Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

QUOTE(Tauskute_ @ 2015 04 01, 11:25)
O is kur tu esi ?

Is Kauno. Reiktu kazko aplink lietuvos viduri.
Atsakyti
Mes is Vln, tai ir uzsakynejome vln. Liepkalnio g. 126, Vilnius . Labai geras aptarnavimas, ir kokybe, jau 3 metai, o kaip naujas. Pas mus paminklelis ir antkapis sirdutes formos . Kiek ieskojom , ten kaina buvo mums prieinama. Bet gal jums bus per toli, rasite ka arciau. Jeigu butumete vln tikrai rekomenduociau. Jeigu sudomintu rasykite, bandysiu surasti kontaktus. Bet angeliuka mes pirkome atskirai, netoli Traku, bet dbr jau sitos imones ten nera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anggell: 01 balandžio 2015 - 13:53
QUOTE(Anggell @ 2015 04 01, 14:38)
Mes is Vln, tai ir uzsakynejome vln. Liepkalnio g. 126, Vilnius . Labai geras aptarnavimas, ir kokybe, jau 3 metai, o kaip naujas. Pas mus paminklelis ir antkapis sirdutes formos . Kiek ieskojom , ten kaina buvo mums prieinama. Bet gal jums bus per toli, rasite ka arciau. Jeigu butumete vln tikrai rekomenduociau.  Jeigu sudomintu rasykite, bandysiu surasti kontaktus. Bet angeliuka mes pirkome atskirai, netoli Traku, bet dbr jau sitos imones ten nera

O kiek uz angeliuka mokejote jei ne paslaptis? Ar ji pritvirtinote kazkaip?
Atsakyti
Mes mokejome 150 lt. As rytoj pabandysiu nuotrauka parodyti kaip atrodo. Gal bus aiskiau ir minciu kokiu turesite.
Atsakyti
QUOTE(Anggell @ 2015 04 01, 15:38)
Mes is Vln, tai ir uzsakynejome vln. Liepkalnio g. 126, Vilnius . Labai geras aptarnavimas, ir kokybe, jau 3 metai, o kaip naujas. Pas mus paminklelis ir antkapis sirdutes formos . Kiek ieskojom , ten kaina buvo mums prieinama. Bet gal jums bus per toli, rasite ka arciau. Jeigu butumete vln tikrai rekomenduociau.  Jeigu sudomintu rasykite, bandysiu surasti kontaktus. Bet angeliuka mes pirkome atskirai, netoli Traku, bet dbr jau sitos imones ten nera

mes ir ten uzsakinejom viska, ir esu is vln
Atsakyti
Mes irgi labai norejome balto angelo paminkliuko. Bet tie kur is granito dulkiu musu oru salygomis po 5 metu apsamanoja, pazaliuoja, valant pajuoduoja. Todel priemem sprendima daryti akmens paminkliuka - angelo sparna, toki subtilaus dydzio, o jame isgraviravome ant debeseliu mieganti angeliuka wub.gif
Atsakyti
Tauskute irgi Liepkalnio g. 126 uzsakynejote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anggell @ 2015 04 02, 11:44)
Tauskute irgi Liepkalnio g. 126 uzsakynejote? smile.gif

aga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdelee @ 2015 03 28, 12:51)
Nebegaliu kentėti šio skausmo savyje. Norisi rėkti, staugti ir griūti prie dukrytės kapo. Todėl nors skausmas labai šviežias, nusprendžiau aš pasidalinti savo istorija, kuri galbūt padės kitoms mamoms.



Die.. kaip senai nebuvau cia uzejusi...
Šiandien atsitiktinai perskaiciau straipsnį
http://www.tavovaika...s...mp;no=0&s=2
ir nusprendziau uzsukti, tikėdamasi, kad jį parasiusi mamytė taip pat užsuka čia, o dar zvaigzdeles istorija... rodos mano zodziais parasyta.
5 metus atgal mano sunelis iskeliavo anapilin. Kaip ir zvaigzdelee, silpni vaisiaus judesiai, galvojau kad normalu, prieš gimdymą, jau buvo 38 nestumo savaitė, ko pasekoje, padelsus vieną vakarą, ryte jau buvo per vėlu... Toliau istorija, analogiška kaip ir zvaigzdelees. Daug sielvarto, daug KODEL, rodės kad gyvenimas baigėsi. Priežastis, išplonėjusi ir daug kartų apie savo ašį apsisukusi virkštelė ties bambute, ko pasekoje asfikcija.
Vėliau skubėjau pastoti, pavyko po 3 mėn. tačiau ir vėl smūgis, leliukas vėl nepanoro ateiti, 13 sav. sustojo jo sirdutė... Duobė buvo gili, nenorėjau nei dirbti, nei išvis matyti žmones aplink save... Ir kaip išprotėjusi norėjau kudikelio. Taigi po 3 men ir vel nestumas. Ir tik tada pastojusi suvokiau, kad GALBUT tais praradimais nzn dievas, likimas ar dar kas, man nori kazka pasakyti, gal privalau keisti gyvenima ir tada kudikelis nores pas mane ateiti?? Tas prasmes ieskojimas man buvo tarsi nusvitimas, pasakiau sau, kad istversiu viska kas bus man duota, bet kudikeli as turesiu,. Pasikeičiau, tapau atlaidesnė, pradėjau mėgautis tuo ką turiu, kiekviena diena. Ir stai dabar aplink mane zuja dvi nenuoramos mergytes (viena 3 metu kita 8 menesiu) smile.gif) Ir galite mane uzmetyti akmenimis, bet, praejus tiek laiko, suprantu, kad tos netektys buvo neveltui, jos mane pakeite, ismoke, uzaugino.. Gal tai visai ne BAUSME, gal tai ŠANSAS kažka keisti, GALIMYBĖ taisyti padarytas ir dar nepadarytas klaidas...
Man tai padėjo, galbūt, tai padės ir Jums, mielos Angelų Mamos...
Atsakyti
Skaiciau ir as sita straipsni ..... sad.gif
Nors praejo 3 metai, bet nezinau kodel taip viskas ivyko, ka tureciau suprasti ar pasimokyti. Neisivaizduoju. Po pirmo norejau ko greiciau pastoti, o po antro nestumo, nezinau ar noriu. Va taip ir gyvenu. Esu dekinga vyrui, kad nepaliko, palaiko, ir padovanojo nuostabu suni, kuri as myliu kaip vaika. Jeigu ne jis, matyt man tikrai stoga jau tada nurautu iki galo. O su metais ziuriu tik dar labiau skaudziau ir blogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anggell: 22 balandžio 2015 - 18:25
Pasirodom kokie mes jau esam ne mazi wub.gif

imetu nuoroda kur dvi foto yra , neleidzia cia idet per didelis ale formatas smile.gif

https://www.facebook.../...e=3


https://www.facebook.../...e=3

Atsakyti
Stebuklas ♥♥♥♥♥ ;-) :-) wub.gif
Atsakyti