Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(Dilma @ 2014 01 15, 21:34)
Kaip mano leliukai? Ar prasitvirtino mano spėjimai?


Leliukai puikiai laikosi, didesnysis tai patinas - jau matosi, o mažiulis panašu kad bus patelė, bet dar negarantuoju, nes dar nedidukai jie. Greičiausiai kad pasitvirtins spėjimai ir dėl antro biggrin.gif
Lotosiukus net tris auginu, tas pirmasis nemažiukas jau, ar dar vis nori jo ? Galvoju gal jau raut, turėtų jau šaknis turėt išleidęs. Bet galiu dar ir paaugint jei ką. Nes kažkada mažus du lotosiukus buvau parsinešus, nunyko abu, nes šaknelės menkos tebuvo. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancike: 15 sausio 2014 - 21:54
QUOTE(Jolancike @ 2014 01 15, 21:53)
Leliukai puikiai laikosi, didesnysis tai patinas - jau matosi, o mažiulis panašu kad bus patelė, bet dar negarantuoju, nes dar nedidukai jie. Greičiausiai kad pasitvirtins spėjimai ir dėl antro  biggrin.gif
Lotosiukus net tris auginu, tas pirmasis nemažiukas jau, ar dar vis nori jo ? Galvoju gal jau raut, turėtų jau šaknis turėt išleidęs. Bet galiu dar ir paaugint jei ką. Nes kažkada mažus du lotosiukus buvau parsinešus, nunyko abu, nes šaknelės menkos tebuvo.  rolleyes.gif

Nu va, kaip thumbup.gif

Aišku, noriu, dar klausi bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,
kadangi esu visiska naujoke, norejau paklausti, kur Vilniuje galima nusipirkti PlantoVIL CA trasas augalas, sukurtas buten Vilniaus gyventojams?per ju puslapi siusti gan brangu, o kontaktuose nieko nera prie Vilniaus miesto...

user posted image http://www.emasoluti...tovil-ca-detail

Atsakyti
Vandysiu trečią kartą eksperimentuot su Vimi. Šįkart dar nupirkau papildomai kalio. Gal tikrai lapai daugiau nesusiskylės g.gif
Akvariumas rugsėjį:
user posted image
Ir dabar:
user posted image
Atsakyti
Gražūs pokyčiai akvariume smile.gif

o čia mano vaikų darželis, labai sparčiai augam wub.gif
mailius
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2014 01 16, 17:50)

koks ten augalas prie sildytuvo? g.gif

QUOTE(11alpina @ 2014 01 16, 18:28)

kaip faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2014 01 16, 19:20)

Plačialapė vyšnia be spalvos ir bacopa caroliniana (tas aukštas) smile.gif
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nataška: 17 sausio 2014 - 00:19
QUOTE(Stileta/Garda @ 2014 01 16, 17:50)
Vandysiu trečią kartą eksperimentuot su Vimi. Šįkart dar nupirkau papildomai kalio. Gal tikrai lapai daugiau nesusiskylės g.gif
Akvariumas rugsėjį:
user posted image
Ir dabar:
user posted image

Pagal mane tau tik vaza gadina vaizda o kam ja idejei ?
Atsakyti
QUOTE(auris22 @ 2014 01 17, 07:04)
Pagal mane tau tik vaza gadina vaizda  o kam ja idejei ?

Ji gal čia labai išsišoko, nes nuotrauka gana tamsi gavosi, o ta vaza nusišvietė nuo blico. Šiaip, ji tokia pasamanojus jau biggrin.gif Ir ancitrusiuko namai, lyg ir gaila mesti lauk. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2014 01 17, 11:24)
Ji gal čia labai išsišoko, nes nuotrauka gana tamsi gavosi, o ta vaza nusišvietė nuo blico. Šiaip, ji tokia pasamanojus jau biggrin.gif Ir ancitrusiuko namai, lyg ir gaila mesti lauk. doh.gif

Bet seip grazus akvariumas:)
Atsakyti
Alpina, kur paskui tiek mailiaus desi? bigsmile.gif
Atsakyti