noriai eina i darziuka! Ai lai pasiunta visi... Kiekvienas is savo varpines ziuri.

Galvoju Skaidra uzrasyt i plaukimo pamokas. Ar lanko kas nors is geguzinuku baseina? Kazin ar gera mintis ziema pradet ar geriau pavasario palaukt?

Atsakyti