Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir saldumynai

Ir as taip manau, akd cia sviestinis. Is beze ,man rodos, butu geriau vasarai daryti, tikrai neistirptu.
Atsakyti
Su sokoladu ir turetu pavyktu kazka panasaus isgauti
Atsakyti
Sveikos. Gal Šiauliuose kuri užsisakinėjo „tortą-keksiukus“? Gal turite kokių nors atsiliepimų? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, neturiu jokiu rekomendaciju saldumynams, bet per paroda susirinkau kontaktus: beatrices saldumynai, Daiva Cake www.daivostortai.lt, KamaneGurmane (mergaite neseniai pradejo gaminti, ragavau per paroda), Bijola.

Labiau linkstu prie Beatrices saldumynu, nes reiks dar ir daugiau ko, keksiuku, pyrageliu. Gal dar ka turite pasiulyti? 4u.gif
Atsakyti
Daivostortai.lt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
2014 m. tortu mados - "Nuogas tortas" (nacked cake)

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif Jungiuosi ir aš prie šios saldžios temos. Iš karto atsiprašau, jei šis klausimas jau buvo gvildentas, bet..

Kaip skaičiuojate, kiek reikia tortų? Ar maždaug gramais kiek vienas žmogus suvalgytų? Mes darysime visiškai tradicines, storas, dviejų dienų lietuviškas vestuves su maždaug 50 žmonių. Kiek ten tų tortų gali prisireikti? Dar, žinoma, bus ir šakočiai...
Atsakyti
QUOTE(Mėletėlė @ 2014 03 25, 16:20)
Sveikos, merginos smile.gif Jungiuosi ir aš prie šios saldžios temos. Iš karto atsiprašau, jei šis klausimas jau buvo gvildentas, bet..

Kaip skaičiuojate, kiek reikia tortų? Ar maždaug gramais kiek vienas žmogus suvalgytų? Mes darysime visiškai tradicines, storas, dviejų dienų lietuviškas vestuves su maždaug 50 žmonių. Kiek ten tų tortų gali prisireikti? Dar, žinoma, bus ir šakočiai...


Apie 150 g. vienam zmogui.
Atsakyti
[quote=miskouoga,2014 03 18, 09:58]
2014 m. tortu mados - "Nuogas tortas" (nacked cake)


[img]http://media-cache-]

Man labai gražu! Daug geriau, nei tie visi netikrom gėlėm ar dar baisesniais biesais ala išpuošti tortai, kurie daugeliui Lietuvos kepėjų nelabai išeina, ypač, kai nuotaka atsineša pinterestinę nuotrauką ir prašo pakopijuot... smile.gif

O be to, man ir daug skaniau atrodo, kai matau, kas viduj smile.gif (nesu saldžiadantė, tai gan išrankiai žiūriu į desertus smile.gif
Ir daug žaviau už kiaušininę bombą ala šakotį smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Someday_Somewhere: 25 kovo 2014 - 22:20
Gal kas zinote kur kepa karvojus kaune? sakau reik uzsakyt smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
o kas nors esat ragave tuos "naked cake"? Ar nebus taip, kad ju sonai bus neisigere pertepimo ir sausi arba bestovedami apdzius gerokai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 29 kovo 2014 - 14:23
Merginos, kokie atsiliepimai apie Sedujos saldumynus? Kokio skonio/idaro torta rekomenduotumete?
Atsakyti