Įkraunama...
Įkraunama...

Policistidinės kiaušidės

QUOTE(...sara... @ 2016 04 20, 15:26)
Kartociau po kokios savaites nt... ir tada registruociaus pas gydytoja... man pamenu ir uzpernai per kaledas atrode mm tepliojo rudai o nt parode tik po nauju ir ka dabar salia guli beveik 8 men mergyte  thumbup.gif


Bandysiu taip ir padaryti smile.gif žiūrėsim kas bus. Gal pasikartos taip kaip Jums buvo smile.gif Jei nt bus neigiamas tai reiks eiti pas gydytoją...
Atsakyti
QUOTE(mildute22 @ 2016 04 20, 19:29)
Bandysiu taip ir padaryti smile.gif žiūrėsim kas bus. Gal pasikartos taip kaip Jums buvo smile.gif Jei nt bus neigiamas tai reiks eiti pas gydytoją...


O jei bus teigiamas pasidarykit progesterono tyrima nes jei jo truks negerai... pas mane trukdavo ir persileidimai budavo o kaip tai atradau crinono pagalba isnesiojau antraji, o pirmajam duphastono uzteko 😐
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2016 04 21, 07:12)
O jei bus teigiamas pasidarykit progesterono tyrima nes jei jo truks negerai... pas mane trukdavo ir persileidimai budavo o kaip tai atradau crinono pagalba isnesiojau antraji, o pirmajam duphastono uzteko 😐


Sakykite, o šis tyrimas mokamas? Ar gali padaryti valstybinė poliklinika nemokamai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2016 04 21, 08:12)
O jei bus teigiamas pasidarykit progesterono tyrima nes jei jo truks negerai... pas mane trukdavo ir persileidimai budavo o kaip tai atradau crinono pagalba isnesiojau antraji, o pirmajam duphastono uzteko 😐


man irgi buvo jo trūkumas. gal čia policistukių bėda dažna?

QUOTE(mildute22 @ 2016 04 21, 11:30)
Sakykite, o šis tyrimas mokamas? Ar gali padaryti valstybinė poliklinika nemokamai? smile.gif


mokamas. apie 10e.
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2016 04 21, 07:12)
O jei bus teigiamas pasidarykit progesterono tyrima nes jei jo truks negerai... pas mane trukdavo ir persileidimai budavo o kaip tai atradau crinono pagalba isnesiojau antraji, o pirmajam duphastono uzteko 😐


Nėra mm jau dvi savaites, skauda pilvo apačia. Nėštumo testas neigiamas. Manau jau reik eiti pas gydytoją...:-(
Atsakyti
QUOTE(mildute22 @ 2016 04 21, 11:30)
Sakykite, o šis tyrimas mokamas? Ar gali padaryti valstybinė poliklinika nemokamai? smile.gif


As darydavausi mokamus..
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2016 05 02, 18:41)
As darydavausi mokamus..


Tai va. jau 45 c.d. o mm nėra. Po sav. einu pas gydytoja, pažiūrėsiu ką pasakys...Neramu. Kas gali būti....
Atsakyti
SU PKS taip būna.Pagerk progesteroną kkia savaitėlę ir susirgsi,bet geriausia eiti pas gydytoją.
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Norejau pasiteirauti merginu, kurios gere Metformina, kaip nutrauket? Lietuvoje israse man, bet pati gyvenu ne LT, tai su gydytoja nebesusisieksiu. O apie nutraukima nesake nieko. O kazkur skaitinejau, kad taip is kart negalima nutraukti.
Kita cikla nusimato IUI, ir noriu nutraukti iki to. Tik nezinau ar taip imti ir mesti smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(dyendy @ 2016 06 26, 22:47)
Sveikos.  4u.gif Norejau pasiteirauti merginu, kurios gere Metformina, kaip nutrauket? Lietuvoje israse man, bet pati gyvenu ne LT, tai su gydytoja nebesusisieksiu. O apie nutraukima nesake nieko. O kazkur skaitinejau, kad taip is kart negalima nutraukti.
Kita cikla nusimato IUI, ir noriu nutraukti iki to. Tik nezinau ar taip imti ir mesti smile.gif  g.gif



Man sakė, kad norint nutraukti Metforminą reikia mažinti dozę.
Atsakyti
QUOTE(dyendy @ 2016 06 26, 23:47)
O kazkur skaitinejau, kad taip is kart negalima nutraukti.


As gerdama metformin pastojau, tai gydytojas liepe iskart mest, jokiu mazinimu. Tiesa, geriau ji kitu tikslu, nors turiu ir pks 4u.gif
Atsakyti

user posted image

Laba diena! Dalinuosi savo savaites laiko ryskejimu. 4u.gif Laukiu nesulaukiu liepos 7 echoskopo. :myliu: Birzelio 23 diena dar nepatvirtino nestumo. Sake lyg ir mato puslyte, bet negali dar tvirtinti. Taip idomu kiek jau cia savaiciu mums gali buti... Turiu policistines kiausides ir nerealiai nereguliaru cikla. Paskutines MMM prasidejo balandzio 27. Tai kazin kada cia mums uzkibo... nezinau, daryt tuos testus ar ne.. Ar jie atspindi, jei kazkas blogai butu? Jei nustotu vystytis ar pan?.. Ir keliu savaiciu maziausiai idomu iraso jau i nesciuju iskaita? :hmmm:
Atsakyti