Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 44

QUOTE(ragana69bb @ 2014 02 18, 12:56)
laba.oi,augliu yra visokiu.rugpjuti isrove man letai auganti navika.pamaitinus 3men kudikeli prasidejo taukuliai.po lekiau pas neurologa,kuris issiunte  MRT.vaziavom visa seimyna gerai nusiteikus,su mazeliu.po, apvirto pasaulis,uztemo saule...bet,dabar tikrinuosi,geriu priestraukulinius vaistus ir  gyvenu.sypsausi,juokiuosi,ir tikiu..tikiu ateitimi,tikiu,kad turesiu geras  marcias,kad pasensim su dieduku.

Gal galite placiau aprasyti savo auglio simptomus? Kaip viskas vyko?
Papildyta:
QUOTE(willow @ 2014 02 18, 13:04)
magnetinis rezonansas taip išeina.....http://www_sos03_lt/Ligos/Tyrimai/Branduoliu_magnetinis_rezonansas

Taip teisingai, turejau sita omenyje smile.gif
Atsakyti
pasidaryk tyrima,paaiskes.as e nesapnavau.lekiau,dirbau.pastojusi skraidziau,vos ne iki gimdymo dirbau..ne itarus nebuciau.bet ka padarysi,toks gyvenimas.operacija pasiseke.matau,girdziu,vaikstau,protauju.nesuparalizavo,neapakau.dziaugiuosi,dekoju dievui,likimui,uz sutiktus zmones.uz draugus,gimines,pazystamus.uz medikus...dabar nuolat busiu stebima.vyras sake,kad vizijose mate musu beda,sako,kad 10metu bus ramu,paskui vel kazkas.tikiu tuom.o dabar pirmyn.....mano vaikai mano stimulas.skaiciau iki nuprotejimo..pasimeciau,susipainiojau...dabar gyvenu...tiesiog gyvenu.stengiuosi egalvoti,o kas bus?
ateities neuspesi.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 02 18, 12:52)
Ligu yra baisesniu uz augli mirksiukas.gif Pvz, as visada bijau insulto .... ir tt......

Sena pažįstama, na kai esi sveika, BIJOTI galima ir bet kokios nereikšmingos ar rbaisios ligos. Bet kai pradeda varpai skambinti tau, tai visai kitas jausmas, ir ta baimė labai susimaterializuoja ir tampa davo dalimi. Išdava , be abejo, visais atvejais panaši, bet kelias yra nepalyginamas. Jei kitomis ligomis sergant vilties yra ŽYYYMIAI daugiau, yra įvairios galimybės, čia tu esi pastatytas prieš faktą, MES JŪSŲ NEIŠGYDYSIME.... Kitu atveju tai dar nereiškia pabaigos, mūsų atveju prieš tave pastatomas smėlio laikrodis su ribotu smėlio kiekiu.....
Bet kuriuo atveju, Monikai tikrai kol kas nereiktų čia lankytis ir saugoti nervus bent iki tyrimo . Knibžda mintis paklausti, bet kad suprastų teisingai ir neįsižeistų ... jauna, neseniai pagimdžiusi, gal organizmas išsekęs, gal bijo antsvorio, valgo kokias žolytes, gal kraujas nusilpęs, o jei dar kraujagyslės paspazmuoja.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 18 vasario 2014 - 13:15
jokiu nebuvo..lekiau,dirbau,vaikus auginau.nepanikuok,gyvenk.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2014 02 18, 13:15)
Sena pažįstama, na kai esi sveika, BIJOTI galima ir bet kokios nereikšmingos ar rbaisios ligos. Bet kai pradeda varpai skambinti tau, tai visai kitas jausmas, ir ta baimė labai susimaterializuoja ir tampa davo dalimi. Išdava , be abejo, visais atvejais panaši, bet kelias yra nepalyginamas. Jei kitomis ligomis sergant vilties yra ŽYYYMIAI daugiau, yra įvairios galimybės, čia tu esi pastatytas prieš faktą, MES JŪSŲ NEIŠGYDYSIME.... Kitu atveju tai dar nereiškia pabaigos, mūsų atveju prieš tave pastatomas smėlio laikrodis su ribotu smėlio kiekiu.....
Bet kuriuo atveju, Monikai tikrai kol kas nereiktų čia lankytis ir saugoti nervus bent iki tyrimo . Knibžda mintis paklausti, bet kad suprastų teisingai ir neįsižeistų ... jauna, neseniai pagimdžiusi, gal organizmas išsekęs, gal bijo antsvorio, valgo kokias žolytes, gal kraujas nusilpęs, o jei dar kraujagyslės paspazmuoja.....

Neisizeisiu tikrai, nera ko smile.gif Lankausi cia, tiesiog norejau kazkokio nusiraminimo, vilties rasti, isgirsti kitu patirti, geriau nei sedeti ir zudyti save nezinioje, cia bent kazka radau, jauciuosi tvirciau truputi. Taip esu jauna, bet del svorio tikrai nesuku galvos, valgau viska, gal kraujas ir nusilpes, tiesa sakant nesitikrinau.
Papildyta:
QUOTE(ragana69bb @ 2014 02 18, 13:15)
jokiu nebuvo..lekiau,dirbau,vaikus auginau.nepanikuok,gyvenk.

Aciu, stengsiuosi 4u.gif
Atsakyti
[quote=Evute*,2014 02 17, 20:57]
Kaip tik skaiciau, kad badavimu galima issigydyti nepagydomas ligas...O kaip netradicine medicina?Ar medituojat? g.gif
Gal ir galima, tik ne visais atvejais. Mūsų situacijoje badavimas gali tik pabloginti, ypač gydymo metu. Netradicinę mediciną mielai išbandyčiau, jei tik man kas pasiūlytų tai, kas man priimtina ir saugu. Meditacija, manau, galetų veikti teigiamai, bent jau nepakenks.
Papildyta:
As viena ir laikausi savo isikandusi, tapau visu akyse liaudies priesu doh.gif

Geriau tie aplinkiniai padėtų Jums, užuot versdami pasijusti kalta del tėčio "kankinimo". Jums ir taip sunku, o čia dar įneša papildomos įtampos. Koks kieno reikalas, juk Jūsų tėtis-suaugęs, sąmoningas žmogus ir tik jis pats gali nuspręsti, ar nori gydytis. Jis nori, Jūs jam padedat, nesijauskit kalta, aplinkiniai lai mano ką nori.
Papildyta:
QUOTE(As Monika @ 2014 02 18, 14:01)
Ne man sitie simptomai jau buvo anksciau, dar kai maziuko planuose nebuvo smile.gif Gal cia pablogejimas nuo streso, paskutiniu metu turejau daug streso. Atsiprasau gal truputi neaiskiai parasiau turejau omenyje magnetini rezonansa smile.gif


Jums ne auglys. Iš viso to, ką parašėte, neapanasu i tai schmoll.gif Nestresuokit be reikalo.
Atsakyti
QUOTE(As Monika @ 2014 02 18, 11:34)
Bet yra augliu visokiu tipu, kaikurie zmones turi auglius bet jie neauga daugiau, kad keltu kazkokius pozymius. Gal maniskis tik letai augantis...
O del issetines sklerozes nesityriau, nes net minciu nebuvo tokiu, kad gali buti, nuo pat pradziu galvojau kad auglys. Negalvoju apie chemoterapija kolkas, bet zinote, noriu iskart viska susizinoti, kur kaip kas, kad poto jei bus bloga diagnoze, sokas bus, kad truputi apsisvietus buciau smile.gif O kokia smegenu naviko operacijos kaina mazdaug gal kas zinote?
Kam ruoštis tam ko gali nebūti? Kam nuodyti save negatyviom mintim, mintys linkę materializuotis . Gal geriau prasiblaškyti, išeikit dažniau su kūdikiu į svečiu, pasivaikščioti, kvepia pavasariu, mintys praskaidrės.

Nevisi navikai duoda didelius požymius būna aptinkami atsitiktinai.
Atsakyti
QUOTE(dvyne9 @ 2014 02 18, 14:07)
Jums ne auglys. Iš viso to, ką parašėte, neapanasu i tai schmoll.gif Nestresuokit be reikalo.

Bet matote, pasireiskiantys simptomai priklauso, kurioje vietoje auglys...
Atsakyti
Sena pažįstama, stiprybės jums, tėčiui daug sveikatos. kaip jau rašė gal galima tyrimus darytis pad save arba gultis į ligoninę. Bent girdėjau mb palatos kaimyno kai klausė ar važinės į dienos stacionarą, bet toli važiuot rinkosi guldymus.
Vyrui santariškėse tyrimus daro, bet mums netoli, o polikinikoj nepadarys tiek tyrimų kiek jam reikia, o atsakymus su krešėjimu gauna jau po 3val. Važiuot ir dažnai tenka vakar tyrimai, šiandien krešėjimą atstatinėja, asparaginazė, ketvirtadienį vėl tyrimai.
Atsakyti
QUOTE(As Monika @ 2014 02 18, 15:32)
Bet matote, pasireiskiantys simptomai priklauso, kurioje vietoje auglys...


Aš ne simptoms turėjau omeny, bet visą eigą, kurią aprašėte. Jei aš ko nepraleidau, tai panašius simptomus jausdavote dar vaikystėje. Jie tai pradingsta, tai atsiranda. Ir panašu, kad susiję su tam tikra įtampa( arba aš neteisingai supratau) Dabar galejo išprovokuoti mažylio gimimas ir auginimas. Jei Jums būtų piktas auglys smegenyse, taip nebūtų. Jis būtų progresavęs, o su juo kartu ir simptomai, nebūtų taip, kad yra, po to keletą metų nėra, po to-vel...Net jei tai būtų santykinai nepiktas auglys, augantis lėtai, ir tai kazin ar tokia eiga būtų. Na, o kad nusprendėte pasitikrinti, labai šaunu, bus aiškiau.
Atsakyti
QUOTE(dvyne9 @ 2014 02 18, 15:00)
Aš ne simptoms turėjau omeny, bet visą eigą, kurią aprašėte. Jei aš ko nepraleidau, tai panašius simptomus jausdavote dar vaikystėje. Jie tai pradingsta, tai atsiranda. Ir panašu, kad susiję su tam tikra įtampa( arba aš neteisingai supratau) Dabar galejo išprovokuoti mažylio gimimas ir auginimas. Jei Jums būtų piktas auglys smegenyse, taip nebūtų. Jis būtų progresavęs, o su juo kartu ir simptomai, nebūtų taip, kad yra, po to keletą metų nėra, po to-vel...Net jei tai būtų santykinai nepiktas auglys, augantis lėtai, ir tai kazin ar tokia eiga būtų. Na, o kad nusprendėte pasitikrinti, labai šaunu, bus aiškiau.

Na man vaikysteje viskas prasidejo, bet po paumejimu nepraeidavo, darosi vis blogiau, tik kad galvos skausmas tai uzeidavo, tai praeidavo, bet tas realybes sumazejimo jausmas nepraeina, tai ir atrodo, kad kazkas galvoje uzspausta. Ir dabar savaite skauda galva, kaip su plyta buciau gavus jausmas, ir blogiau jauciuosi, tai lyg kazkoks paumejimas dabar vyksta, is lovos keltis nesinori nes viskas siubuoja aplink.
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2014 02 18, 15:51)
Sena pažįstama, stiprybės jums, tėčiui daug sveikatos.  kaip jau rašė gal galima tyrimus darytis pad save arba gultis į ligoninę.

Aciu 4u.gif Rupuzkes neguldo i ligonine, tipo, vietos neturi doh.gif Bandem tos vietos issireikalauti per vedeja, tai buvo dar blogiau: vieta vis tiek neatsirado, o chemikai paskui ant tevo atsigriebe, ignoravo visa diena, neleido chemijos doh.gif

QUOTE(dvyne9 @ 2014 02 18, 16:00)
Aš ne simptoms turėjau omeny, bet visą eigą, kurią aprašėte. Jei aš ko nepraleidau, tai panašius simptomus jausdavote dar vaikystėje. Jie tai pradingsta, tai atsiranda. Ir panašu, kad susiję su tam tikra įtampa( arba aš neteisingai supratau) Dabar galejo išprovokuoti mažylio gimimas ir auginimas. Jei Jums būtų piktas auglys smegenyse, taip nebūtų. Jis būtų progresavęs, o su juo kartu ir simptomai, nebūtų taip, kad yra, po to keletą metų nėra, po to-vel...Net jei tai būtų santykinai nepiktas auglys, augantis lėtai, ir tai kazin ar tokia eiga būtų. Na, o kad nusprendėte pasitikrinti, labai šaunu, bus aiškiau.

Pasirasau po kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif Nereikia kiekvienam galvos suskaudejimui Friskes liga pavyzdziu laikyti. drinks_cheers.gif

QUOTE(As Monika @ 2014 02 18, 16:09)
Na man vaikysteje viskas prasidejo, bet po paumejimu nepraeidavo, darosi vis blogiau, tik kad galvos skausmas tai uzeidavo, tai praeidavo, bet tas realybes sumazejimo jausmas nepraeina, tai ir atrodo, kad kazkas galvoje uzspausta. Ir dabar savaite skauda galva, kaip su plyta buciau gavus jausmas, ir blogiau jauciuosi, tai lyg kazkoks paumejimas dabar vyksta, is lovos keltis nesinori nes viskas siubuoja aplink.

O ir simptomai besikartojantys i vegetodistonija panasus. drinks_cheers.gif Issireguliuoja vegetatyvine nervu sistema, stai ir siubuoja grindys, galva plysta. drinks_cheers.gif
O kiek mazyliui laiko? Gal laikas ji nujunkyti? Arba neduoti mp, kol pleciancius gersit?
Atsakyti