Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Jungiuosi į jūsų būrį ir bandau rodyti savo krepšelį. Įdomu pačiai sau pažiūrėti iš šalies, o gal ir jums bus kas naudinga. jei kas sudomins, mielai pakomentuosiu, turiu daug mėgstamų gaminių, taip pat ir nelabai pasiteisinusių. jei ką pridirbsiu su foto, bandysiu dar kartą, nes pirmą kartą keliu nuotraukas į SM. 4u.gif
VEIDO PRIEŽIŪRA
user posted image

user posted image
Papildyta:
KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS
user posted image

ALIEJAI
user posted image

PLAKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS
user posted image

RANKŲ/NAGŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS. (trūksta eveline 8in1, bet manau visos apie jį žinote)
user posted image
Papildyta:
LŪPOMS
user posted image

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA
user posted image

user posted image

KVEPALAI
user posted image

Sandėliukų neturiu, stengiuosi turėti tai, ką tikrai naudoju, nes paskutiniais metais daug krauščiausi iš vienos vietos į kitą, o lagaminas ne guminis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klementyna: 23 balandžio 2014 - 18:14
Klementyna, tvarkingas ir saikingas krepeselis 4u.gif Tik tos negyvos geles nuotraukose ziauriai vaizda gadina... neasocijuojasi jos nei su groziu, nei su gyvybe... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 04 23, 19:47)
Klementyna, tvarkingas ir saikingas krepeselis  4u.gif  Tik tos negyvos geles nuotraukose ziauriai vaizda gadina... neasocijuojasi jos nei su groziu, nei su gyvybe... blush2.gif

Aciu, pakelet nuotaika biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tai kad jos gyvos
Atsakyti
Klementyna, gražu 4u.gif

domina atsiliepimai apie vichy prausiklį, vichy kremą ir LRP kremus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 23 balandžio 2014 - 19:17
Gražus krepšiukas 4u.gif

Labai domina atsiliepimai apie La Roche Posay fluid'ą nuo saulės ir Effaclar Mat kremą, kokia Jūsų oda?
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 04 23, 19:15)
Aciu, pakelet nuotaika  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  tai kad jos gyvos

ups blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 04 23, 20:16)
Klementyna, gražu 4u.gif

domina atsiliepimai apie vichy prausiklį, vichy kremą ir LRP kremus rolleyes.gif

Vichy prausiklis - kas man svarbu nuvalo oda, bet jos nesausina.daugiau nebepirksiu, nes atradau LRP prausikli, kuris man labiau patinka, nes pravalo poras.
Vichy kremas - ji naudoju nakciai kaip drekikli.kaip drekiklis tikrai puikus, labai ilgam uztenka, lengvai susigeria i oda. Vienintelis minusas, kad sudetyje yra alkoholio.kol kas kito gero drekiklio neradau, tai naudosiu sita.
LRP mat kremas - naudoju ji dienai, drekinimo pakanka, taciau matinio efekto neislaiko visa diena.bet cia jau mano oda tokia, nes labai blizga, o per karscius ir nesitikiu stebuklo.
LRP fluidas nuo saules. Didelis spf, todel apsaugo puikiai.poru tikrai nekemsa.uzsitepus netgi sulygina veido oda.naudoju apie 3 savaitea ir kol kas esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 04 23, 20:42)

LRP fluidas nuo saules. Didelis spf, todel apsaugo puikiai.poru tikrai nekemsa.uzsitepus netgi sulygina veido oda.naudoju apie 3 savaitea ir kol kas esu labai patenkinta.


jis neriebus?
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2014 04 23, 20:25)
Gražus krepšiukas 4u.gif

Labai domina atsiliepimai apie La Roche Posay fluid'ą nuo saulės ir Effaclar Mat kremą, kokia Jūsų oda?

Mano oda misri/riebi, turi bloga yda blizgeti ir net labai biggrin.gif LRP mat kremas matizuoja oda man tik kokiam pusdieniui, tenka su servetelem surinkti riebalu pertekliu.
O fluidu nuo saules esu labai patenkinta, puikiai apsaugo oda ir nekemsa poru kas man yra labai svarbu. Naudoju dideli spf, nes gyvenu ispanijoje, kol kas dar nenusvilau. 4u.gif
Atsakyti
klementyna, grazus krepsis, jau tiek idejot vargo net gelytem pagrazinot smile.gif
Kaip roziu vanduo ? Ir kam jojobos alieju naudojat ?
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2014 04 23, 20:45)
jis neriebus?

Tikrai nera riebus, lengvai tepiasi ir lengvai susigeria. Man tik pradeda po keliu valandu oda blizgeti, bet jei net matizuojantys nepadeda, tai aitas tuo labiau nepades.man svarbu gera apsauga ir kad nekemsa poru. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cuddle @ 2014 04 23, 20:51)
klementyna, grazus krepsis, jau tiek idejot vargo net gelytem pagrazinot smile.gif
Kaip roziu vanduo ? Ir kam jojobos alieju naudojat ?

Buvo proga fotoaparato funkcijas isbandyti :4 roziu vandeni naudoju koki menesi. Is jo noriu, kad atgaivintu veida, tai aita puikiai padaro.pvz bunant prie juros nereali atgaiva.arba siaip kur einant isimetu i rankine ir pasipurskiu karta nuo karto.taip pat naudoju dekolte sriciai, nes kai prasideda karsciai negaliu tepti sios srities su jokiu kuno losjonu, nes baisiai kemsa poras. Jojobos aliejus tai visu galu meistras. Labiausiai patinka nagu odelem, plauku galiukams, alkunems.kiek skaiciau labai tinka misriai odai, bet kol kas dar nedristu ant savo riebios odos ji tepti. 4u.gif
Atsakyti
Grazu klementyna 4u.gif
Kaip patinka kokosine uniq one priemone plaukams? smile.gif
Atsakyti