Įkraunama...
Įkraunama...

Policistidinės kiaušidės

Aciu mes ir patys ju lauksim lbai biggrin.gif
Atsakyti
Manau dabar tikrai viskas gerai bus 4u.gif As pastimuliuociau, nes tas pusmetis, kai yra didziausia tikimybe pastoti, praeis labai greitai. O pastimuliavus, viskas ivyks greiciau mirksiukas.gif Bet zinoma pasitarkit su gydytoja ir nuspresit kas geriausia.
Atsakyti
Siandien skaudu - gerkle skauda ir ranka kur kateteris buvo. Vakar i vakara tai prasidejo. Dar ryte mmm parejo, kuom lb dziaugiuosi. Gal net si cikla kas uzkibs smile.gif Cia aisku svajuko drambliones, bet niekada negali zinot...
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 06, 09:29)
Siandien skaudu - gerkle skauda ir ranka kur kateteris buvo. Vakar i vakara tai prasidejo. Dar ryte mmm parejo, kuom lb dziaugiuosi. Gal net si cikla kas uzkibs smile.gif Cia aisku svajuko drambliones, bet niekada negali zinot...

Ranka man buvo istinusi nuo svetimkunio (kateterio), o gerkle skauda nuo zondo. Del mmm labai gerai! smile.gif prisiminiau save, nes ir man labai panasiai buvo smile.gif tikiuosi tau taip pat Jehovah reikes laukti savo svajones. Jei nepavyks is karto, nenusimink! Kreipkis I gydytoja ir butinai bandykit! 4u.gif Maniske iskart skyre stimuliacija.
Atsakyti
As db pas gydytoja kovo 10 varysiu, nu pas gine. O pas huisarts tik siulu isimti antradieni. Vakar pilva tempe, siandien pilvas normaliai, o visa kita kaip sulauzyta. Nu bet nieko,pora dienu ir praeis.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 06, 11:12)
As db pas gydytoja kovo 10 varysiu, nu pas gine. O pas huisarts tik siulu isimti antradieni. Vakar pilva tempe, siandien pilvas normaliai, o visa kita kaip sulauzyta. Nu bet nieko,pora dienu ir praeis.

O is ligonines jau isleido? Viskas normalu, operacijos metu duju I pilva pripucia smile.gif
Atsakyti
Is ligonines cia Olandijoj isleidzia ta pacia diena po operacijos , operavo 11.20 , o 19.30 jau buvau namie.
Atsakyti
Rmune o ilgos buvo menkes tau? Nes man jau kaip ir prie pabaigos eina, Ryte gausiai, o db mazai.
Atsakyti
Pamirsau, kad Tu ne LT...
Zinok neatsimenu, bet man atrodo tik patepliojo kelias dienas.
Atsakyti
Kaip manot ar pirma menesi gali but vaisingos dienos? O kaip ciklas po LP susireguliuoja?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 02 06, 20:36)
Kaip manot ar pirma menesi gali but vaisingos dienos? O kaip ciklas po LP susireguliuoja?

Zinoma gali. Tik man nesusireguliavo... Bet prireike mazu doziu stimuliuojanciu, kai pries lap nepadejo net arkliskos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2014 02 06, 22:42)
Zinoma gali. Tik man nesusireguliavo... Bet prireike mazu doziu stimuliuojanciu, kai pries lap nepadejo net arkliskos smile.gif

Paskutini karta stimuliavausi su 3vnt clost per diena, kosmaras- pastoviai mieguista, esti norejosi nesveikai, nuotaiku kaita ziauri. Tikiuosi db kad jei reiks uzteks po viena vieneta.
Atsakyti