Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamyčių

Apklausa: Ar jaučiatės vieniša dvasiškai? (55 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kam cia viesai besneket,jeigu yra kur "uzdarai" ax.gif
Atsakyti
o kam uzdarai jei yra as issipizdavos? nebepriklausau rinktiniai publikai....
Atsakyti
Na as kazkaip dedu vilti,kad viesai neissijuoks g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 02 10, 16:10)
Kam cia viesai besneket,jeigu yra kur "uzdarai" ax.gif

Uždaras klubas gerai, bet jis ribotas ir nepasiekiamas naujoms narėms. Man ši tema patiko dėl galimybės bendrauti su panašaus pasirinkimo ar likimo mamomis, labai būna smagu prisijungus naujokėms (aišku, ne visos tampa vienodai artimos), kurios savo aplinkoj dažnai pasijunta vienišos ir nesuprastos dėl požiūrio į vaikus, šeimą, gera atrasti bendras savybes, pastebėti skirtumus. Galų gale ši tema tarsi atsvara visuomenės egoizmui ir peršamai baimei turėti gausesnę šeimą - pamačius kokios fantastiškos, talentingos, kūrybingos ir linksmos gausių šeimų mamos, gal mažiau bus noro užgaulioti sutiktą mamą su pulkeliu vaikų ar užsipulti giminaitę, kuri laukiasi trečio, protinant, kad jai gręsia badas ir psichinis išsekimas, jei sugalvos gimdyti. Ai, žodžiu, kai jau nieko temoj nebebus, aš čia kurį laiką dar pabūsiu dėl viso pikto tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2014 02 10, 20:55)
Uždaras klubas gerai, bet jis ribotas ir nepasiekiamas naujoms narėms. Man ši tema patiko dėl galimybės bendrauti su panašaus pasirinkimo ar likimo mamomis,  labai būna smagu prisijungus naujokėms (aišku, ne visos tampa vienodai artimos), kurios savo aplinkoj dažnai pasijunta vienišos ir nesuprastos dėl požiūrio į vaikus, šeimą, gera atrasti bendras savybes, pastebėti skirtumus. Galų gale ši tema tarsi atsvara visuomenės egoizmui ir peršamai baimei turėti gausesnę šeimą - pamačius kokios fantastiškos, talentingos, kūrybingos ir linksmos gausių šeimų mamos, gal mažiau bus noro užgaulioti sutiktą mamą su pulkeliu vaikų ar užsipulti giminaitę, kuri laukiasi trečio, protinant, kad jai gręsia badas ir psichinis išsekimas, jei sugalvos gimdyti. Ai, žodžiu, kai jau nieko temoj nebebus, aš čia kurį laiką dar pabūsiu dėl viso pikto tongue.gif .


drinks_cheers.gif

aš tai vis dar esu, ale egoistiškai užsigrobti temos kažkaip nesinori : biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš esu,bet ne kasdien turiu ką parašyti... ax.gif
Atsakyti
aš taip pat esu, bet kad nėra ką sakyti...
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2014 02 10, 16:52)
o kam uzdarai jei yra as issipizdavos? nebepriklausau rinktiniai publikai....

o pas mus tokių yra ... g.gif nepažįstu tų draugų schmoll.gif

O šiaip irgi nelabai laiko turiu, kompas, FB visada įjungti, tai jei virtuvėj prisėdu, tai kaip ir nėra laiko per visus puslapius lakstyti smile.gif bet va kartas nuo karto ir čia užeinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sugrįžimas* * @ 2014 02 10, 21:44)
aš taip pat esu, bet kad nėra ką sakyti...

Ar naujoke,ar pasikeitusi varda,kaip dabar populiaru? g.gif
Atsakyti
kailiuką pakeičiau
Atsakyti
QUOTE(*Sugrįžimas* * @ 2014 02 10, 22:33)
kailiuką pakeičiau

Nujauciu ,kas esi. biggrin.gif
Atsakyti
aha, grįštu į normalų, pilnaą visokių pojūčių pasaulį...po 20 metų tarnavimo nevertam...
Atsakyti