Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Sveikutės 4u.gif
Pirmoji dienelė po atsotogų doh.gif Po tokių dienų ryškiai susvyruoja pasitikėjimas savimi... verysad.gif Guodžiuos, kad tai tik pirma diena po atsotogų...Ir galvoj vien tik kalėdinės dovanos vaikams...Planšetiniai, išmanieji ir pan.... doh.gif
Kaip drausminat pirmokus? Klasėje dar suprantu, kažkaip susitvarkome, bet kai ateina į salę...Siaubeli. Nereaguoja į pastabas - nori šok, nori stauk, nori lok...Nesvarbu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Šiandien dar sausio 6 oji. Trys Karaliai, todėl dar galima sveikintis su šventėmis. Tad visas su praėjusiomis Šventėmis, su Naujais metais, visko paties geriausio visoms.
Turiu klausimuką ir prašymuką. Gal iš gausaus būrio kas nors dirbate su Raktu (pasaulio pažinimas ) 4 klasėje. Gal turite paskolinti 5 vadovėlius antrą dalį. nesupratau kaip, bet kažaip apsiskaičiavau... jei galite rašykite man . būsiu labai dėkinga, na ir ašku skolinga smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staben: 06 sausio 2014 - 18:34
Aš pas jus su metodinės grupės klausimu. Sakykite kaip rašote pradinukių metodinės grupės veiklos plana ar mokslo metams t.y 2013-2014 m.m ar kalendoriniams metams pvz.2014 m.?
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2014 01 06, 19:29)
Sveikutės  4u.gif
Pirmoji dienelė po atsotogų  doh.gif  Po tokių dienų ryškiai susvyruoja pasitikėjimas savimi... verysad.gif  Guodžiuos, kad tai tik pirma diena po atsotogų...Ir galvoj vien tik kalėdinės dovanos vaikams...Planšetiniai, išmanieji ir pan....  doh.gif
Kaip drausminat pirmokus? Klasėje dar suprantu, kažkaip susitvarkome, bet kai ateina į salę...Siaubeli. Nereaguoja į pastabas - nori šok, nori stauk, nori lok...Nesvarbu  unsure.gif


Aš saviškiams pasiūliau įsivaizduoti tokį pasirinkimą - ar atostogos, ar dovanos...
Manau, nereikia spėliot, visi - už dovanas. Teko aiškint, kad atostogos su šeima - neįkainojama dovana. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2014 01 06, 19:29)
Planšetiniai, išmanieji ir pan....  doh.gif

Pas mane analogiškai doh.gif . Kai pagalvoji, jog antrokai dovanų gauna planšetinius, išmaniuosius telefonus, keliones į užsienį ir pan, tai pasijauti tokia vargo pele ax.gif ... Sau telefono nesugebu niekaip įsigyti, nes neišgaliu niekaip, nesuduriu galų blush2.gif ... O kalbant apie mokslus, tai labiausiai mane neramina tragiškas skaitymas ir matematikos pamokose nenoras mąstyti savo galva doh.gif . Net normaliai sąlygos neperskaito ir jau rėkia: "Nieko aš čia nesuprantu!" doh.gif . Perskaitom sąlygą, o tada pasigirsta: " Aaaaaaaaa" doh.gif . Nu tragedija, ne kitaip doh.gif . Šiandien perskaičiau lrytas.lt mamytės pasipasakojimą apie tai, kaip už sūnų rašo rašinius ir taip laimi konkursus doh.gif . Nu šakės, neturiu žodžių doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2014 01 06, 18:44)
Aš pas jus su metodinės grupės klausimu. Sakykite kaip rašote pradinukių metodinės grupės veiklos plana ar mokslo metams t.y 2013-2014 m.m ar kalendoriniams metams pvz.2014 m.?

kalendoriniams metams
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2014 01 06, 19:44)
Aš pas jus su metodinės grupės klausimu. Sakykite kaip rašote pradinukių metodinės grupės veiklos plana ar mokslo metams t.y 2013-2014 m.m ar kalendoriniams metams pvz.2014 m.?


mes rašome mokslo metams

Atsakyti
Sveikos,
Didžiausi sveikinimai Jums visoms. STIPRYBĖS, KANTRYBĖS IR GEROS SVEIKATOS.

Pas mus planus rašo mokslo metams 2013-2014
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2014 01 06, 18:44)
Aš pas jus su metodinės grupės klausimu. Sakykite kaip rašote pradinukių metodinės grupės veiklos plana ar mokslo metams t.y 2013-2014 m.m ar kalendoriniams metams pvz.2014 m.?

Mokslo metams 4u.gif
Atsakyti
Ir aš po šiandienos darbo jaučiuosi žiauriai.....jau taip sunku buvo, kad ooooo.Ir vaikai miega, ir pati atsijungus nuo visko...labai patiko kažkurios kolegės mintis+ tam, kad jau ir nebepamenu kur baigėm prieš atostogas:)) vadinasi pailsėjau smile.gif

O dėl dovanų vaikams, tai tikrai. Maniškiai negavo nei tų planšetinių, nei telefonų, bet kai perskaičiau kolegės mintis, tai tikrai graudu. Visus metus mokytojas turi taupyti telefonui ar kelionei ir tai ne visada pavyksta, o čia 8-9m vaikams tokios dovanos. Ir vėliau dejuoja,kad nebežino kuo sudominti. vargšai tie mokytojai...o kiek dar iš algos darbe paliekam. Graudu darosi...Viską mažina, jokių būrelių, koeficientai patys mažiausi ir t.t. Jokios pagarbos, tik baimė, kad tapsi nereikalinga.Kaip kokios antrarūšės:(( Taip atrodo, kad krizė tik prasideda...gal pas jus geriau
Atsakyti
Ačiū už informaciją dėl metodinės grupės darbo plano. Mums taip pat reikia rašyti kalendoriniams metams. O kas dėl Kalėdinių dovanų, tai pas mane jaučiasi, kad kaimo vaikai ir apie planšetiinius ir išmaniuosius nekalba, todėl ir mokytojai nereikia jaustis tokiai pelytei.
Atsakyti
QUOTE(Betukas @ 2014 01 06, 20:29)
Sveikutės  4u.gif

Kaip drausminat pirmokus? Klasėje dar suprantu, kažkaip susitvarkome, bet kai ateina į salę...Siaubeli. Nereaguoja į pastabas - nori šok, nori stauk, nori lok...Nesvarbu  unsure.gif

lotuliukas.gif Kaip sava ir pažįstama lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ninkute @ 2014 01 06, 20:44)
Aš pas jus su metodinės grupės klausimu. Sakykite kaip rašote pradinukių metodinės grupės veiklos plana ar mokslo metams t.y 2013-2014 m.m ar kalendoriniams metams pvz.2014 m.?

Mes kalendoriniams
Atsakyti