Įkraunama...
Įkraunama...

Policistidinės kiaušidės

QUOTE(Lona @ 2014 02 02, 01:10)
4 su clost, o poto sako, arba galim dar bandyt, arba operacija, tada tiksliai padides sansai.
Man idomu kas su pks po kiek laiko pastojot po laparoskopijos.


Labukas, aš prieš operaciją nepastojau net su stimuliacijom, o po operacijos pastojau 3 mėn. berods jei gerai pamenu, bet kas is to iš 5 nestuke.gif tik vieną (3-čią) pavyko išnešiot unsure.gif Darė man 2008 m. gruodį...
Atsakyti
Sveikos,
Po kiausidziu drilingo as pastojau trecia cikla, tik jis baigesi nesekme. Bet po persileidimo trecias ciklas vel buvo laimingas. Dabar turiu pacia nuostabiausia dukryte wub.gif
Metforminas labai gerai sureguliuoti svoriui. Man jis labai kirto, nors antsvorio ir neturejau. Tik ciklo man jis nesureguliavo.
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2014 02 02, 14:43)
Sveikos,
Po kiausidziu drilingo as pastojau trecia cikla, tik jis baigesi nesekme. Bet po persileidimo trecias ciklas vel buvo laimingas. Dabar turiu pacia nuostabiausia dukryte  wub.gif
Metforminas labai gerai sureguliuoti svoriui. Man jis labai kirto, nors antsvorio ir neturejau. Tik ciklo man jis nesureguliavo.


o metforminą Tu gėrei iki pat nestuke.gif ? man gydytoja buvo anksčiau skyrus o dabar nebuvau tai neatsimenu...
Atsakyti
Po persileidimo as buvau labai nusivylusi ir meciau visus vaistus. Bet labai trumpam, nes noras nestuke.gif buvo begalinis. Tik metformino as taip ir nepradejau gerti, nors gydytojai rekomendavo. Tuo metu as geriau aspirina ir dexametazona.

Atsakyti
O ka duoda aspirinas ir dexametazonas?
As db jau irgi negeriu medformino nuo lapkricio.
Blyn miegot jau trecia nakti negaliu, RYT jau ryt big day'jus - operacija smile.gif Ne tai kad bijau, bet toks nerimas kirba... Rankos niekam nekyla, kad tik greiciau.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 03, 09:36)
O ka duoda aspirinas ir dexametazonas?
As db jau irgi negeriu medformino nuo lapkricio.
Blyn miegot jau trecia nakti negaliu, RYT jau ryt big day'jus - operacija smile.gif Ne tai kad bijau, bet toks nerimas kirba... Rankos niekam nekyla, kad tik greiciau.



sekmingės ir greitų rezultatų po operacijos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 03, 10:36)
O ka duoda aspirinas ir dexametazonas?
As db jau irgi negeriu medformino nuo lapkricio.
Blyn miegot jau trecia nakti negaliu, RYT jau ryt big day'jus - operacija smile.gif Ne tai kad bijau, bet toks nerimas kirba... Rankos niekam nekyla, kad tik greiciau.

Viskas bus gerai! 4u.gif
Aspirinas gerina kraujotaka, o dexametazonas slopina imuniteta. Darem prielaida, kad organizmas vaisiaus neprieme kaip svetimkunio.
Atsakyti
QUOTE(Freira @ 2014 02 03, 10:13)
sekmingės ir greitų rezultatų po operacijos 4u.gif



QUOTE(Ramune! @ 2014 02 03, 12:10)
Viskas bus gerai!  4u.gif

Aciu.
Atsakyti
Lona, Kaip operacija praejo? Kokia diagnoze?
Atsakyti
Nu jau po. Kiausintakiai praeinami ir juos dar prapute, ir padare kiaus.drilinga.
Atsakyti
Vakar neturejau jegu rasyt. Tai ka padare jau paminejau. Siaip operacija praejo gerai,sake, jokiu bedu daugiau nera. Po 4 sav pas gydytoja apziurai ir tada nuspres stimuliuosimes toliau ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 05, 09:28)
Vakar neturejau jegu rasyt. Tai ka padare jau paminejau. Siaip operacija praejo gerai,sake, jokiu bedu daugiau nera. Po 4 sav pas gydytoja apziurai ir tada nuspres stimuliuosimes toliau ar ne.



Tai labia dziugu thumbup.gif Lauksim greitu rezultatu nestuke.gif wink.gif

Atsakyti