Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Žvaigždele užuojauta Jūsų šeimai...jus išgelbės tik laikas ir kitas kūdikis, kad ir kaip dabar tai skamba banaliai... sad.gif mūsų situacijos analogiškos...lb daug sutapimų...tik mirties priežastis mano atveju kita-gestacinis diabetas nėštumo metu, ko ginė nepastebėjo, nors gimdykloje, jie nusprendė, kad virkštelė apsisukusi apie savo ašį...neišmanėliai...Tik ekspertas morge man žmoniškai viską susakė, ką tirtis ir ką žiūrėti kt nėštumo metu, pati daug domėjausi, reikalavau siuntimų ir tyrimų....visi bijojo, tai darė ko reikalavau ( nes buvau apskundusi)... taigi, po 2m. gimė dukrytė wub.gif širdutė mūsų ir paguoda...
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdelee @ 2015 03 28, 13:51)


Uzuojauta mergyt tau console.gif

Man kai gyd.sake geriau tukstanti kartu atvaziuoti negu karta ... verysad.gif bet aisku nuo virksteles niekaip neapsaugosi, galejo ir ehoskopuojant dar nebut apsivyjusi , ir paskutine diena duko ir... verysad.gif o gal ir gyd.nepastebejo nes tikrai galima per eho pamatyt
Atsakyti
Zvaigzdele, uzuojauta jusu seimai verysad.gif

QUOTE(morena_V @ 2015 03 26, 21:19)
na gimė mano angeliukas 7,5 mėn. bet po trijų valandų iškeliavo atgal sad.gif((

Turėjo fizinių sutrikimų sad.gif
Papildyta:
aš laukiuosi smile.gif nestuke.gif  jau 5 sav. smile.gif dabar laukiu 12 sav. kada tirsiuosi pas genetikus tikiuosi viskas bus ok smile.gif nes su angeliuku turejom fiziniu sutrikimu, nors tyremes su vyru abu sveiki gimineje nepamenam tokiu dalyku.

Na tikiuosi dabar bus viskas gerai. smile.gif net kitaip ir negalvoju istiruju  schmoll.gif  nestuke.gif

Morena V dziugios naujienos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(xiuke @ 2015 03 28, 17:07)
Tik ekspertas morge man žmoniškai viską susakė, ką tirtis ir ką žiūrėti kt nėštumo metu, pati daug domėjausi, reikalavau siuntimų ir tyrimų....visi bijojo, tai darė ko reikalavau ( nes buvau apskundusi)... taigi, po 2m. gimė dukrytė  wub.gif širdutė mūsų ir paguoda...

Gal gali papasakoti kokius tyrimus daretes sio nestumo metu? Gal yra dar kas nors ko nezinau ir galeciau pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE

Gal gali papasakoti kokius tyrimus daretes sio nestumo metu? Gal yra dar kas nors ko nezinau ir galeciau pasidaryti  smile.gif

mums buvo placentos infarktai...jie būna dėl cukr diabeto, dėl inkstų nepakankamumo, arba dėl aukšto kraujospūdžio...tai gliukozės tolerancijos testą dariausi, genetinius tyrimus, taksoplazmozės tyrimas, kraujospūdis pastoviai buvo sekamas...jau jei 140 pakilęs nėščiajai negerai. Važiavau į Kauną gimdyti...daug ten gulėjau ligoninėje...
Atsakyti
Mano pazystamos sese irgi prie 5m neteko kudikelio, irgi kalta virskstele. Buvo 40 sav. pagulde i ligonine, sake skatins, pagulde vakare, kad ryte skatinti ir gimdyti. Vakare dare echo , atliko tyrimus, viskas gerai buvo, virksteles aplink kakla tikrai nebuvo, ryte ji jau nejaute judesiu, atejo gydytojai, vaidai keitesi, dare echo, sirdutes jau nerado. Maziukui per nakti virkstele apsiviniojo aplink kakla 3 kartus sad.gif . Pagimde pati, gime angeliukas. Kitais metais vel pastojo , pagimde berniuka, ir po 2 metu dar ir mergaite . Dabar turi 2 nuostabius vaikucius, ir viena angeliuka danguje
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma...Matau, kad daugelis Jūsų jau išsikapstė iš didžiausios duobėms. Manęs visa tai dar tik laukia, bet Jūsų pasakojimai suteikia daug vilties.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdelee @ 2015 03 30, 10:22)
Aciu visoms uz palaikyma...Matau, kad daugelis Jūsų jau išsikapstė iš didžiausios duobėms. Manęs visa tai dar tik laukia, bet Jūsų pasakojimai suteikia daug vilties.

Zvaigzdele, stiprybes jums siuo labai sunkiu metu. Galiu tik pasakyt, kad laikas apgydis zaizdas, dabar taip neatrodo, bet ateis laikas, kai vel pradesi sypsotis, galvoti apie ateiti. Mums pirmi 4 menesiai buvo siaubingi, paskui po biski lengviau, tik nezinau ar tai laiko nuopelnas ar uzsimezgusi nauja gyvybe suteike vilties. Labai jus uzjauciu, gaila, kad vis atsiranda nauju angelu mamyciu verysad.gif
Atsakyti
Kiekvienam skirtingai. Mums jau 3 metai toj bus, o galvoti apie ateiti neiseina. As pastoviai griztu i praeiti. Dingo pasitikejimas ir tikejimas .

Bet labai dziaugiuosi del kitu mamyciu kurios vel nestuke.gif wub.gif , arba kurios jau turi ir ne po viena vaikeli . wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdelee @ 2015 03 30, 10:22)
Aciu visoms uz palaikyma...Matau, kad daugelis Jūsų jau išsikapstė iš didžiausios duobėms. Manęs visa tai dar tik laukia, bet Jūsų pasakojimai suteikia daug vilties.


Svarbiausia tuo metu kito zmogaus palaikymas. Ir net tada, kai noresis buti vienai... laikas eina, kai labai sunku lyg sustojes gyvenimas, o vos tik bent laseli geriau, tai eina greiciau. Galiausiai gyvenimas igyja pagreiti, o sirdi draskantis skausmas ir tustuma aplanko nebekiekvienam zingsnyje. Naivu tiketis, kad bus kaip buvo, bet galejimas sau pasakyti, kad man lengviau, kad noriu sypsotis pacia privers laukti rytojaus, o negyventi ta lemtinga diena...

stiprybes siai dienai ir tikejimo ateitimi...
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdelee @ 2015 03 28, 12:51)
  Tas angelėlis buvo mano.

... mes visos čia turime po Savo Angelą... kai kurios - net po kelis...

...labai labai Tave užjaučiu.
Atsakyti
Merginos, as su tokiu nemaloniu klausimu. Atejo laikas mum pasirupinti mazosios kapeliu. Gal galite parekomenduoti kazka kas dirba atsakingai ir nera brangininkas? Domina kapo dengimas akmeniu ir paminklas. dar lavai noretusi nedidelio balto angeliuko sedincio prie paminklo, tik nezinau ar musu norus kisene pajegs atlaikyti. Gal susidurete kuri nors? Jei nenorite cia rasyti, galite i AZ. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(imbierinis.sausainis @ 2015 04 01, 09:44)
Merginos, as su tokiu nemaloniu klausimu. Atejo laikas mum pasirupinti mazosios kapeliu. Gal galite parekomenduoti kazka kas dirba atsakingai ir nera brangininkas? Domina kapo dengimas akmeniu ir paminklas. dar lavai noretusi nedidelio balto angeliuko sedincio prie paminklo, tik nezinau ar musu norus kisene pajegs atlaikyti. Gal susidurete kuri nors? Jei nenorite cia rasyti, galite i AZ. Buciau labai dekinga.

O is kur tu esi ?
Atsakyti