Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir saldumynai

Reikia lydinciu dokumentu (turbut higienos) ir saskaitos.
Geles ten valgomos
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 16, 19:31)
Gal galit sukonkretinti, kokiu dokumentu konkreciai reikia del torto? Mums nieko nesake apie dokumentus, bet esu girdejusi, kad kai kur reikalauja..  g.gif

Ir dar klausimas del geliu ant torto, kaip auksciau pateiktuose pavyzdziuose, ar jos daromos  gaminant torta ar ten kazkokia butaforija, ne is maisto produktu pagaminta, dedama?


Ne visur reikia dokumentu tortui. Tiesiog, turit klausti restorano administracijos, ar leidzia atsinsti torta ar ne.


_______________________________________________________________

Geles ant tortu gali buti cukrines, bet vargu, ar jos is tiesu valgomos. Jose na daug vieluciu ir maistniu dazu. Net neisivaizduoju, kam kiltu noras jas valgyti, nebent vaikams... g.gif
Galima deti ir gyvas geles, pvz. atkartoti nuotakos puokste ar vestuviu dekora.

Cukrines geles:


user posted image

user posted image

Gyvos geles:

user posted image

user posted image




Atsakyti
Atsinesti tai leidzia, tik klausimas su dokumentais turi buti tortas ar ne lotuliukas.gif

O del geliu, as vis masciau kaip jas tokias dideles padaro, sakiau gal gyvos tik man atrodo cukrines, dabar aisku, kad su vielutem gali padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar visuose padoriuose restoranuose neleidzia nestis NIEKO be dokumentu (va saldainius leido su s-f atsinesti). Kuris restoranas rizikuos savo vardu del galimo apsinuodijimo? Mums ne sakocio nepatare nestis, nes sake, kad daznai buna bloga nuo jo (kai suvartoja nemazai alkoholio ir kito maisto)
Atsakyti
Man labai patinka karsto sokolado fontanas su vaisiais... super grazu ir skanu
Atsakyti
QUOTE(laura_mazoji @ 2014 01 17, 11:29)
Dabar visuose padoriuose restoranuose neleidzia nestis NIEKO be dokumentu (va saldainius leido su s-f atsinesti). Kuris restoranas rizikuos savo vardu del galimo apsinuodijimo? Mums ne sakocio nepatare nestis, nes sake, kad daznai buna bloga nuo jo (kai suvartoja nemazai alkoholio ir kito maisto)

Manau, kad bloga bus nuo bet ko (nebutinai sakocio ), jei pries tai bus padauginta alkoholio ar persivalgyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos - kas Kėdainiuose kepa tortus???? negi iš Kauno veštis reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agutuke @ 2014 01 16, 19:20)
Gal kas dar ką turite pasiūlyti Vilniuje? Gal kam darė Beatričės saldumynai? smile.gif

Mes saldų stalą užsakinėjom iš Beatričės saldumynų. Labai patiko ir padarė tai, ko norėjom smile.gif
Atsakyti
Dabar žiūriu populiaru tokie ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Aš asmeniškai nenoriu tų gėlių.. Užsakinėisu iš Bela Toscana, nerealūs man ten gaminiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnioshka: 29 sausio 2014 - 18:03
QUOTE(zzzara @ 2014 01 17, 13:51)
Man labai patinka karsto sokolado fontanas su vaisiais... super grazu ir skanu

Teko buti vestuvese, kuriose buvo nemazai vaiku(apie desimt), tai jiems buvo atskiras stalas su vaikiskais patiekalais ir sokolado fontanu. Prie prisijunge ne tik maziausi sventes dalyviai, bet ir suauge tongue.gif Man asmeniskai patiko taip pat smile.gif
Atsakyti
user posted image

o gal kas daugiau išmanantis galit pasakyti, kuo puoštas šis tortas? Ar čia tas cukraus glajus> Ar grietinėlė kokia? Įdomu, jei gritininis viršus, ar ilgai taip išsilaiko, nenubėgs ant stalo bestovėdamas vasarą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 30 sausio 2014 - 21:02
QUOTE(žalios_pėdutės @ 2014 01 30, 21:02)
o gal kas daugiau išmanantis galit pasakyti, kuo puoštas šis tortas? Ar čia tas cukraus glajus> Ar grietinėlė kokia? Įdomu, jei gritininis viršus, ar ilgai taip išsilaiko, nenubėgs ant stalo bestovėdamas vasarą?  g.gif


čia gal sviestinis kremas koks labiau nei grietinėlė smile.gif na galimabandyt su bezė(baltyminiu)kremu kažką panašaus išgauti smile.gif
Atsakyti