Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 8

Agorėa,spalvinis derinukas man labai grazus,jei tai butu...rubas,kuri nesiociau viena,max du sezonus smile.gif . Virtuveje visu baldu tokiu daryt gal nesiryzciau,nebent aksesuarais ta alyvuogiu"rugstele" isgauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2014 01 07, 13:38)
Ach, man darba neatidaro kazkodel Jusu foto  g.gif Gal kazkam irgi nerodo?

Net nežinau kodėl g.gif . O kitus mano įkeltus paveiksliukus rodo?

QUOTE(sandrulle @ 2014 01 07, 13:40)
aisku dar grindys tamsios tokios

na, grindys nėra tamsios... tik turi pilkumo tokio, kuris šešėlyje gal ir sudaro temsesnių grindų įspūdį unsure.gif

QUOTE(lietinga @ 2014 01 07, 13:42)
Juodai,gal tamsus balkis ir sunkiai atrodo,bet  is visu triju variantu,tinka harmoningiausiai 4u.gif

Man irgi kuo toliau, tuo labiau taip atrodo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 11:46)


tamsi, per tamsiai bent jau man atrodo svetainėj žiūrint. Balta atspalvis gal ne tas. jei būtų tokia spalva balta, kaip gartraukio, manau, geriau atrodytų smile.gif bent jau man. mirksiukas.gif Natūrali irgi labai gerai atrodo, bet sakėt netinka vyrui. biggrin.gif

Agorėa, graži virtuvė, bet tokios sau nesidaryčiau. Aš jau kai pas anytą nuvažiuoju, išvažiuoju pavargus nuo spalvų. Miegamasis pas ją rūūūžavas.... vonios kambarys salotinis... Jai tinka, o aš jaučiuos kaip iš prekybcentrio išvažiavus. blush2.gif


Atsakyti
Nu va aš noriu spalvų ir db bijot pradedu... nu bet iš kitos pusės tik svetainė bus tokia ryškesnė, miegamasis tamsesnis, ramesnis, vonios patalpa mažytė, bet ir vienspalvė, neryški, koridorius vienspalvis šviesus, tai gal jei tik vienoj vietoj bus ryškiau gal nieko g.gif Nes jei nepasidarysiu taip tai vis galvosiu o kaip būtų ir gailėsiuos doh.gif Šiaip dar turim laiko apsispręsti, darbus pradėsim daryt tik pavasarį, bet norisi susidėliot viską kad po to nebūtų staigių netinkamų sprendimų, nes ir brėžinukus iš anksto pasiruošt reikia.
Atsakyti
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 07, 13:48)
o kokios priežastys dėl viryklės stūmimo kairėn?

Kad darbastalio daugiau būtų, nes dabar stalviršis išdalintas mažais gabaliukais mirksiukas.gif

QUOTE(Agorėa @ 2014 01 07, 13:48)
O man tie buteliai kaip tik patinka, net nežinau kodėl jie patinka, bet patika  biggrin.gif

Tie buteliai kokiam bare gal ir gražu, bet čia juk namai... Vaikų dar neturit? g.gif

QUOTE(Agorėa @ 2014 01 07, 13:48)
Aij taigi čia tik eskizas, trūksta čia visokių ne vietoj pridėtų skudurėlių, šakučių ir kitų niekučių  biggrin.gif

Aš suprantu, kad tai tik vizualizacija smile.gif . Tačiau realybėj nelabai skiriasi nuo geros vizualizacijos mirksiukas.gif . Skudurėliais, šakutėm jaukumo nesukursit wink.gif. Čia tiesiog toks stilius - a la High tech, ar kažkas panašaus - šaltas toks smile.gif .

QUOTE(Mistica @ 2014 01 07, 13:52)
Balta atspalvis gal ne tas. jei būtų tokia spalva balta, kaip gartraukio, manau, geriau atrodytų smile.gif

Jep, ta mano dabar įdėta balta - kaip kreida nuspalvinta... Bet jei būtų tokia kaip gartraukio, tai per svetainę einantis balkis susilietų su lubomis, atrodytų, kad norim užmaskuot jį unsure.gif ... o kad jau teko pasidaryt tokį, tai noris išlaužt kažką iš jo, interjero detalę/akcentą padaryt... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 12:29)
Tai dabar panašus šviesumas ir yra, kaip Jūs sakot, tik atspalvis ne tas smile.gif . Mano vyrui ta natur pušis netinka  schmoll.gif .



Pas jus aukštos lubos. O tamsiai nudažius tą konstrukciją, man atrodo ji žemins patalpą. Atrodo lyg kažkas spaustu iš viršaus. Virš valgomojo stalo tamsus balkis atrodo nieko, bet virtuvėje man nesižiūri.
O tą baltą galit gauti tokios spalvos kaip gartraukis? g.gif

O salos stalvirsio spalvos vyrui irgi netinka? g.gif


QUOTE(Agorėa @ 2014 01 07, 12:36)
Kaip Jum tokia? Ką keistumėt?



Jei norit modernios virtuvės, tai bent kažkiek prie klasikos patraukit.
Na nebent galit sau leisti keisti virtuve (ar bent fasadus) kas porą metų.
Atsibos greit.
Pritariu, voratinkli irgi reikia pakeisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 07 sausio 2014 - 13:07
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 07, 13:56)
Nes jei nepasidarysiu taip tai vis galvosiu o kaip būtų ir gailėsiuos  doh.gif

Tai ir darykit, jei labai noris 4u.gif . Čia mes tik karksim, savo baimes sakom. O gal Jums kaip tik tokios virtuvės ir reikia mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 01 07, 14:05)
O salos stalvirsio spalvos vyrui irgi netinka? g.gif

Tai ta natur pušis ir yra artima stalviršiui... tai vadinas netinka doh.gif . Tiesą sakant, man tai stalviršio spalva netinka... unsure.gif , jau guodžiausi kadaise... turiu vis dar kvailą mintį, kad pasikeisim mes jį kada, kai apdaužysiu aštrius kampus, į baltesnį unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 07 sausio 2014 - 13:20
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 14:04)
... o kad jau teko pasidaryt tokį, tai noris išlaužt kažką iš jo,  interjero detalę/akcentą padaryt...  hihihi.gif

Dar kartą pažiūrėjus,man rodos,kad darykit tą konstrukciją tamsią. Nu gražiai atrodo,o kad sunkesnė,tai gal net ir privalumas. Virtuviniai baldai pas pačią irgi ne iš Nif-Nifo namelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2014 01 07, 14:13)
Dar kartą pažiūrėjus,man rodos,kad darykit tą konstrukciją tamsią. Nu gražiai atrodo,o kad sunkesnė,tai gal net ir privalumas. Virtuviniai baldai pas pačią irgi ne iš Nif-Nifo namelio thumbup.gif

lotuliukas.gif
nu blyn, aš irgi galvoju, kad gal neslėgs ta tamsi... g.gif , juo labiau kad vienam krašte lubų aukštis ~3,5m, kitam apie 5,5m... erdvė didelė viršuje. Dar apšvietimo laidą vrš balio esam išsivedę - gal kokius šviestuvus sugalvosim nukreiptus į lubas ar da kur nors unsure.gif
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 07 sausio 2014 - 13:20
Aš ir už tamsią konstrukciją, geriau žiūrisi.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 13:09)

Tai ta natur pušis ir yra artima stalviršiui... tai vadinas netinka  doh.gif . Tiesą sakant, man tai stalviršio spalva netinka... unsure.gif , jau guodžiausi kadaise... turiu vis dar kvailą mintį, kad pasikeisim mes jį kada, kai apdaužysiu aštrius kampus, į baltesnį  unsure.gif  lotuliukas.gif


O man patinka jūsų stalvirsis. Nekeisčiau nei į sviesesni, nei į kokį kitą.

QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 13:19)
lotuliukas.gif
nu blyn, aš irgi galvoju, kad gal neslėgs ta tamsi... g.gif , juo labiau kad vienam krašte lubų aukštis ~3,5m, kitam apie 5,5m... erdvė didelė viršuje. Dar apšvietimo laidą vrš balio esam išsivedę - gal kokius šviestuvus sugalvosim nukreiptus į lubas ar da kur nors  unsure.gif
smile.gif


Tuomet gal pirmiau padarykite apšvietima, poto gal suprasit kokia spalva geriau dažyti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 01 07, 14:28)
Tuomet gal pirmiau padarykite apšvietima, poto gal suprasit kokia spalva geriau dažyti. unsure.gif

Logiška drinks_cheers.gif . Bet nežinia, kam greičiau pribręsime unsure.gif
Atsakyti