Įkraunama...
Įkraunama...

Policistidinės kiaušidės

QUOTE(Ethan @ 2014 03 06, 14:13)
Sveikos panos, priimkite ir mane i savo grupele. Mano pozymiai kaip ir Dolvinos. Plaukuotumas padidejes vos, vos ir ant veido (usai uzaugo) menesines reguliarios kaip laokrodis, spuogu truputi padaugeje, bet esu diagnozuota pks. Stengiames pastoti 3-ti metai.



Sveika;) kokius kelius jau nuejote ka isbandete del nestuke.gif
Atsakyti
Sveika Freira. Na keliai jau ilgoki, gyvenu ne lt, tad gali buti vaistai kitokie ar pavadinimai skirtingi.. Siaip prdzioje stebejome mano o, bet Pastovus kraujo stebejimas ir t.t. Clomid ir metamorfinas.. Po to perejome I privacia klinika, pasidariau sis, fertyloscopy praeita savaite. Rado 2 cistas, bet praeinamumas kiausidziu lyg ir geras. Pripazino Pks. Dabar geriu glucophage po 1 tablete I diena, nuo sestadienio didinsim doze iki 2 tableciu I diena. Kiek supratau, dabar sekantis zingsnis turetu buti laporoskopija, kad pasalinti cistas ir sumazinti kiausineliu skaiciu.
Papildyta:
Freira, o kokia jusu situacija?
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Kurios vartojate metformin 500, kaip ilgai jau ji geriate? As snd antra diena tik. Gydytoja sake pirma savaite po viena pusryciaujant, o po to po dvi per diena. Diabeto neturiu, man ji paskyre kad sumazinti plaukuotuma. Galvoju kaip ilgai ji reikia gerti, kad pasimatytu poveikis ir ar bus isliekamasis poveikis nustojus ji gerti ar nebus... g.gif
Atsakyti
As geriu antra savaite. Pirma savaite geriau po 500 mg po 1 , sia savaite po 2 , kita savaite jau ant 3 busiu.
Hazell, o ka tu darai delplaukuotumo? Man usai pradejo augti sad.gif
Atsakyti
Nuo veido su vasku salinu, bet rudeni planuoju isigyti fotoepiliatoriu. Ir tikiuosi metforminas sumazins plaukuotuma verysad.gif Man gydytoja tik po dvi metformino sake gerti. Bet as jau snd pajauciau saluti poveiki, o dar tik pati pradzia - taip stipriai pilva raize ryte, teko i wc apsilankyti. Tikiuosi prisitaikys organizmas prie siu vaistu unsure.gif
Atsakyti
As kokius 4-5 men geriau, is pradziu 500 mg, paskui 850 mg du kartus per diena. Velau gal siek tiek priprabtama, bet gal tik siek tiek. Man tas sleikstulys, viduriavimas isliko visa laika kol geriau. Beje, pas mane nepadidejes plaukuotumas, bet mmm nesureguliavo. Labai bjaurus jausmas, numeciau nemazai svorio, nors ir taip nedaug sveriau.
Atsakyti
Nu velnias jei isliks vis laika salutinis poveikis unsure.gif O del svorio kritimo tai butu labai gerai jei greiciau jis kristu nei kad dabar sportuojant 4k per sav po 45-60min. Nes per 2 men sportuojant ir prisiziurint ka valgau nukrito vos ne vos 1,5kg blink.gif
Atsakyti
O man nera jokiu poveikiu salutiniu, hm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2014 03 13, 20:42)
Nuo veido su vasku salinu, bet rudeni planuoju isigyti fotoepiliatoriu. Ir tikiuosi metforminas sumazins plaukuotuma verysad.gif Man gydytoja tik po dvi metformino sake gerti. Bet as jau snd pajauciau saluti poveiki, o dar tik pati pradzia - taip stipriai pilva raize ryte, teko i wc apsilankyti. Tikiuosi prisitaikys organizmas prie siu vaistu unsure.gif

As irgi noriu fotoepilitoriaus, ar tikrai jis veiksmingas? db maciau vos 150e philips. nes jau nebegaliu su tais plaukais...
Atsakyti
Nebandziau niekada fotoepiliacijos. Bet skaiciau daug straipsniu apie PKS ir padidejusi plaukuotuma, kaip su tuo kovoti. Kaip geriausia priemone straipsniuose siule fotoepiliatoriu. O fotoepiliatorius ir metforminas darytuose tyrimuose duoda geriausia plaukeliu salinimo efektyvuma. BET... Plaukeliai turi tureti pakankamai pigmento (tamsiai rudi arba juodi; link ryzumo arba sviesiuose plaukeliuose truksta pigmento). Taip pat fotoepiliatorius nepasalina plaukeliu visam laikui, tik kazkuri tai laiko tarpa jie nustoja augti. Ir gali buti jog dalies plaukeliu ir epiliatorius nesugebes pasalinti. Bet man netrukdo vis kas kelis menesius atlikti po kursa IPL ar tureti tuos kelis neisnaikinamus plaukelius (nuskusti, israuti visada galima). Svarbu nebutu ju tiek daug kiek dabar yra unsure.gif
Atsakyti
Mergins, as vel su klausimu... Ar metforminas (vartojancioms ji) kaip nors kuriai nors itakojo DPO pasikeitima?? As dar tik pirmas ciklas kaip ji geriu. Geriu po 2 tab. Ovuliacija buvo 19CD (pakankamai anksti kaip su mano nereguliariu ciklu). Snd yra 15DPO, mmm nei zenklo, testai visi neigiami. Nugara skauda ziauriai (kai laukiausi sunaus, nugara labai skaudejo iki 14sav), nepykina, pilvo nespazmuoja, miegoti eiciau su vistom, pilvo nepucia. BT nematuoju, bet snd ryte is smalsumo pasimatavau ir rode 37. Zinau liuteinine faze gali buti iki 16dpo. Testukus dariau juostelinius (ieskodama info internete radau jog ne visoms juosteliniai parodo nestuke.gif ), bet jei iki penktadienio nesusirgsiu, tai pasidarysiu elektronini ClearBlue. O pas gydytoja eisiu kita sav (del hormonu tyrimu rez, konsultacijos apie metformina ir tuo paciu pasikalbesiu apie veluojancias mm jei jos vis tik nepasirodys iki to laiko).
Atsakyti
Man asmeniskai Medforminas neitakoja nieko. As po LAP buvo menkes iskart po jos, o poto nieko.. pas daktare buvau sake, pas mane viskas miega.. ir kad svorio numesciau... Db su ja susitiksiu po 3 men. Ziuresim kaip cia ir kas bus.
Atsakyti