Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 8

Juodai,man tai tamsiai graziausiai ziurisi,susisaukia su gartraukio apatine dalimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrulle @ 2014 01 07, 12:45)
AciuJums Juodai uz patarima imetu ka pavyko padaryti su esamomis IKEA galimybemis, arba aisku su per mazomis savo ziniomis smile.gif

4u.gif

O kur Jūsų pagrindinis darbastslis bus? Dabar jo praktiškai nėra. Jeigu prie kairės sienos apatinės spintelės būtų 60cm gylio, sakyčiau ten, tačiau tai nėra pati patogiausia vieta jam, nes pagrindiniai karštieji taškai plautuvė/kaitlntė/šaldytuvas - darbinis trikampis, - lieka už nugaros. Ir išvis, nematau prasmės palikti tarp pakabinamų ir pastatomų spintelių tarpą kairėje, nes stalviršis bus nenaudojamas (aišku, kiek per žemai sukabinot spinteles smile.gif ), geriau tada ištisinę gražią spintą. Siūlau dar viryklę sukt prie šaldytuvo sienos - taip atsiras bent šiek tiek darbastalio tarp plautuvės ir kaitlentės.
Arba galima pabandyt visgi gilinti kairėje esančias pastatomas spintutes iki 60cm, plautuvę montuot į kampą... Bet viryklę vistiek siūlau prie dešinės sienos daryt... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 07 sausio 2014 - 12:03
Juodai,o man 4 foto jaukiausiai atrodo. Cia kaip suprantu esamas vaizdas g.gif Man tamsus jokiu budu, nes atrodo kazkoks juodulys palubej, mane slegtu. Arba variantas, imti kazka tarpinio tarp balto ir to tamsaus, nes baltam man irgi kazko truksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(airv @ 2014 01 05, 14:06)
o dėl apatinio įstrižo kampo gailitės dėl spintelės, kad neišnaudojate erdvės ir apačioje ir stalviršio zonoje ar ir naudotis nėra taip patogu kaip atrodo? o viršutinė spintelė įstriža irgi neišnaudojama pilnai? Koks pas Jus atstumas (ir kokia kaitlentė) tarp stalviršio ir viršutinių spintelių apačios? g.gif
Gal turite virtuvės foto ar planą/maketą? labai įdomu pažiūrėti būtų.

virsutine įstriza spintelė isnaudojama pilnai- labai patinka, o apatine įstriza taip pat isnaudojama pilnai- ten siuklsiu kibiras, bulves ir pan.- bet tas kampas nupjove dali darbastalio ir erdves. Pas mane kur pas jus saldytuvas 2 spintos- nes ten duju vamzdis, tai paslepiau juos ir igrudau dar mikrobange kad nesimakaluotu po akim. Uztat darbastalio turiu maziau nei jus.
plano neturiu- ikelsiu veliau foto jei dar reikia. kazkurioj temoj jau buvau imetus.

QUOTE(juju @ 2014 01 05, 16:43)
Ar galite pasakyti kokiu  atstumu nuo grindų kabo pas jus gartrautkis?

jei matuoti nuo grindu tai: 91cm darbastalio virsus ir dar +51cm gartraukio apacia.
Atsakyti
QUOTE(Arizona @ 2014 01 07, 13:04)
Juodai,o man 4 foto jaukiausiai atrodo. Cia kaip suprantu esamas vaizdas g.gif

Taip, 1 ir 4 nuotraukos - esamas vaizdas. O tos spalvos - balta ir tamsiai ruda tokios paryškintos gavosi doh.gif . Realiai taip nebūtų. Vakar tiesiog atsidariau fotkę su coreliu ir bandžiau nuspalvinti kažkaip - gavos taip vienu paspaudimu lotuliukas.gif - nemoku aš su ta programa dirbt doh.gif . Su paintu labai nenatūraliai gaunas ax.gif .
Atsakyti
Juodai,dekui uz Jusu pastebejimus, siaip keireje puese tai irmasciau daryti istisine spinta graziai, bet kazkaip pakeliau tas spintutes, nes pamaciau,kad nelabai lieka darbastalio, vistuvinimas prietaisams ijungti, na o desineje prie saldytuvo atkelus kaitlente, nelabai jos eina kitur deti, tik glausti prie saldytuvo,nes ten siek tiek tolaiu ja padeti jau nera vietos, tai kazkaipman tas priglaudimasprie saldytuvo labai nepatinka, siaip ziurisi negraziai,ir prietaisams nelabai gerai tas garavimas pastovus salia saldytuvo. O plautuve perkelti kitur jau nelabai sieina,nesvamzdziai isvesti jauyra, cia jau buvo visi ivadai paruosti doh.gif Siaip dar galvojau saldytuva mesti is to kampo,kur yra siuo metu,oprie tos sienos per viduriitaisytikaitlente su orkaite,o prie kairessienos daryti spintutes tik apacioje ir tada jas uzbaigti neaukstu saldytuvu imontuojamu 122,nes saldikli yra galimybe pastatyti sandeliuke,bet kazkaip man labaierdve apsigriozdina, kai kaireje puseje darai 60cm ploti.Na nezinau, pasimetusi esu visiskai.Maza erdve kazkaip man tod virtuves doh.gif
Atsakyti
Juodai, jei čia būtų mano, daryčiau vienu-dviem tonais šviesesne spalva nei grindys.

Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 06, 23:25)
as tai nedaryciau virtuvej stalo, o kad nenorit salos tai ir nedekit. Neskirciau ir sienele virtuves. Padaryciau jau tada didesni stala ale svetainej prie kurio galima butu susesti ir kasdienai... cia mano nuomone, nes as megstu erdve, todel man stalas ant stalo  schmoll.gif


Visiskai pritariu. Nes keli stalai tai paciai funkcijai, sieneles, kazkaip per daug daiktu gaunasi. As irgi uz erdves ir maziau baldu biggrin.gif Mano nuomone, puikiai prie to pacio stalo gali valgyti ir seima ir susirenkantys pabuti draugai. Tik vienu metu dengi keturiems asmenims, kitu atveju visa stala, o gal ir padidinta, jei butu svarstomas besididinantis stalas.
Atsakyti
QUOTE(sandrulle @ 2014 01 07, 13:19)
O plautuve perkelti kitur jau nelabai sieina,nesvamzdziai isvesti jauyra, cia jau buvo visi ivadai paruosti doh.gif 

Tai tikrai nėra kliūtis patraukti plautuvę 4u.gif . Ilgesnę šlangelę pajungsit ir viskas mirksiukas.gif . Dėl tos kairės pusės - padarius ten 60cm gylį neatrodo, kal labai jau užsigriozdintų, bent jau pagal planą g.gif . Visai nesiauras praėjimas nuo durų gaunasi.
Atsakyti
Labai aciu visoms uz issakytas pastabas mano virtuvei, bandysiu kazka daryt del tos ukines, saldytuva bandysiu kisti i ta kampa kaireje, o toj sienoj, kur ukines, gal pasidarysiu zemas spinteles arba tikrai kokia indauja. Reiks prisest pasibraizyt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 01 07, 13:20)
Juodai, jei čia būtų mano, daryčiau vienu-dviem tonais šviesesne spalva nei grindys.

Tai dabar panašus šviesumas ir yra, kaip Jūs sakot, tik atspalvis ne tas smile.gif . Mano vyrui ta natur pušis netinka schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 12:46)
Va, pabandžiau, kaip mokėjau pasispalvinti savo gartraukio konstrukciją blush2.gif . Esmė ta, kad per visą svetainę statmenai nueina irgi toks pat balkis, kurį galvotumėm tokia pat spalva apdirbti. Įkelsiu dabar natur, baltai ir tamsiai- beveik kaip sala spalvų variantus. Sakykit savo nuomones g.gif .

man naturaliai atrodo graziausiai ax.gif
Atsakyti