Įkraunama...
Įkraunama...

Policistidinės kiaušidės

QUOTE(Mia @ 2017 07 24, 11:16)
Ačiū! O kiek laiko užtruko iki pagerėjimo?


4-6 men kazkur
Atsakyti

Merginos kurios su PKS isnesiojot vaikucius iki kelintos savaites vartojot progesterona? 

😘😘😘

Atsakyti

Sveikos :) siu metu kova suzinojau zinia, kad turiu PKS... kadangi vaikus planuoti norejom uz trejetos men. geriau inofolic. Keli kartai, aisku nieko nebuvo.. Tuomet pasitaike proga keisti darbo vieta, tai kolkas vaiku planavimas atidedamas velesniam laikui. Taciau blogai jauciuosi, zinau kad turiu beda ir nieko nedarau. Vyras pyktelejes kartais numeta fraze "kad visai tuo nesirupinu". Sakykit, jei as kolkas dar noriu padaryti daug dalyku darbe ir planuot pradedi tik po kokiu 7men. ar yra kazkoks naudingas gydymas iki to? Juk stimuluacijos, vaistai netinkami gydymosi budai kai dar nesu pasirengusi motinystei.. stengiau numesti svorio,pavyko per metus nuo 95kg iki 80kg. Toliau sustojo kritimas. Vertinu bet kokius patarimus..Aciu:)

Atsakyti

Laba diena.  :4u:

Turiu ir aš šitą "džiaugsmą" :oh:

Gydytojas sakė kad PKS kaip iš vadovėlio :(

Aukštas LH/FSH santykis, padidėjęs testosteronas, karoliukai kiaušidėse, padidėjęs plaukuotumas, viršvoris, ov nevyksta t.t. ir pan :oh:

Geriu thyboną, metforminą. kokį pusmetį gėriau inofoliką bet jokios naudos iš jo nepastebėjau tai ir nebetesiu.

Pas vieną gydytoją turėjau 7 stimuliacija su letrozole, letrozolė+clostas. viena iš jų buvo su iui. ne visų stimuliacijų metu užaugdavo dominuojantis folis.  vieną kartą ir pastojus buvau, dėja tik trumpam.

Dabar pakeičiau gydytoją, sugėriau vieną ciklą kt, po to stimuliavomės clostu. dėja niekas neužaugo ir teko vėl gerti kt. šį ciklą ir norėjom stimuliuot bet kažkokia cista buvo tai teko vėl gert kt. :frusty: dabar laukiu kito ciklo ir tikiuosi galėsim vėl startuot su stimuliacija. :ax:

Atsakyti

Sveikos... turiu taip pat labai daug klausymu tikiuosi gauti naudingos info  turiu 1 vaikuti 7 metuku. Antras planuojamas jau 5 metai ir nieko. Itaria policistines kiausides. Nori daryti laparaskopija . Menesiniu nebuna ir 8 men be medikamentu .Gavau siuntima 3 lygio ginekologa ir nebezinau pas kuri specialista registruotis. Gal patartumete ? Aciu 

Atsakyti
Sveikos,

o kaip jus suzinote ar vyksta pas jus ovuliacija ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burburbur @ 2017 09 05, 12:08)
<p>Laba diena.  4u.gif</p><p>Turiu ir aš šitą "džiaugsmą" doh.gif</p><p>Gydytojas sakė kad PKS kaip iš vadovėlio verysad.gif</p><p>Aukštas LH/FSH santykis, padidėjęs testosteronas, karoliukai kiaušidėse, padidėjęs plaukuotumas, viršvoris, ov nevyksta t.t. ir pan doh.gif</p><p>Geriu thyboną, metforminą. kokį pusmetį gėriau inofoliką bet jokios naudos iš jo nepastebėjau tai ir nebetesiu.</p><p>Pas vieną gydytoją turėjau 7 stimuliacija su letrozole, letrozolė+clostas. viena iš jų buvo su iui. ne visų stimuliacijų metu užaugdavo dominuojantis folis.  vieną kartą ir pastojus buvau, dėja tik trumpam.</p><p>Dabar pakeičiau gydytoją, sugėriau vieną ciklą kt, po to stimuliavomės clostu. dėja niekas neužaugo ir teko vėl gerti kt. šį ciklą ir norėjom stimuliuot bet kažkokia cista buvo tai teko vėl gert kt. frusty.gif dabar laukiu kito ciklo ir tikiuosi galėsim vėl startuot su stimuliacija. ax.gif</p>

Gaila temelė neaktyvi.. Mažai čia ka suprantu dar..

Bet klausimas, o kaip jūs žinot, kad po stimuliacijų nesusidarė nė vienas dominuojantis folikulas? 4u.gif
Atsakyti