Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 44

QUOTE(Deganti @ 2014 02 10, 13:43)
willow laikykis  4u.gif čia po eilinio patikrinimo tokie rezultatai?

Jei aš gerai pamenu Adis liga irr krūties vėžys plito būtent krauju, reikėtų pirmas temas dar kartą perverst, ji ten daug prirašius patarimų, aprašius vizitus pas gydytojus, gal ką naudingo išskaitysit. Labai liūdna, bet nepasiduokit, stiprybės.


taip, eilinis. Du prieš tai - buvo beverčiai, pastarasis tik CEA ie CA 12-5 tikrino, buvo pamažėję, o dar rugpjūtį - Beresnevičius NIEKO nedarė, išsiprašiau kaulų tyrimą, nes skaudėjo nugarą... Echoskopija balandį buvo niekine nes VVitko per 5min pralėkė visur, plaučiuose nieko nebuvo. kepenukuose buvo akmuo, dabar toj vietoj MTS, gal ir galėjo supiktybėti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 10 vasario 2014 - 14:13
QUOTE(Deganti @ 2014 02 10, 13:43)
willow laikykis  4u.gif čia po eilinio patikrinimo tokie rezultatai?

Jei aš gerai pamenu Adis liga irr krūties vėžys plito būtent krauju, reikėtų pirmas temas dar kartą perverst, ji ten daug prirašius patarimų, aprašius vizitus pas gydytojus, gal ką naudingo išskaitysit. Labai liūdna, bet nepasiduokit, stiprybės.



Paprastai ir plinta krauju, kartais limfa, kartais perauga greta esančius audinius, juk kitokio kelio ir nėra.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 02 10, 13:48)
Kol kas vieną - reikia stipriausios vhemijos, kokia tik įmanoma. Gal po jos bus galima galvoti apie operaciją, gal ir paspinduliuos. . Labai gerai J.Rutkauskienė.

Esu dar skaičiusi apie badavimą chemijos metu, bet lyg ir vertinama prieštaringai. Man tai savaime įvyko. Per tris dienas - trys mandarinai. Paieškok dietos, kai kepenyse MTS.  Tik ne Lietuvos dietologų, nieko jie apie šią ligą neišmano. Dabar dieta labai svarbi. Tokia dieta, kad ir ANO nemaitinti, ir kepenims nepakenkti, ir būtų jėgų chemiją atlaikyti.

Laikykis, vaikeliuk. Aš irgi einu 19 d. rimtam patikrinimui.

Ar kraujas ką nors rodė? O kaip galva?

Kraujas kaip ir nieko nerodė išskyrus problemas su cukrum. Dėkui, merginos, už palaikymą, bandysiu ką nors susirast. Dabar galva neveikia.
Atsakyti
Apkabinu, willow verysad.gif Esu išgirdusi recidyvas, tik man be mts buvo - lokalus, pjūvio vietoje, išorėje. Susimąstau, ką reiškia kai kurie mūsų tyrimai - kai man nustatė recidyvą, buvau šviežiai po tyrimų, kurie buvo geri. Kažkaip pati apsičiuopiau netyčia. Vat ir tikėk. Tu, willow, paskaityk mūsų Adis postus, ji labai protinga moteris buvo, gal kokį siūlą rasi, už ko laikytis.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2014 02 10, 14:04)
Apkabinu, willow  verysad.gif  Esu išgirdusi recidyvas, tik man be mts buvo - lokalus, pjūvio vietoje, išorėje. Susimąstau, ką reiškia kai kurie mūsų tyrimai - kai man nustatė recidyvą, buvau šviežiai po tyrimų, kurie buvo geri. Kažkaip pati apsičiuopiau netyčia. Vat ir tikėk. Tu, willow, paskaityk mūsų Adis postus, ji labai protinga moteris buvo, gal kokį siūlą rasi, už ko laikytis.

oi, Arune, koks visiškai didelis š...... Man kaip tik švaru viskas apie pjūvį, pažastyse, kitoj krūty, tik va virš raktikaulio operuotos pusės limfmazgy įsitaisė.... Į jį liepia nekreipt dėmesio... Nesuprantu vieno, kodėl neoperuoja, juk mažiukai jie dar... Kepenyse - iki 11mm, o plaučiuose iki 5mm, vienas lyg ir 8mmm. Apie plaučius nežinau, o štai kepenų toks kaip ir laiku pagautas. Bet čia jau mts, gal jos kitaip traktuojamos...
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 10, 14:12)
oi, Arune, koks visiškai didelis š...... Man kaip tik švaru viskas apie pjūvį, pažastyse, kitoj krūty, tik va virš raktikaulio operuotos pusės limfmazgy įsitaisė....  Į jį liepia nekreipt dėmesio... Nesuprantu vieno, kodėl neoperuoja, juk mažiukai jie dar... Kepenyse - iki 11mm, o plaučiuose iki 5mm, vienas lyg ir 8mmm. Apie plaučius nežinau, o štai kepenų toks kaip ir laiku pagautas. Bet čia jau mts, gal jos kitaip traktuojamos...


Ne, ne kitaip. Maži dariniai - tai teikia vilčių, gal sudoros chemija.
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=524078

va nuo tos temos panašiai paskaityk, willow (Adis postus)... ar kelias ankstesnes galbūt.

kad didelis š... - tai suprantam, ale kaip kapstytis dabar svarbiausia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 02 09, 12:19)
Laba,
Metastazės mano anytai irgi buvo pilvaplėvėje ir taukinėje. Padėdavo operacijos, tuos židinius tiesiog išrinkdavo. Pirminė auglio lokalizacija tik kita (kaip suprantu, pas jus ne gimdoje?).
Kur gydosi jūsų mama?

Deja, bet šitą žinią eskaluoja absoliučiai visi internetiniai tinklapiai, kur aprašoma sarkoma sad.gif taip pat ir medikai, kurie ją gydo sako tą patį. Ji sunkiai pasiduoda tiek chemijai, tiek švitinimui. Taiko ir tą ir tą, bet tikrai ne visada padeda.

ptashka, o kokia diagnoze jusu anytai?
pamenu vienos medikes, dirbusios onko srityje Lietuvoje ir paskui emigravusios i Vokietija, interviu viename is lietuvisku internetiniu puslapiu. ji lyg ir specializavosi sarkomose. vat jos interviu buvo gana pesimistinis.
taciau uzsienio tinklalapiuose esu skaiciusi ivairius tyrimus apie tai, kad chemija pristabdydavo sarkoma.

willow, liudna skaityti. dariniai is ties maziukai. laikykites
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2014 02 10, 14:25)
ptashka, o kokia diagnoze jusu anytai?
pamenu vienos medikes, dirbusios onko srityje Lietuvoje ir paskui emigravusios i Vokietija,  interviu viename is lietuvisku internetiniu puslapiu. ji lyg ir specializavosi sarkomose. vat jos interviu buvo gana pesimistinis.
taciau uzsienio tinklalapiuose esu skaiciusi ivairius tyrimus apie tai, kad chemija pristabdydavo sarkoma.




Mano anytos diagnoze buvo adenosarkoma.
Jo, gal pristabdo siek tiek, nezinau, sunku neturint medicininio issilavinimo gilintis, kas butu, jei butu kitaip.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 10, 15:12)

Liga padeda kitaip pažvelgti į gyvenimą, santykius. Ji iškelia klausimą: ar tu myli gyvenimą? Jeigu nemyli, sėdėk ir bijok. Bet jei myli – daryk viską: gydykis, eik į teatrus, koncertus, eik ten, kur turi jėgų.

Gyvenk. Tu dar turi laiko.

http://www.lrytas.lt...turiu-laiko.htm
Willow, paskaiciau straipsni ir pagalvojau apie jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 02 10, 14:32)
Liga padeda kitaip pažvelgti į gyvenimą, santykius. Ji iškelia klausimą: ar tu myli gyvenimą? Jeigu nemyli, sėdėk ir bijok. Bet jei myli – daryk viską: gydykis, eik į teatrus, koncertus, eik ten, kur turi jėgų.

Gyvenk. Tu dar turi laiko.

http://www.lrytas.lt...turiu-laiko.htm
Willow, paskaiciau straipsni ir pagalvojau apie jus 4u.gif

Iki šios dienos yra daug ko panašaus. Deja, po šiandien dienos tyrimų situacija visai kitokia. Rašo, jog lieka 2-3 metai. Maksimum. O tai suvokt sunku. šiandien klausiau E. Stakionio - ar verta kankintis su ta chemoterapija... Gal tie metai būtų kokybiškesni, nes jaučiuos ne taip jau prastai.... Sakė visada verta... o man nežinau kaip atrodo. Priešš aną gydymą buvau tvvirtai nusiteikusi. Dabar knibžda abejonės. O kaip V.Česas, gal kas turite tel.Nr.? Bandysiu internete ieškot.
Atsakyti
Jetus, wilow, tik jau dabar neskaitinėk, kiek liko... Apsinuodijus tokia info, sunku būna atsistot į tinkamas vėžes kovai. Paskaitei, uždarei, ir nebgrįžk prie tų straipsnių, ar skaitydama praleisk anas eilutes. Turi saugoti save. Dėl gydymo/nesigydymo - aš tai gydyčiaus, žinoma ir su Česu galima pasikonsultuot. Šiandien tau sunkiausia diena, ryt poryt kažkiek aprimsi, ir tada pirmyn.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 10 vasario 2014 - 15:50