Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Apklausa: Ar jaučiatės vieniša dvasiškai? (55 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Geila @ 2014 01 05, 16:14)
prasom jungtis 4u.gif bet jauciu reiks muitine praeiti lotuliukas.gif

biggrin.gif taip griežtai čia pas jus.Niu reiks tai reiks smile.gif 4u.gif
Atsakyti
winter30 sveika 4u.gif

muitine matyt snaudzia... blush2.gif kaip kazi muitines sveikata?

kadangi pradejot cia apie augintinius tai r mes pristatysim savo naujaji aaugintini,visi nusprende kad turi likti,tad jau nebe globuojamas o ivaikintas ,aisku tas keturkojis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
visos fb sulinde,nebeateina cia pasipasakoti,kaip kam sekasi 4u.gif gal butu pats laikas gryzti g.gif
Atsakyti
mes tai kazkaip cia apie atostogas susimastem,as tai pasiruosusi surizikuoti ir su masina iki lt vaziuot, o vyras niekaip nepasiraso,aisku su vaikais bus nezmoniskai sunku,bet taip norisi surizikuot,juk nepabandes nezinuosi....
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2014 01 05, 17:13)
kadangi pradejot cia apie augintinius tai r mes pristatysim savo naujaji aaugintini,visi nusprende kad turi likti,tad jau nebe globuojamas o ivaikintas ,aisku tas keturkojis  blush2.gif
thumbup.gif šaunuoliai, vaikams to labai reikia wub.gif


QUOTE(mentas @ 2014 01 05, 17:34)
mes tai kazkaip cia apie atostogas susimastem,as tai pasiruosusi surizikuoti ir su masina iki lt vaziuot, o vyras niekaip nepasiraso,aisku su vaikais bus nezmoniskai sunku,bet taip norisi surizikuot,juk nepabandes nezinuosi....
bigsmile.gif aišku bandyk, lauksim 4u.gif


Rytoj jau eglutę nupuošim, vaikams gaila, kažkaip šiemet šventes pralėkė nepastebimai g.gif
Atsakyti
Mes tai jau vakar egles nusipuošėm. Norėjau susitvarkyti, kol vaikam dar ne pamokos. Ir šiaip jau nebedžiugino "ostatki byloj roskaši".
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2014 01 05, 17:45)
Mes tai jau vakar egles nusipuošėm. Norėjau susitvarkyti,  kol vaikam dar ne pamokos. Ir šiaip jau nebedžiugino "ostatki byloj roskaši".
mes tai tradiciškai, per sausio 6d. ax.gif
Atsakyti
mes jau sausio 2 nupuosem egle,sniego nera ir nebesinorejo egles ax.gif

mentas bandyk vaziuoti automobiliu i lt,ir vaikams atrakcija 4u.gif
Atsakyti
Gaila kad jei ne dvyniai tai bandytumeme...o jie tokie neisedentys,mastau su nakvine vokietijoje gal bandyt... ir siaip mano seimoje viskas vyksta tik per skandalus g.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

QUOTE(Niktė @ 2014 01 05, 10:42)
Mano namai tai traukia tik bites ir širšes laugh.gif ai tiesa, dar vorų kalnas  doh.gif  biggrin.gif

ooo... šiemet parsivežėm kalėdinius papuošimus iš palėpės, pastovėjo dėžė pašilo ir širšė išskrido blink.gif vasarą jos mane mažiau gąsdina... žiemą iš to netikėtumo baisu pasidarė, o dar pritūpė man į plaukus doh.gif kol MB į lauką išmetė spėjo jam caktelt...

QUOTE(winter30 @ 2014 01 05, 15:11)
Labas mamytės,

sveika prisijungusi 4u.gif drąsiau junkis, papasakok daugiau... 4u.gif

QUOTE(mentas @ 2014 01 05, 17:13)

kadangi pradejot cia apie augintinius tai r mes pristatysim savo naujaji aaugintini,visi nusprende kad turi likti,tad jau nebe globuojamas o ivaikintas ,aisku tas keturkojis  blush2.gif


koks fainas bigsmile.gif kaip vadinat?

aš bijau ilgų kelionių su auto ax.gif pati nemėgstu... bet nors kartą būtinai pabandysiu, nes viena yra galvoti, o kita pabandyti smile.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2014 01 05, 17:38)
Rytoj jau eglutę nupuošim, vaikams gaila, kažkaip šiemet šventes pralėkė nepastebimai  g.gif

šiemet ir man jos praskrido... nespėjau pajusti... o jau ryt 6-ta g.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2014 01 05, 18:14)
Gaila kad jei ne dvyniai tai bandytumeme...o jie tokie neisedentys,mastau su nakvine vokietijoje gal bandyt... ir siaip  mano seimoje viskas vyksta tik per skandalus  g.gif
padarykit sau mini turą, vaikams turi patikt, bet tau teks apgalvot kelionės maršrutą
Atsakyti
nataliuncik vat cia svarbiausias zodit ''TAU'' o tai noretusi kad tas tau nors karta pasikeistu i jam verysad.gif

karinuks sita kate turi toki stebuklinga varda lotuliukas.gif vadinama ''cat'' lotuliukas.gif
Atsakyti