Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 44

QUOTE(Remedy @ 2014 02 10, 18:56)
Willow, tik nepasiduokit be kovos! Ir tikrai mažiau skaitykit statistikas. Aš kol neskaičiau galiu drąsiai sakyti kad jaučiausi 100 kartų geriau. Juk prisiskaitai ir pradedi taikyti sau, tai ten skauda, ten maudžia ir t.t kiekvienas mes unikalus ir kiekvienam viskas skirtingai. Aš dar tik pradedu kovą, pridaviau kraujus, biopsijas ,lauksiu atsakymų (dar kartą) bet daugiau jau neskaitau kas gali būt ir kaip gali baigtis, ai,svarbu šiandien gerai, o rytojus dar toli. Vadovaujuos posakiu kurį kažkur nuskaičiau, gal net ir čia, kad "Aš šiandien šypsausi. Paverksiu rytoj".

4u.gif


Tuo labiau, kad dauguma tu statistiku greiciausiai isvestos is 10 ar daugiau metu senumo duomenu, kai gydymas dar buvo kitoks.
As dabar sau sakau, kad turiu daryti tai, kas man priklauso-klausyti, ka sako mano daktarai, vykdyti viska, kas paskirta, tausoti save, kad atlaikyciau visas chemijas ir-tiketi. O statistikos, prognozes ir kiti panasus dalykai-ne mano reikalas. Statistikos zinojimas tikrai neprisides prie mano sveikimo, tai kam kvarsinti sau galva.
Remedy, smagu del jusu optimizmo, jis tikrai pades jums sveikti. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 02 10, 17:56)
Willow, tik nepasiduokit be kovos! Ir tikrai mažiau skaitykit statistikas. Aš kol neskaičiau galiu drąsiai sakyti kad jaučiausi 100 kartų geriau. Juk prisiskaitai ir pradedi taikyti sau, tai ten skauda, ten maudžia ir t.t kiekvienas mes unikalus ir kiekvienam viskas skirtingai. Aš dar tik pradedu kovą, pridaviau kraujus, biopsijas ,lauksiu atsakymų (dar kartą) bet daugiau jau neskaitau kas gali būt ir kaip gali baigtis, ai,svarbu šiandien gerai, o rytojus dar toli. Vadovaujuos posakiu kurį kažkur nuskaičiau, gal net ir čia, kad "Aš šiandien šypsausi. Paverksiu rytoj".

4u.gif

Dėkui, Remedy, aš susiimsiu. Bandysiu patikėt gydymu. Kažkodėl įsivaizduoju, kad dar man teks tirtis... Norėčiau išsiprašyti MRT....
Papildyta:
QUOTE(norali @ 2014 02 10, 18:03)
willow  blink.gif  puikiai suprantu kaip jaučiatės... console.gif prieš 10 mėnesių man buvo tas pats, liga "atkrito", metastazes kepenyse...  8 chemijos viską sunaikino, dabar jaučiuosi gerai, kraujas po chemijų atsigavo, praėjusią savaitę dariausi markerį -  geras smile.gif dabar kovo mėnesį echoskopija laukia. Aš taip pat bandžiau ieškoti visokių būdų, gydytojos klausiau ar negalėtų man to ar ano daryti, gal operuoti ... atsakymas buvo vienas - yra kelios metastazės, reikia taikyti chemiją...
Laikykitės, willow, viskas bus gerai, tik nereikia skaityti statistikų schmoll.gif


Kokią chemiją gavot?
man markeriai prieš tris mėn buvo l.geri....
Atsakyti
mano chemija buvo tokia pat kaip ir pirmoji - carboplatinum+paclitaxelum, nes, kaip gydytoja sakė, ji buvo veiksminga pirmąjį kartą, tai tą pačią leido ir pakartotinai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 10 vasario 2014 - 20:44
QUOTE(dvyne9 @ 2014 02 10, 17:24)

Remedy, smagu del jusu optimizmo, jis tikrai pades jums sveikti. Sekmes!


Ačiū dvyne9, Jums taip pat 4u.gif

QUOTE(willow @ 2014 02 10, 19:38)
Dėkui, Remedy, susiimsiu. Bandysiu patikėt  gydymu. Kažkodėl įsivaizduoju, kad dar man teks tirtis... Norėčiau išsiprašyti MRT....



Taip ir toliau mieloji!

Atsakyti
Willow ,tik dabar peskaiciau...megaites jau viska parase teisingai.Nepasiduok ir laikykis,tikrai kiekvienam savo ,buna ir labai sunkus atvejus pagydo labai sekmingai.Apkabinu stipriai heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 11 vasario 2014 - 01:20
Dėkui, SvetaK, dėkui visoms. Karštligiškai ieškau, kokie galimi variantai; šitas straipsnis įdomus, bet gaila gydymas nepasiekiamas:
http://www.technolog...g...ia-?l=2&p=1
Gal kam teko susidurti su visokiais eksperimentais, atliekamais Lietuvoje, kurie gydytojai dirba su visokiais naujausiais bandymais?
Papildyta:
QUOTE(Edmė @ 2014 02 10, 18:19)
Willow, nežinau ką ir rašyti. Turi būti kažkokia išeitis. Gal tikrai su keliais specialsitais reikėtų pasitarti.
Mergaitės teisios, nereikia ieškoti statistikos. Aš jos niekada neieškojau, kažkaip ramiau jaučiuosi be jos. Bet, aišku, kai kokį straipsnį  skaitau internete ar spaudoje, tada labai stipriai užsifiksuoja, jei jame būna statistikos.
Kokius tyrimus tau dabar darė? Su tais kontroliniais tyrimais,  aš turiu skaudžią patirtį. 2012 m. lapkritį, berods, padarė mamogramą ir nieko nematė, 2013 m. vasarį užsičiuopiau darinį, o liepą jau išoperavo virš 2 cm. Nu nemato jie, nemato...
Bet gydytis reikia.

Edme, man darė plaučių rentgeną , mamogramą (abu prieš tai darė balandį) ir echo (pask. kartą tp balandį, nors rimtesnę tik 2012 gruodį). Susirgus Šnirienei, pora tikrinimųsi buvo beverčiai (pačiupinėjimai, markeriai), tik šįkart pas E.Stakionį gavau viską. Kas keisčiausia, tai kepenyse visą laiką echo matydavo akmenuką, dabar sako ten MTS. Akmenuko nėr. Tas akmenukas ir prieš 5 m buvo, dar net nesirgau šia baisia liga. Echoskopuotoja sako, jog akmenukas negali supiktybėti. Štai čia aš nieko nesuprantu....
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 11, 09:04)
Echoskopuotoja sako, jog akmenukas negali supiktybėti. Štai čia aš nieko nesuprantu....

Gal echoskopuotojas įvertinti nemoka unsure.gif Todėl ir traukiu paskutines kapeikas ir einu echoskopuotis už 115 Lt pas A. Lekštutį Klaipėdoj privačiai (čia gyd. onkologė pas jį patarė). Nes ankstesnės VOE (nemokamai onkologiniam) kartais būdavo panašiai kaip willow rašei - per 5 min. apibėga visur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 11 vasario 2014 - 08:31
QUOTE(willow @ 2014 02 10, 15:17)
Iki šios dienos yra daug ko panašaus. Deja, po šiandien dienos tyrimų situacija visai kitokia. Rašo, jog lieka 2-3 metai. Maksimum.  O tai suvokt sunku. šiandien klausiau E. Stakionio - ar verta kankintis su ta chemoterapija... Gal tie  metai būtų kokybiškesni, nes jaučiuos ne taip jau prastai.... Sakė visada verta... o man nežinau kaip atrodo. Priešš aną gydymą buvau tvvirtai nusiteikusi. Dabar knibžda abejonės.  O kaip V.Česas, gal kas turite tel.Nr.? Bandysiu internete ieškot.


Willow, konsultuokis su Česu ir visais. Aišku Česas ne stebukladarys, bet .....

Neskaityk nesąmonių apie gyvenimo trukmę. Su tokia diagnoze kaip mano mamos moteris gyvena 6 metus, jos grupiokė irgi kažkas panašaus. O mano mama palūžo išgirdus per teliką, kad žmonės gyvena tik 1,5 metų. Ir viskas. Tarsi užsibrėžė sau liniją. Ir velniop kalba tokias nesąmones. Gaila, kad man ji nieko apie tai nesakė ir brolienė tylėjo, nors brolienei ji buvo užsiminus. Noriu pasakyti, kad tik nenurašinėk savęs statistikai. Juk medicina žengia pirmyn ir tu stenkis su ja.
Tik nenuleisk rankų, brangioji. Mes su tavim. Apkabinu.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2014 02 10, 14:17)
Ne, ne kitaip. Maži dariniai - tai teikia vilčių, gal sudoros chemija.

Tai va, Nida44, kitaip. maniškis, nors ir įsitaisė plaučiuose ir kepenyse, traktuojama, kad ne plaučių ar kepenų v, bet krūties v. Gydomas kaip metastazavęs krūties v. Į plaučių ir kepenų v. gydymo naujoves niekas nekreipia dėmesio ir jų netaiko....
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 11, 11:32)
Tai va, Nida44, kitaip. maniškis, nors ir įsitaisė plaučiuose ir kepenyse, traktuojama, kad ne plaučių ar kepenų v, bet krūties v. Gydomas kaip metastazavęs krūties v. Į plaučių ir kepenų v. gydymo naujoves niekas nekreipia dėmesio ir jų netaiko....



Taip, mieloji, žinau, kad gydys kaip krūties. Bet tu nesiblaškyk, keliauk rytoj į chemiją, kito kelio nėra. Susileisi, o tada žiūrėsi. Česas pasiūlys tą patį. Žana Friskė gydoma geriausioje pasaulio onkoligoninėje Niujorke ir gydoma chemija bei švitinimu. Klausimas kitas - ar yra pas mus moderniausia chemija? jei man tektų, klausčiau to gydytojos, nes jeigu kas, pati susimokėčiau.

Deja, ministro pozicija nera mums palanki. Jis irgi remiasi statistika, o ji susideda ir iš sėkmingai gydytų, ir nenusisekusių atvejų, toks vidurkis, ta metodika siutina ir pačius gydytojus, nes nuvertina jų darbą, esą, vis tiek nieko negalit, o taip nėra.
Atsakyti
Aš dar prašysiu tyrimų dėl kepenų MTS. kaip taip atsitiko, kad akmenukas, kuris niekada nesupiktybėja (kaip gydytojai sako taip nebūna), supiktybėjo. Gal tai diagnostikos klaida (viltis - durnių motina). Prašysiu MRT, gal parodys.... o MRT rodo plaučių, viršraktikaulinio limfmazgio MTS?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 11 vasario 2014 - 14:57
QUOTE(willow @ 2014 02 11, 15:56)
Prašysiu MRT, gal parodys.... o MRT rodo plaučių, viršraktikaulinio limfmazgio MTS?

Kiek man aiskino onkologai, tai vidaus organai geriausiai matosi su KT, o kaulai, ju pakitimai-su MRT. 4u.gif Todel tevui daro kuno KT, o kai reikia galva tirti-skiria MRT.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 11 vasario 2014 - 15:03