Įkraunama...
Įkraunama...

2008 Gegužinukai

Sveikos merginos,seniai girdet!
Akvilyte,dziugu,kad mamytei geriau...
Jei nugara kartosis,zr www.lakstauskas.lt,gal tave ir pramaigyt reikia;)
Oho,kiek daug plaukianciu!
Smiltpeliuke,tai ir Jusu laukia issukiai,taip idomu,i kokia dali vyras vaziuos!?
Mes gerai...Gabrielius ruosias mokyklai,vajei,kiek simet darzely darbu,kaip mano pirmoj klasej,jei nedaugiau.Zipis ir pas G yra!Lanko aikido,karate,anglu,moli.Liucijai padarem adenoidu ir tonz op,tai vaikas atsigavo,labai dziaugiames.Irgi su broliuku lanko tapati,tik sokius vietoj karate.Sniege smarkuole,sneka pagaliau viska,darzeliu dziaugias vidutiniskai. As kolwgija meciau labai greitai,pritruko motyvacijos chemijoms ir bereikalingoms disciplinoms,dar vaikai baisiai sirgo rugseji,lv operacija buvo,tai kol dar nereikejo grazint pinigu valstybei,pabegau. Dabar mokaus Feminoj Bonoj,7 men intens kosm-visazo kursus,mokaus makiazo,kuno proc,masazu,veido prieziuros ir proc,depiliaciju ir kruva dar dalyku,2/3 praktika,paruosimo lygis kaip ir kaina nerealiai auksti,bet turiu vilties uzaikabinti,nes kaip man skirta,kaifuoju...Gyvenam visi kaip visad,pakeliuj vieni pas kitus,tinkames i dvi tris savaites savaitgali,laikas bega kosmiskai greitai,kai visiem tiek veiklu,zodziu,viskas ok,kai nosyte pakeli i virsu ir pasijudini:)))Linkejimai!Tikiuos po menesio kokio jau bent vilnietes nebeis antakiu dazyt ir depiliuotis i salonus,kai ta gali padaryt Strazdaniuke,abipuse nauda,man praktika,Jums proceduros uz minimalia kaina:)))Gaila makiazo dar neturiu priemoniu,nes geros kainuoja kosmosa,be 3 tukst lagaminelio nebus:0bE to ziauriai reikia rankeles lavint su masazais,labai gerai einas,bwt reikia draugiy,kas leistus ir noretu,tai labai prasom:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strazdaniukė: 08 lapkričio 2014 - 22:30
Graziu svenciu visoms oro_buckis.gif
Atsakyti
Isnyko geguzinukai... Gal dar kas uzeina i sm?
Atsakyti
nostalgija wub.gif
Atsakyti
laba dienele mamytes,kaip gyvenat?kas naujo ?kaip vaikai?
Atsakyti