Įkraunama...
Įkraunama...

--=Balandinukų namučiai=--

Aga bego ir mano, ir pro vartus viena diena jau taikesi begt...pabegiojo ir nurtojo smile.gif labai gerai, aukletojos budrumo rezima rimtesni ijunge buna biggrin.gif
Atsakyti
Bet eina sau jei tokių 10 būna bėgančių į skirtingas puses...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 12, 11:12)
Bet eina sau jei tokių 10 būna bėgančių į skirtingas puses...

nebuna nebuna smile.gif) pas mus berods budavo du..tai aukletaja kai issivesdavo viena viena ranka laikydavo ktia kita smile.gif))
Atsakyti
Aga tuoj į darbą? Kas žiūrės Jokūbėlį?
Atsakyti
Už 10-ties dienų... Mano krikšto mama žiūrės, Jokūbas labai ją myli. O jos įmonė, kur dirbo bankrutavo, be darbo dabar, tai mokėsiu jai, kad nesiieškotų kolkas kito. O kas bus rudenį, kai bus daržas ir ligos neįsivaizduoju, kas su juo bus, nes nei aš nei MB, biuletenių negalėsim imt...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 13, 07:36)
Už 10-ties dienų... Mano krikšto mama žiūrės, Jokūbas labai ją myli. O jos įmonė, kur dirbo bankrutavo, be darbo dabar, tai mokėsiu jai, kad nesiieškotų kolkas kito. O kas bus rudenį, kai bus daržas ir ligos neįsivaizduoju, kas su juo bus, nes nei aš nei MB, biuletenių negalėsim imt...


Svarbu, kad dabar žinai kas bus, o iki rudens viskas susidėlios mirksiukas.gif

Nu žinokit, nėra juk taip baisu grįžti į darbą. Gyvenimas susidėlioja į kitokį ritmą, bet visi prisitaiko. Nėra jau tokie mažiukai tie mūsų vaikai mirksiukas.gif Bet aš suprantu, kad tu labai nemėgsti savo darbo verysad.gif
Atsakyti
sause, aš darbą mėgstu, aš nenoriu grįžt ne dėl pačio darbo, bet man gaila, kad vaiko praktiškai nematysiu ir augs galima sakyt be manęs, kas labiausiai gaila, nes jau be tėčio praktiškai auga, nes vėl sezonas, pradės grįžt kasdien tik 22 val. iki pat žiemos.
Va dabar po mėnesio reiks pas odontologą vest, žinau, kad be šansų, o kas nuves neįsivaizduoju. Tiesiog baigsiu darbą kai nebedirbs jau. Per pietus nespėsiu. MB tuo labiau.. Ir va daryk ką nori smile.gif Arba va reiks darželiui pereiti gydytojus, nežinau kaip, abiems su MB be šansų atostogas gaut vasarą. O kažkaip reiks viską sutvarkyt, tik kada, jei grįšiu 19 val smile.gif Auklei irgi atsibos tokios ilgos darbo valandos, nes 7 val. iš namų išeis, grįš apie 19.30..Bet reiks kažkaip susigyventi, bandysiu pietų namo grįžt, bent 20 min pamatysiu vaiką.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 13, 11:56)
sause, aš darbą mėgstu, aš nenoriu grįžt ne dėl pačio darbo, bet man gaila, kad vaiko praktiškai nematysiu ir augs galima sakyt be manęs, kas labiausiai gaila, nes jau be tėčio praktiškai auga, nes vėl sezonas, pradės grįžt kasdien tik 22 val. iki pat žiemos.
Va dabar po mėnesio reiks pas odontologą vest, žinau, kad be šansų, o kas nuves neįsivaizduoju. Tiesiog baigsiu darbą kai nebedirbs jau. Per pietus nespėsiu. MB tuo labiau.. Ir va daryk ką nori smile.gif Arba va reiks darželiui pereiti gydytojus, nežinau kaip, abiems su MB be šansų atostogas gaut vasarą. O kažkaip reiks viską sutvarkyt, tik kada, jei grįšiu 19 val smile.gif Auklei irgi atsibos tokios ilgos darbo valandos, nes 7 val. iš namų išeis, grįš apie 19.30..Bet reiks kažkaip susigyventi, bandysiu pietų namo grįžt, bent 20 min pamatysiu vaiką.

O tai neina tau darbo valandų susinormalizuoti? Ar visada dirbi po 12 val? Aš vietoj tavęs ieškočiau kito darbo, kad darbo valandos būtų nuo 8 iki 17 val. ir nereiktų naktimis keltis ir lėkti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vj: 13 kovo 2014 - 11:13
Aš po 12 val nedirbu, dirbu po 8 ir valanda pietūs, nuo 9 iki 18, bet plius nuvažiavimas, parvažiavimas per kamščius gaunas, o ne visad išeini laiku, nes kas nors extra būna gan dažnai. Ir gausis auklei jau pas mane būt vėliausiai nuo 8.30 iki 18.30 anskčiausiai, plius jai dar atvažiavimas ir parvažiavimas, tai valandų jai daug gausis. Nu bet per vasarą kaip nors, nors irgi jau prisiprašiau tik, iš neturėjimo ką man daryt padeda ir saugos, nes dabar pas močiutę ji gyvena, jai padeda, sena labai jau, o turės palikt vieną per vasarą kol Jokūbą žiūrės. Aišku aš jai mokėsiu normalią algą.
Atsakyti
Aga, jei darbas trukdo gyvenimui - visuomet galima kitą susirasti.
Čia juk ne vyrą pakeisti reikia biggrin.gif
O dėl to grįžimo per pietus 20 min, dar pagalvok ar vaikas supras tokį trumpą mamos pasirodymą ir dingimą. Gal Jokūbui ir visai patiks, bet mano vaikui jei jau mama parėjo, tai ir lieka. O ne vėl išeina. Arba tada jau vediesi jį kartu smile.gif



Atsakyti
vabalauskiene, abu su MB grįšim pietaut namo, nes reiks ir Jokūbą pamaitint tuo pačiu, teta valgyt nedarys, nebent ryte kokią košę jei reiks, ar kažką lengvo. O tuo labiau abiem pietaut mieste, tai pusė algos išeis, kita pusė auklei, tai nebeapsimoka dirbt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2014 03 13, 11:19)
Aš po 12 val nedirbu, dirbu po 8 ir valanda pietūs, nuo 9 iki 18, bet plius nuvažiavimas, parvažiavimas per kamščius gaunas, o ne visad išeini laiku, nes kas nors extra būna gan dažnai. Ir gausis auklei jau pas mane būt vėliausiai nuo 8.30 iki 18.30 anskčiausiai, plius jai dar atvažiavimas ir parvažiavimas, tai valandų jai daug gausis.


Aga - aš dirbu taip pat, tokiu pačiu grafiku. Mano abu darželinukai būna 8.25 darželyje. Namo grįžtu 18.30 . Jeigu reikia užbėgti į parduotuvę - tada užtrunku ilgiau. Grįžusi darau vakarienę, visi valgom, tada aš bandau apsitvarkyti, paklausinėti dičkio pamokų. Mažiukai suspėja pažaisti, susipykti ir namus apversti. Pasižiūri "labanakt vaikučiam ", prausiu ir 21 val. lovose. Man atrodo dauguma šeimų tokiu ritmu gyvena, nematau čia didelės tragedijos g.gif Čia tau gaila savęs. Nepamiršk - jei tu jautiesi blogai ir tavo vaikas jausis nekaip mirksiukas.gif Optimizmo 4u.gif
Atsakyti