Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVI

Apklausa: Kokios maksimalios distancijos varžybose esate dalyvavę? (50 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Oceanica @ 2014 07 16, 09:58)
mhm, aciu, radau ir as daugiau komentaru smile.gif idomu, ant kiek didesnius reikia pirkti asics, jeigu mano iprastu batu dydis 38? gal kas is nesiojanciu patars koki dydi rinktis?

jei 38 nesioji tai asics turetu but 9 amerikinis. mano 37 koja tai nesioju 8 dydi jav arba 39,5 euro. perku is 6pm.com parduotuves buna geri ispardavimai.
Atsakyti
Gal pakomentuotumet kuo skiriasi pulse modelis nuo nimbus, kuri geriau rinktis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sazi @ 2014 07 16, 10:38)
jei 38 nesioji tai asics turetu but  9 amerikinis. mano 37 koja tai nesioju 8 dydi jav arba 39,5 euro. perku is 6pm.com parduotuves buna geri ispardavimai.



nesioju lt 39.5 - 40 dydi, koja 25.5 cm, asiksu jav 9 dydis, is vaikisu youth 7 dydis.
Atsakyti
Mano Asics'ų dydis 9,5 US, 41,5 - europinis, o šiaip nešioju 40.
Atsakyti
Pas man laharai 46, cumulusai 45, nimbusai 44,5 smile.gif bisk ligota del batu, tai ir sportiniai ne isimtis.
Siaip nesioju 42-43.
Del pulsu ir nimbusu, tai pastarieji neabejotinai minkstesni.
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 07 04, 08:24)
Paprastoj poliklinikoj hemoglobina tikrai padarytu, o su detalesniais tyrimai, bent jau musu kaime, tai i privacia laboratorija tenka keliaut.

Jau pats susipratau kur teks pėdint smile.gif O maniau su valdiška pavyks išsiversti smile.gif
Kaip sekasi besiruošiančiom maratonams? Pats labai patenkintas savo forma šiai dienai thumbup.gif Superinės atostogos buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vyty @ 2014 07 25, 19:43)
Jau pats susipratau kur teks pėdint smile.gif O maniau su valdiška pavyks išsiversti smile.gif


Bet gi jūs vilnietis? Aš įsivaizduoju, kad čia valdiškoj (bent didesnėse - Centro, Antakalnio ir Šeškinės) galima išsitirt viską, tik už kai kuriuos tyrimus gali tekti susimokėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2014 07 25, 23:32)
Bet gi jūs vilnietis? Aš įsivaizduoju, kad čia valdiškoj (bent didesnėse - Centro, Antakalnio ir Šeškinės) galima išsitirt viską, tik už kai kuriuos tyrimus gali tekti susimokėti g.gif

Labai gali būti. Rašiau todėl, kad parašyti. Atsiprašau smile.gif Šiai dienai nėra labai aktualu. Smagu, kad nebus problemų kai / jei reikės. smile.gif
Atsakyti
tylu...karšta...
Kaip sekasi bėgioti per karščius?
aš kelias savaites nebėgau, bet po to atsibodo laukti atvėsimo ir bent jau trumpas (6-7km) distancijas prabėgu...bandžiau bėgti su vandens buteliuku, bet jau po 1km jis mane užkniso ir išmečiau - labai nepatogu rankoje, tai geriau renkuosi trumpesnį bėgimą, bet be vandens...
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2014 07 29, 11:18)
tylu...karšta...
Kaip sekasi bėgioti per karščius?
aš kelias savaites nebėgau, bet po to atsibodo laukti atvėsimo ir bent jau trumpas (6-7km) distancijas prabėgu...bandžiau bėgti su vandens buteliuku, bet jau po 1km jis mane užkniso ir išmečiau - labai nepatogu rankoje, tai geriau renkuosi trumpesnį bėgimą, bet be vandens...


O aš bėgu vakare, kai saulė leidžiasi, jau pakankamai vėsu, kad būtų ištveriama, ir vaizdų gražių prisižiūriu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2014 07 29, 10:18)
tylu...karšta...
Kaip sekasi bėgioti per karščius?
aš kelias savaites nebėgau, bet po to atsibodo laukti atvėsimo ir bent jau trumpas (6-7km) distancijas prabėgu...bandžiau bėgti su vandens buteliuku, bet jau po 1km jis mane užkniso ir išmečiau - labai nepatogu rankoje, tai geriau renkuosi trumpesnį bėgimą, bet be vandens...


Kaip kada, pvz. sekmadienį labai kankinausi, o vakar visai lengvai bėgau. Vistik dažniausiai sunkiai.
Aš kartais pasidedu vandenį ir bėgu ratais, kad kas kelis km galėčiau atsigerti ir nešiot nereikėtų.

Nemokama registracija į VM rimi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusė: 29 liepos 2014 - 19:55
QUOTE(Deire @ 2014 07 29, 11:18)
tylu...karšta...
Kaip sekasi bėgioti per karščius?



...bandžiau bėgti su vandens buteliuku, bet jau po 1km jis mane užkniso ir išmečiau


Beveik nebegiojau po kalnu kelis skausmingas buvo, pries gera savaite vel pradejau. Ryte smagu, o vakar vidurdieni jau prakaito nespejau nuo kaktos braukti kaip karsta, o tiksliau tvanku buvo. bet kol begu po kelis km tai jokio skirtumo. nuo kokiu 15km jau vanduo manau butinas tokiu oru, o siaip uztenka gausiai atsigerti pries isbegant ir grizus.


Del antros dalies tikiuosi, kad gryztant susirenkat ka ismetat blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 03 rugpjūčio 2014 - 09:06