Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(guodzik @ 2014 04 24, 23:08)
buvo. praeitais metais visas ciklas veido valymu buvo padarytas tai iki siol naudoju tas priemones ir profilaktiskai darausi valymus smile.gif

Kaip kovojate su dmelėm likusiom po spuogų?
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 04 24, 22:36)
Kaip kovojate su dmelėm likusiom po spuogų?

like keli randeliai o demiu neturiu. jei kokia buna nuo ka tik uzgijusio spuogo tai maskuoju tuo EM multi tasking concelear. cia vienintelis jo panaudojimo budas nes siaip tai visiskas nesusipratimas jis man. as nesu naturaliste ir be maskuojamo kremo ar mineralines einu tik sportuoti ar siaip i parduotuve biggrin.gif
Atsakyti
guodzik, gražu 4u.gif Irgi matosi, apgalvota, atsirinkta kas tinka/patinka 4u.gif wub.gif
Turiu keletą klausimų bigsmile.gif
Prie veido priežiūros priemonių kas yra 3 baltas buteliukas iš dešinės ? Ir kaip patinka 4u.gif
Kokia konkrečiai plaukų kaukė iš Avon ir kaip patinka ? 4u.gif
Ir koks plaukų serumas ar kas (2 buteliukas iš kairės) ir kaip patinka ? 4u.gif
Ir balionas už racionalumą biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
guodzik, kaip L'oreal'io kremas veidui?
Atsakyti
guodzik, ar ten Too faced akiu seseliu baze? Jei taip, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Zemuogyte> paakiu kremuas Madre Labs smile.gif dziaugiuosi kad tiko nes pirkau per akcijas iherbe smile.gif dauguma paakiu kremu man grauzia verysad.gif riebus, bet geriasi neblogai. aisku uz a+e vitaminu tepala nieko geriau nera biggrin.gif atsikeliu kaip po liftingo biggrin.gif
Kauke su taukmedziu. Ilgai naudoju, gerai drekina plauka, neturiu nusiskundimu.
Serumas Giovanni kazkoks anti frizz ar pan. Labai perkamas ir giriamas iherbe. Taciau jei padaugini, riebina todel naudoju jau metus, amzinas biggrin.gif nuima plauku putimasi, glotnina, lengvina issukavima.
Dekui 4u.gif man vis dar atrodo kad per daug pinigu kosmetikai isleidziu doh.gif todel perku tik kai sunaudoju sena daikta biggrin.gif
Gratis>turejau kremo meginuka tai lb patiko nes vasarai oda per riebus smile.gif tai lb skaniai kvepia, maloniai tepasi, greitai geriasi, oda svyti biggrin.gif drekina tas vietas kurias reikia smile.gif pavasariui vasarai lb tinka, gaila be spf.
Caridian> UD turiu seseliu baze (kurios matau neidejau). Lb gera tik trumpas galiojimas, nesusinaudojo ir panasu kad paseno verysad.gif Too faced nieko neturiu, nzn apie ka klausiate 4u.gif
Atsakyti
Guodzik, kur perkate a+e vitaminu tepala paakiams? Labai sudomino smile.gif
Kiek zinau, lankotes pas kirpeja Manta, ar plaukams produktus renkates pagal jo rekomendacija?
Atsakyti
QUOTE(eleonorra @ 2014 04 25, 10:55)
Guodzik, kur perkate a+e vitaminu tepala paakiams? Labai sudomino smile.gif
Kiek zinau, lankotes pas kirpeja Manta, ar plaukams produktus renkates pagal jo rekomendacija?

ten paprasti geriami vitaminai biggrin.gif pirkau nes lupu kampuciai skilinejo, o cia merginos patare patepti paakius. Tik negalima dazniau naudoti nei karta per savaite 4u.gif
mano kirpejas ne Mantas, o Mindaugas Kirpimo meistruose. siaip tai ne, renkuosi pagal save 4u.gif kadangi plauku bukle per 1.5 metu labai pagerejo (anksciau plauku i sukas neikisdavau) tai tu priemoniu tokiu stipriu ir nebereikia.
Atsakyti
Mano krepsiukas
Plaukai user posted image
Veidas
user posted image
Kunas
user posted image
Visa kita deko ir kvepaliukai
user posted image
Atsakyti
Vikute, kam naudojat ta Octanisan prausikli? Problemine oda?
Atsakyti
Veidukui prausti bet buna kad ir kuna nuprausiu kai pastebiu , kad beria smile.gif veidukas buvo labia problematiskas , bet dabar tfiu tfiu tfiu jau nebeliko skauduliu , tik inkstiriukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikuute @ 2014 04 25, 11:28)
Veidukui prausti bet buna kad ir kuna nuprausiu kai pastebiu , kad beria  smile.gif veidukas buvo labia problematiskas , bet dabar tfiu tfiu tfiu jau nebeliko skauduliu , tik inkstiriukai  smile.gif

ir as naudojau kazkada bet iveikiau ta problema tik rugstiniais valymais smile.gif
Atsakyti