Įkraunama...
Įkraunama...

EURO įvedimas

Aš tai tik tikiuosi, kad valdžia susiprotės neiškrėsti tos kvailystės kaip minimumo didinimas tuo pačiu metu kaip ir euro įvedimas. Nes gi tas tai beprotiškai visas kainas padidintų, o kaltas atseit būtų euras.

Aš tai kažkaip laukiu euro įvedimo. Kažkaip bus paprasčiau gyvent. Turim el. parduotuvytę, kurioje dabar dvi valiutos, tai liktų tik viena, iš karto mažiau vienu rūpesčiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 01 18, 19:34)
man tai neramu,kad mano palukanos nepamazes,  biggrin.gif nes pas mane fiksas litais biggrin.gif Zodziu,pavydu, kad kaimynas maziau mokes biggrin.gif

bet, bus stabilu is kitos puses, ko ir norejau renkantis fiksa wink.gif

Na, taip. Jei zinotume kaip bus geriausia, taip ir padarytume. Buvo laikas mes grauzemes nagus. Krizes metu, kai atlyginima sumazino ir buvo vos ne tris kart mazesnis nei dbr, tai viliboras kosmisinis buvo, tuo tarpu eurliboras buvo labai dziuginantis ir mano draugam buvo visai kitaip. Ne tokia ir krize buvo baisi. O mums labai striuka.
Veluma, http://www.delfi.lt/...s.d?id=63608120

As neketinu nieko pirkti. Man uztenka. O vat jei ant bangos pavyktu parduoti rolleyes.gif rolleyes.gif

Bet rūsi žadu "užpildyti".
Atsakyti
Rusi kuom? Uogienem ir miltais?
Atsakyti
Nevisai. Valymo priemones, buitine chemija, gal aliejus, kavos pupeles. Kazkas tokio. Tai, ko daug naudojam. Trasu ciuciuka.
Atsakyti
Gera tema thumbup.gif

QUOTE(Shoko @ 2014 01 17, 21:34)
Kazkaip jauciu ir girdziu, kad zmones veikia tai, ka seniai zadejo ir taupe. Kas dantis tvarkos, kas remontus daro grandiozinius, kas auto ar zemes dairos.

Manau, čia iš patirties... nes kiek buvo keičiama valiuta, visada pinigai nuvertėdavo , todėl geriau išleisti ir kažką įsigyti... Galbūt tai, ką po to bus galima parduoti reikalui esant wink.gif
Atsakyti
Rizikuoju būti užmėtytas akmenimis, bet manau, kad euro įvedimas įskaitant tikėtiną kainų augimą(!) ateityje (aš nekalbu apie pabrangimą per naktį, to nebus) yra teigiamas dalykas. Atlyginimai irgi turėtų kilti (irgi ne per naktį).

Gerai pagalvokit, ko labiau norėtumėt:
a] ekonomikos kaip Afrikos tautelėj, kur už du dolerius gali pragyventi mėnesį - viskas pigu, bet ir nieko neturi
b] ekonomikos kaip išsivysčiusioje šalyje, kur viskas labai brangu, bet ir atlyginimai nemaži.

aš asmeniškai renkuosi b] (nors, pasak mokslininkų, laimingiausi žmonės žemėje būtent kažkokia tauta Afrikoj) smile.gif

Bet kartu nesu naivus, netikiu, kad nuo įvedimo pagerės gyvenimas. Galbūt kada gėlas vanduo bus brangi prekė, ir - būtina sąlyga - jei Lietuvoje jo šaltiniai priklausys valstybei, o ne trims-keturiems verslininkams, gal tada kažką pajus mūsų vaikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulius017: 21 sausio 2014 - 10:32
QUOTE(Veluma @ 2014 01 17, 20:23)
Musu paskola eurine, tai as viliuosi mazesnes imokos siek tiek, kai nereikes pirkti valiutos kaskart darant imoka. Oficialios santaupos, atlyginimai turetu buti pakeisti oficialiu kursu iskart, manyciau.

Mano paskola irgi eurine, bet ir atlyginimas eurais. Taigi paskola atidavinesiu kaip ir anksciau, bet kainu pakelimas sumazins mano perkamaja galia. Vat cia ir neramu. Dar pagalvodavau, o gal reikia kaip tik paskola i litus pakeisti g.gif . Visai nieko bendro neturiu su ekonomika ir finansais. Gal kokie pasvarstymai butu sia tema?
Atsakyti
QUOTE(Maltiete @ 2014 01 21, 10:41)
Mano paskola irgi eurine, bet ir atlyginimas eurais. Taigi paskola atidavinesiu kaip ir anksciau, bet kainu pakelimas sumazins mano perkamaja galia. Vat cia ir neramu. Dar pagalvodavau, o gal reikia kaip tik paskola i litus pakeisti g.gif . Visai nieko bendro neturiu su ekonomika ir finansais. Gal kokie pasvarstymai butu sia tema?


Ne, toks pakeitimas neturi prasmės. Tą pačią dieną, kai įves eurą, paskola automatiškai taps "eurinė".
Atsakyti
QUOTE(Saulius017 @ 2014 01 21, 11:49)
Ne, toks pakeitimas neturi prasmės. Tą pačią dieną, kai įves eurą, paskola automatiškai taps "eurinė".

Sutinku, beprasmybė. Plius bankas iskart perziures marža (tikrai ne kliento naudai). Bus sutarties pakeitimo mokesčiai ir naujos sąlygos ir išlygos. Beje, iš naujo peržiūri ir šeimos pajamas, mokumą, kalnas popieriu ir karočė nesąmonė.
Nebent turint tikras žinias apie devalvaciją (kuo nlb tikiu).
Atsakyti
sutinku su mintimi, kad euras patogesnis tik tiems, kurie gyvena geriau, kurie keliauja po salis, pinigu keist nereikia, verslininkams, o ne simtams zmoniu/pensininku, kurie vos sukasi lietuvoje ir kojos nera is jos iskele.

sutinku ir su kita mintimi, kad kai musu algos euro pavidalu bus maziausios europoje (salia rumunijos, bulgarijos rikiuosimes), kai mes taip grauziai atrodysim su savo 230E minimumu ar pan, tai valdziazmogiams tiesiog bus geda nekelti atlyginimu, nes dabar sau pasikele, teisejams pakelta - o vel, visi kiti.....LAUKITE EILUTEJE, GERBIAMIEJI....
Atsakyti
QUOTE(Saulius017 @ 2014 01 21, 10:31)


Gerai pagalvokit, ko labiau norėtumėt:
a]

b] ekonomikos kaip išsivysčiusioje šalyje, kur viskas labai brangu, bet ir atlyginimai nemaži.

aš asmeniškai renkuosi b]

o as manau, kad to b)tai net nesulauksiu. Gal vaikai i senatve sulauks.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2014 01 22, 11:46)

sutinku ir su kita mintimi, kad kai musu algos euro pavidalu bus maziausios europoje (salia rumunijos, bulgarijos rikiuosimes), kai mes taip grauziai atrodysim su savo 230E minimumu ar pan, tai valdziazmogiams tiesiog bus geda nekelti atlyginimu, nes dabar sau pasikele, teisejams pakelta - o vel, visi kiti.....LAUKITE EILUTEJE, GERBIAMIEJI....


bet juk tai normalu, mes tik 24m nepriklausomi, o norim visko tiek pat, kaip salys, kurios nepriklausomybe turi simtmecius.
viskas po truputi ateis. mano mociutei 96m, tai kai sesuo pakalbejo apie krize(cia dar pries kelis metus), bobutes zodziai buvo tikie:"kad jum liezuviai nuputu. kara pragyvenau, tremimus, bada ir kitas negandas, o cia mat apie krize kalbate, tikros krizes jus net nesapnavot".
aisku nesinori cia dabar lygintis su rumunais, bet nera ir cia taip viskas blogai. daznai is kazkurios valstybes paimam maza pavyzdzi ir siuntam, kad pas mus kitaip. pvz Italijoj vynas pigus, Anglijoj pasalpos tokios, kad nereikia net dirbti, Norvegijoj uzdirba desimtim tukstanciu, Amerika is viso svajoniu salis..
o jei ziuretumem i kitus dalykus, kad pvz Amerikoje susirgus sunkia liga tenka parduoti viska, ka turi ir vis tiek neuzteks gydymui arba darbdavys gali atleisti ta pacia diena be perspejimo, nepaisant jokiu stazu?
toje pacioje Norvegijoje daugelis mum elementariu prekiu ten tiesiog prabangos dalykas, net ir labai daug uzdirbant. ir jie panasiai kaip mes vaziuojam i Lenkija apsipirkineti, jie vaziuoja i Svedija.
Prancuzijoj dideli mokesciai, o Anglijoj pensijinio amziaus nera ir t.t.
o kur matyta, kad galima vaika iki 3m auginti, o dar pora metu net mokami pinigai?
tiesiog visur yra pliusu ir minusu, kazkas cia irgi gerai yra pasakes, krize bus tada, kai maximoje dirbs viena kasininke ir ta nuobodziaus..
Atsakyti