Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Mes dar savaitėlę atostogausime. Visai smagu. Ir saviems mažyliams daugiau laiko lieka. Bet kai pagalvoji, kokie grįš pirmokai po trijų savaičių atostogų, baisu pasidaro. Bus viskas išgaravę iš galvelių ir pradėsime viską nuo pradžių. O apie pavasarį visai nesmagu galvoti, kai velykoms turėsime tik vieną savaitėlę atostogų.
Atsakyti
QUOTE(Dainelej @ 2014 01 05, 23:02)
O apie pavasarį visai nesmagu galvoti, kai velykoms turėsime tik vieną savaitėlę atostogų.

O tai jūs vasario mėnesį papildomas atostogas turėsite?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif . Ačiū peliukui už naujus namučius, čia kaip visada wub.gif wub.gif wub.gif . Geros savaitės visoms ir kantrybės su viską pamiršusiais ne tik pirmokais lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2014 01 05, 23:07)
O tai jūs vasario mėnesį papildomas atostogas turėsite?


Taip vasario mėnesį turėsime savaitėlę ir velykoms savaitėlę. Bet mielai šią trečią žiemos atostogų savaitėlę būtume prilipdę prie velykų atostogų.
Atsakyti
QUOTE(Dainelej @ 2014 01 06, 11:06)
Taip vasario mėnesį turėsime savaitėlę ir velykoms savaitėlę. Bet mielai šią trečią žiemos atostogų savaitėlę būtume prilipdę prie velykų atostogų.

tai jau taip būtų geriau, nes dabar vaikams užteko ir tų dviejų savaičių, o pavasario atostogos greit praeina...
Atsakyti
laba,
smagu naujuose namučiuose 4u.gif
b.s, ar gavote atsakymą iš Naisių vasaros?
Atsakyti
Sveikutės, kaip po pirmos darbo dienos? Pas mane tai gąsdina pirmokų skaitymas. Kaip pas jus skaito pirmokai? Pas mane Pupos tekstus skaito sunkiai. Trečiokai tai visai neblogai, pakartojome veiksmažodį, pradėjome daiktavardį, tai nesakyčiau, kad miegantys. Pasidalinkite mintimis kaip verčiate pirmokus skaityti ir kiek užduodate namuose?
Atsakyti
Sveikutės, ką gi, pirma d.d. praėjo pakankamai gerai. Į mokyklą rinkosi maniškiai miegantys, akys siauros, jautėsi, kad trūko miego. Bet „įsivažiavome“ ir visai gerai sekėsi.
QUOTE(leliuko_mama @ 2014 01 06, 16:01)

gavau, reikia pačiai dabar kreiptis nurodytais kontaktais (tel nr.). Skambinau, niekas nekelia ragelio. Paskui ir pamiršau. Reiks rytoj.
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2014 01 06, 07:46)
Sveikutės  4u.gif . Ačiū peliukui už naujus namučius, čia kaip visada  wub.gif  wub.gif  wub.gif . Geros savaitės visoms ir kantrybės su viską pamiršusiais ne tik pirmokais  lotuliukas.gif .


Va va... mano trečiokai, bet tempas šiandien doh.gif. Priplanavau darbų krūvą, bet nespėjom net įpusėt.
Su Naujaisiais!
Su naujais namučiais!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gvadalupė: 06 sausio 2014 - 17:38
QUOTE(leliuko_mama @ 2014 01 06, 17:01)
laba,
smagu naujuose namučiuose  4u.gif
b.s, ar gavote atsakymą iš Naisių vasaros?

jau gavom, pasirodo mūsų knygutes paėmė parvežt vienas kraštietis, susiskambinom, atveš į mokyklą biggrin.gif
Papildyta:
maniškiai šiandien atėjo atsipalaidavę, pasikalbėjau su savimi lotuliukas.gif Jie tik pusiau miegodami paklausė...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Bites Rites @ 2014 01 06, 18:01)
maniškiai šiandien atėjo atsipalaidavę, pasikalbėjau su savimi  lotuliukas.gif Jie tik pusiau miegodami paklausė...

Maniškiai "sienomis lipo". Buvau priversta imtis drausminančių priemonių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 06 sausio 2014 - 18:21
QUOTE(b.s @ 2014 01 06, 17:00)
gavau, reikia pačiai dabar kreiptis nurodytais kontaktais (tel nr.). Skambinau, niekas nekelia ragelio. Paskui ir pamiršau. Reiks rytoj.


QUOTE(Bites Rites @ 2014 01 06, 18:01)
jau gavom, pasirodo mūsų knygutes paėmė parvežt vienas kraštietis, susiskambinom, atveš į mokyklą  biggrin.gif

ir aš tokį atsakymą gavau, bet irgi neprisiskambinau nurodytu numeriu doh.gif
Atsakyti