Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(Eimante @ 2014 01 16, 06:51)
P.S. Dabar suku galva, kokia spalva pasirinkti pirkti ...ibd flirty flamenco ar that's amore  g.gif  rolleyes.gif


Sunku neapsisprendelems siam pasauly doh.gif pasiemiau abi bigsmile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Kaip smagu, kad yra kam patinka mano darbelis blush2.gif
Prancūzų ir aš nesu mėgėja, bet kartais pramuša noras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2014 01 16, 10:31)
Aistyte taip suspaudei pirstus kad atrodo kad jie alergija kokia isberti  blush2.gif siulau perfotkint ir bus  thumbup.gif spalva vasariska tokia  wub.gif

Kad jie tikrai tokie ir buvo, nuo nuėmimo išraudo baisiausiai schmoll.gif Šiandien arba rytoj gausiu naują telefoną, su daug geresne kamerą, va tada bandysiu fotografuoti, o ir pirštai jau neraudoni biggrin.gif
Papildyta:

Aistytes spalva vasarishka wub.gif ,tik ant tokiu trumpu nagu stampikas man rodos vizualiai dar labiau juos pamazina,kaip knopkutes nagiukai ax.gif
Papildyta:


Mano nagai ir pirštai yra miniatiūriniai, nagai siauri, trumpi ir labai labai maži. Dar nesu sutikus kitos, su tokio mažumo nagais g.gif Tai realiai jau nėra kam jų vizualiai sumažinti biggrin.gif
Atsakyti
vsio pakanka 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 16 sausio 2014 - 12:39
Aystytes grazi spalvyte 4u.gif

Siandien gavau savo blizgius, kuriu laukiau pries sventes bash.gif
Virs 2 men iki manes keliavo... Jau ir pinigus grazino, nedaug keleta svaru tik, itariu siuntejui reiks laiska rasyt ir atiduot tuos pinigus... Nu bet nervas nelaiko, du menesius is Chinos ejo...
Itariu padesiu juos iki kitu svenciu biggrin.gif Nors taip knieti isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 01 16, 15:04)
Aystytes grazi spalvyte 4u.gif

Siandien gavau savo blizgius, kuriu laukiau pries sventes bash.gif
Virs 2 men iki manes keliavo... Jau ir pinigus grazino, nedaug keleta svaru tik, itariu siuntejui reiks laiska rasyt ir atiduot tuos pinigus... Nu bet nervas nelaiko, du menesius is Chinos ejo...
Itariu padesiu juos iki kitu svenciu biggrin.gif  Nors taip knieti isbandyt biggrin.gif


cia nieko smile.gif as sianden gavau vandens lipdukus issiustus is kinijos 2013.09.29 diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2014 01 16, 12:08)
cia nieko  smile.gif  as sianden gavau vandens lipdukus issiustus is kinijos 2013.09.29 diena  lotuliukas.gif


Viskas, daugiau nieko is chinos nebesakysiu biggrin.gif

Papigiai is ten, na bet tiek laukt man nervai neisnesa...

Kaip is kosmoso keliauja siuntiniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lindrukas @ 2014 01 16, 15:04)
Aystytes grazi spalvyte 4u.gif

Siandien gavau savo blizgius, kuriu laukiau pries sventes bash.gif
Virs 2 men iki manes keliavo... Jau ir pinigus grazino, nedaug keleta svaru tik, itariu siuntejui reiks laiska rasyt ir atiduot tuos pinigus... Nu bet nervas nelaiko, du menesius is Chinos ejo...
Itariu padesiu juos iki kitu svenciu biggrin.gif  Nors taip knieti isbandyt biggrin.gif


as tai nieko negrazinau kai 12.30 ar 31 gavau prekes issiustas 10.10 blush2.gif irgi ten nedidele ta suma, bet tiek laukiau tai patys kalti kad tiek ejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2014 01 16, 12:03)
pasimeciau tarp juodos spalvos, kalbant apie bluesky. yra 40518. bet va ar A021 irgi juoda, ar kazkoks atspalvis lenda? padekite.


Juoda yra 40518 Black Knight 4u.gif
https://www.facebook...0...e=3
Atsakyti
Nuo kelintos Nagavita dirba g.gif
Atsakyti
Kokie grazus jusu darbai wub.gif
Mano siandieninis sleivas kreivas prancuzas...

user posted image
Atsakyti
Ar kas turejote ir galite ka pasakyti? Gal bondas su sintetiniu keratinu yra geresnis g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(someday... @ 2014 01 16, 17:59)
Kokie grazus jusu darbai  wub.gif
Mano siandieninis sleivas kreivas prancuzas...

prancuzu padave thumbup.gif nieko cia labai sleivo nematau, ner ko kuklintis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 16 sausio 2014 - 18:07