Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiruošimas nėštumui po persileidimo, abrazijos

tai ir pas mus panasiai, as noreciau ir noreciau sneketi o vyras sako, kad gana nesnekam, nors suprantam kad mus lyg ir suartino tas ivykis, bet emocijos emocijos.. doh.gif
bet viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(provizore @ 2014 01 15, 16:56)
tai ir pas mus panasiai, as noreciau ir noreciau sneketi o vyras sako, kad gana nesnekam, nors suprantam kad mus lyg ir suartino tas ivykis, bet emocijos emocijos.. doh.gif
bet  viskas bus gerai  smile.gif

mano vyras apie tai nekalba, jei as kalbu jis tema suka i sali, o kazkada su mama norejau pasikalbet, tai grieztai liepe nekalbet nesamoniu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta* @ 2014 01 14, 21:01)
Kas dar..na, gal kuri jau planuojate? Taip rimtai planuojate?  mirksiukas.gif  blush2.gif

Rimtai planuojame ir mes, kaip tik siom dienom ovuliacija, labai noreciau, kad pavyktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskutne @ 2014 01 15, 20:00)
Rimtai planuojame ir mes, kaip tik siom dienom ovuliacija, labai noreciau, kad pavyktu  wub.gif

laikau kumstukus kad pavyktu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(provizore @ 2014 01 15, 15:56)
tai ir pas mus panasiai, as noreciau ir noreciau sneketi o vyras sako, kad gana nesnekam, nors suprantam kad mus lyg ir suartino tas ivykis, bet emocijos emocijos.. doh.gif
bet  viskas bus gerai  smile.gif

Tie vyrai...jei saviskiui kada primenu, kad buvau nestuke.gif ir jau mylejau ta vaikuti, tai jis uzprotestuoja, kad ten nebuvo jokio vaikucio dar. Ir siaip kartais atrodo, kad jam nusispjaut i tai, kas ivyko.
Papildyta:
QUOTE(Violeta* @ 2014 01 14, 20:01)

Kas dar..na, gal kuri jau planuojate? Taip rimtai planuojate?  mirksiukas.gif  blush2.gif

As planuoju nuo sio menesio, darbuojames tikslo link smile.gif bet nieko nesitikiu, skauda pilva nuolat, bjauri ikyri busena, gal uzdegimas ar cistos, penktadieni keliausiu pas gine apziurai....Meldziuosi tik, kad netektu proceso atidet dar keliems menesiams, nes jau ir taip ilgokai laukem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mybiglove7: 15 sausio 2014 - 22:25
Na manasis siuo atzvilgiu tai tikrai labai pergyveno, o tai kas buvo pilvelyje jau vadino vaikeliu. Iskart po netekties maciau, kad jam labai sunku buvo, gal net sunkiau nei man,. Tik musu isgyvenimai skyresi. As stengiausi laikytis tvirtai (labai nemegstu kai mane verkiancia mato), bet ne visada pavykdavo, o mb nenorejo apie visa tai sneketi, bet delto, kad tai ir jam sunku isgyventi buvo. Aisku, kai jau as pratrukdavau, sulaukdavau labai silto demesio ir paguodzianciu zodziu. wub.gif
Atsakyti
[quote=mybiglove7,2014 01 15, 23:24]
Tie vyrai...jei saviskiui kada primenu, kad buvau nestuke.gif ir jau mylejau ta vaikuti, tai jis uzprotestuoja, kad ten nebuvo jokio vaikucio dar. Ir siaip kartais atrodo, kad jam nusispjaut i tai, kas ivyko.
Papildyta:

As planuoju nuo sio menesio, darbuojames tikslo link smile.gif bet nieko nesitikiu, skauda pilva nuolat, bjauri ikyri busena, gal uzdegimas ar cistos, penktadieni keliausiu pas gine apziurai....Meldziuosi tik, kad netektu proceso atidet dar keliems menesiams, nes jau ir taip ilgokai laukem.
[/quote

sveika, dziugu, kad vel planuoji, nes pamenu lyg tu po nelaimes apie tai galvot nenorejai 4u.gif
Atsakyti
mus ši netektis dar labiau suartino, mažiau pykščių, barnių...
mano vyras irgi prdaug nerodė savo jausmų, bet tikrai žinau, kad pergyveno. Kai tai sužinojom, tai abu verkėm. Dabar apie tai daug nekalbam, bandom griau žiūrėti į ateitį, planuoti.... nes kam save dar labiau skaudinti tomis kalbomis... mes tai net sužinojom po visko, kad būtų buvusi antra mergaitė wub.gif bet kaip vyras sako, turėsim mes dar tų vaikų, viskas bus gerai. Stengiuos patikėti jo žodžiais...
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2014 01 16, 14:06)
mus ši netektis dar labiau suartino, mažiau pykščių, barnių...
mano vyras irgi prdaug nerodė savo jausmų, bet tikrai žinau, kad pergyveno. Kai tai sužinojom, tai abu verkėm. Dabar apie tai daug nekalbam, bandom griau žiūrėti į ateitį, planuoti.... nes kam save dar labiau skaudinti tomis kalbomis... mes tai net sužinojom po visko, kad būtų buvusi antra mergaitė wub.gif bet kaip vyras sako, turėsim mes dar tų vaikų, viskas bus gerai. Stengiuos patikėti jo žodžiais...

Pamatysi taip ir bus smile.gif

Man tik draugo deka pavyko susitvarkyti su savo emocijom, kad ir kaip sudetinga buvo.
Atsakyti
QUOTE(Markata @ 2014 01 16, 16:46)

Man tik draugo deka pavyko susitvarkyti su savo emocijom, kad ir kaip sudetinga buvo.


man dar labai padėjo dukrytė. Tai buvo didžiausia mano paguoda wub.gif turėjau būti stipri dėl jos, nerodyti per daug ašarų ir pan. Nes ji vis klausdavo, mama, ko verki"? Kas tau yra?
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2014 01 16, 16:51)
man dar labai padėjo dukrytė. Tai buvo didžiausia mano paguoda  wub.gif turėjau būti stipri dėl jos, nerodyti per daug ašarų ir pan. Nes ji vis klausdavo, mama, ko verki"? Kas tau yra?

Svarbiausia, kad musu gyvenime yra del ko dziaugtis ir sypsotis mirksiukas.gif Nieko gris musu mazyliai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Nuo persileidimo praejo 2men ir 1sav. Galvojom su MB apie antra vaikuti. O kai netiketai uzkibo, laimei nebuvo ribu. Mylejau ir vis dar tebemyliu maziuka nuo pirmos akimirkos apie ji suzinojus, skraidziau ant debesu. Testukus gadinau kiekviena diena, kad isitikinciau jog nestumas vystosi. Taciau mmm veluojant kelias dienas testai nustojo rysketi. Sirdyje jauciau kad kazkas negerai, bet protas sake tiketi jog viskas bus gerai. Dar po savaites pradejau kraujuoti. Buvo beveik sesios savaites. Savaite laiko verkiau kiekviena diena. Ir dabar, praejus daugiau nei dviems menesiams, as vis dar negaliu susitaikyti su persileidimu, vis pagalvoju jog db butu tiek laiko, kad jau judesiukus jausciau ir pan. Apie bandymus planuoti vel vaikuti pas mane nera kalbos. As dar tam nepasiruosus...
MB vis uzsimena, kad gal bandom vel. O as tik pries pora dienu jam isdrysau pasakyti, jog as dar tam nepasiruosusi.
Tai buvo mano trecias nestumas is kuriu tik vienas su laiminga pabaiga.

Ech, mergaites, kaip sunku buna kai neturi su kuo issikalbeti...
Atsakyti