Įkraunama...
Įkraunama...

--=Balandinukų namučiai=--

sause, tai žmogus žmogui nelygus, kaip jau rašiau anksčiau, vienam puiku vaiką matyt valandą per dieną, kitam mažai ir pusės dienos smile.gif Va turiu šalia pavyzdį, kai išėjo dirbt palikus mėnesio laiko, nors darbui poreikio nėram, pinigų gerokai turi, nuo darbo neatitrūks, tik savo malonumui darbas. Ir jai normalu smile.gif O man ne, man noris kuo daugiau būt kartu ir manau tai normalu, kad nori matyt savo vaiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 14, 10:31)
sause, tai žmogus žmogui nelygus, kaip jau rašiau anksčiau, vienam puiku vaiką matyt valandą per dieną, kitam mažai ir pusės dienos smile.gif Va turiu šalia pavyzdį, kai išėjo dirbt palikus mėnesio laiko, nors darbui poreikio nėram, pinigų gerokai turi, nuo darbo neatitrūks, tik savo malonumui darbas. Ir jai normalu smile.gif O man ne, man noris kuo daugiau būt kartu ir manau tai normalu, kad nori matyt savo vaiką smile.gif

O tai nenori iki rugsėjo dar pasiimti vaiko priežiūros atostogų?
Atsakyti
QUOTE(vj @ 2014 03 14, 10:40)
O tai nenori iki rugsėjo dar pasiimti vaiko priežiūros atostogų?

Pas mus rugsėjį darbe baigias pagrindinis sezonas, dabar pats tas kai reikia dar vieno darbuotojo, tai jei negrįžčiau turėtų kažką kitą jau darbint, pažadėjau grįžti. Viskas bus ok, bus sunku labai, bet įprasiu smile.gif
Atsakyti
Sause laikinu tavo postą!!! drinks_cheers.gif Tikrai teisybę parašei, deja deja, bet tokia ta rutina...
Sory už išsireiškimą, bet prisiminus kaip aš trydaliojau prieš išeidama į darbą, tai dabar juokas ima smile.gif Man keista fb skaityt apie mytus, žiūrėt foto kaip susitinkat su vaikais... Nu man visa tai atrodo jau taip tolima, niekaip nebeišeina įsivaizduoti saves "mamos sėdinčios su vaiku namie" rolėje! Pamatysi Aga, įsivažiuosi į ritmą ir tikrai viskas bus čiki smile.gif Tuo labiau, kad papulsi į tikrą darbų įkarštį ir neturėsi laiko darbe depresuoti dėl J wink.gif
Prisimenu kaip ir aš pergyvenau kad reikės palikt daržely, kad mažai matysiu ir dar dėl daug dalykų... ale dabar taip greit laikas skrieja, kad net neprisimenu kada galvojau jog mažai matau Domą. Šiuo metu jau viskas nusistovėjo pas mus, į darbą kolkas (tfu tfu tfu) einu kaip į šventę, pasižmonėju, pabendrauju, pakeičiu aplinką.. Neskaitant rytinio kėlimosi ir retsykiais pasitaikančio vaiko žadinimo biggrin.gif
Atsakyti
Iš anksto sveikinu gausų būrį rytdienos solenizantų!
Atsakyti
Sveikinam savo kolegas sulaukus dviejų happybday.gif Mes jau atšventėm, bet ta proga, kad mamai į darbą ryt, temperatūros turi nuo vakar, gerai, kad nėr daug kolkas pfu pfu pfu.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 23, 17:24)
Sveikinam savo kolegas sulaukus dviejų happybday.gif Mes jau atšventėm, bet ta proga, kad mamai į darbą ryt, temperatūros turi nuo vakar, gerai, kad nėr daug kolkas pfu pfu pfu.

Su gimtadieniu sveikinam Jokubeli!!! wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif (linkime nesusirgti.... unsure.gif )
Su svente sveikiname ir kitus brangius balandinukus wub.gif
Ech, jau prasidejo antrasis maratonas... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vukutis: 24 kovo 2014 - 12:44
Va jau ir pasibaigė maratonas, mamos į darbos grįžo smile.gif Ar daug liko nedirbančių?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 05 08, 19:17)
Va jau ir pasibaigė maratonas

Aš laikinai dirbsiu namuose. Neaišku kada šis gėris baigsis, bet rugsėjo 1 d. Greta keliaus į darželį, o brolis į pirmą klasę rolleyes.gif
Susiradom auklytę, kuri esant reikalui Gretuke pasirūpina.

Šiandien paskiepijau nuo EE rolleyes.gif Buvo dviejų metų TA - rezultate 91 cm, 12,7 kg g.gif
Atsakyti
Mano Jokūbas 2 metų ir beveik 2 mėn 84 ir 11.800 smile.gif
Atsakyti
Šimtas penkiasdešimt metų nebuvau čia užsukus,o čia tyla... paskutinius psl paskaicius supratau tik kad buvo kalba apie gryzima i darba.. Tai kaip sekas mamom? pasipasakokit...
Aga ar jau isisukai i rutina? ar negriauzi saves per stipriausiai? kodel pas jus biulioteniu darbe negalima imt?

Aš tai vat darbuojuos jau kaip sakant po biski gi nuo rugsejo 2012 metu blush2.gif kai musu vaikui buvo beveik 5 men. Man tai atrodo nenormalu ir dar gi liudna del sitokio reikalo,bet pasvarscius eidavau as tik po valanda dirbt,tai anoks cia darbas, du kart savaiteje biggrin.gif
O i kita darba sugryzau kai vaikui buvo 1,5 beveik. Na ten irgi, karta savaiteje ir tik penkias valandas. Tai taip ir dirbu, tris kartus savaiteje, viena diena 5 val, ir dvi po 1 val. Esu labai patenkinta, ir su vaiku galiu pabuti ir dziaugiuos,kad isejau dirbt kai maziukas buvo mazuliukas,nes kitaip buciau praradus ta darbeli po valanda. Ir biulioteni is vieno darbo galiu pasiimt (beje labai gerai gaudavau iki kol vaikui suejo 2 metai), kitam privaciai varau,kaip ir ant saves,bet galiu irgi nusiimt jei labai labai reikia.
Zodziu valgau as tik ir storeju,nieko ypatingo nedarau. Vis kazkokios mintys negeros sukas,kad mazai dirbu,bet cia matyt spaudimas smegenu man. Viskas yra gerai.Juk nieko nera nuostabiau kaip daug laiko praleist su savo vaiku. rolleyes.gif Tik sazine biski grauzia kai i darzeli isvedu...
Nors darzas yra geris.


QUOTE(Aga @ 2014 05 08, 20:17)
Va jau ir pasibaigė maratonas, mamos į darbos grįžo smile.gif Ar daug liko nedirbančių?

As tokia sakyciau pusiau dirbanti ax.gif

QUOTE(Aga @ 2014 05 08, 20:53)
Mano Jokūbas 2 metų ir beveik 2 mėn 84 ir 11.800 smile.gif

smulkutis. Maniskio nesverem-nematavom,bet bus apie 89cm ir 13kg. Nes kai kurie rubeliai tinka ir 92 jau.
Atsakyti
Na pagaliau uzsuko nors keleta zmogeliuku pasilabinti biggrin.gif
Labos! 4u.gif
QUOTE(Aga @ 2014 05 08, 19:17)
Va jau ir pasibaigė maratonas, mamos į darbos grįžo smile.gif Ar daug liko nedirbančių?

Ne tas zodis, kada tas maratonas pasibaige biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nedirbu...ir jau galveleje visokios mintys kirba, kad butu gerai, nors keletai valandeliu i koki nors darbuka... ax.gif bet greiciausiai tik rudeni, nes vasara ateina, atostogos dickiui, o be to dar Matukas mano mp valgo cool.gif
Kalbant apie tai, kiek uzaugo mano vyrukas, sulaukes 2 metuku, tai namu salygom pasimatavom: ugis 85cm, o svoris 14kg drinks_cheers.gif

Kaip sauniai saule susireguliavai darba thumbup.gif
Aga, kaip sekesi isivaziuot i nauja ritma?

Nu smagu, kad uzsukot mirksiukas.gif
Atsakyti