Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

Pasakiau RŪŽAVESNĖ ir jau psio.. žibalo pripylė lotuliukas.gif Vajezus marija.. biggrin.gif Pasitaisysiu, ji tikrai šiek tiek kitokia, nei 12.4, ant tipsiukų geriau matėsi skirtumas smile.gif Pas mane jos abi mylimos ir populiarios 4u.gif
Atsakyti
aciu uz naujus namucius 4u.gif
siandien gavau lakus kuriu labai laukiau.
Merginos, ar jus nesate susidure su nago sakneles pazeidimu? turiu sita beda, gyd. sake kad nepades net nago nulupimas. esme ta, kad jis toks kaip skiles, ir plysta iki gyvuonies. pasimiau is drauges kietoji gelio bandysiu laikina reminta daryti.
QUOTE(agnieter @ 2014 01 17, 19:01)
Kodi 53 nr. tokia skani man..  wub.gif


oi kokia grazi!!!
QUOTE(Aistyte0724 @ 2014 01 17, 23:21)
PN žaidimą dabar vykdo, įkeli foto, kad jų produkcija matytųsi, sulauki 199 like ir gauni nemokmai laką, tai va, reikės bandyt, nes nebloga man ta jūsų aptarta spalva  lotuliukas.gif

blefas man tie zaidimai. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2014 01 18, 00:43)
aciu uz naujus namucius  4u.gif
siandien gavau lakus kuriu labai laukiau.
Merginos, ar jus nesate susidure su nago sakneles pazeidimu? turiu sita beda, gyd. sake kad nepades net nago nulupimas. esme ta, kad jis toks kaip skiles, ir plysta iki gyvuonies. pasimiau is drauges kietoji gelio bandysiu laikina reminta daryti.


Nufotkink ir parodyk kai nagas bus be lako.Jei tai yra ka isivaizduoju tai joa laikinai kietasis gelis pades.As darydavau taip klientems.
Atsakyti
sakykit prasau is kur pigiausia viska susipirkt geliniams lakavimui (iskaitant ir lempa) g.gif ebay, amazon, pas kitaicius ar dar kur nors kitur? gal LT ieskot? paskaiciau cia pas jus ir uzsmaniau visko pati, kad namie galeciau darytis, aisku jei pavyks paciai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klakšt: 18 sausio 2014 - 09:13
lempa, manau tikrai pigiausiai gautum ebay, o ir kitu priemoniu ten gali rasti tikrai nebrangiai wink.gif o as prisiskaiciusi geru atsiliepimu nusipirkau Cristina laka is Honk Kongo smile.gif dabar laukiu kol atkeliaus.ziuresim ir bandysim kaip nesiosis wink.gif
Atsakyti
Man kojos nagas yra pazeistas nuo gyvuonies keli metai ir toks per viduri auga visad kaip iskiles turbut jei kazkur gyvuonyje pazeidimas tai taip ir liks, o as va net nezinau kada savaji ant kojos numusiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(klakšt @ 2014 01 18, 10:12)
sakykit prasau is kur pigiausia viska susipirkt geliniams lakavimui (iskaitant ir lempa)  g.gif ebay, amazon, pas kitaicius ar dar kur nors kitur? gal LT ieskot? paskaiciau cia pas jus ir uzsmaniau visko pati, kad namie galeciau darytis, aisku jei pavyks paciai  unsure.gif


As tai lempa jau dabar pirkciau perfect nails, maciau po 90 lt buvi paleide, tai it garantija turesit ir lempuciu pakeitimui visada nusipirksit.
Atsakyti

As tai lempa jau dabar pirkciau perfect nails, maciau po 90 lt buvi paleide, tai it garantija turesit ir lempuciu pakeitimui visada nusipirksit.
[/quote]

lempuciu pakeitimui ebay irgi yra wink.gif manau, jos visos standartines. pataisykit, jei klystu wink.gif

as lempa pirkau kaune, kalnieciuose, man ten siule uz 90 lt bet ispejo kad ji brokuota, laikmatis neveikia, tai paemiau kita, normalia.
Atsakyti
[quote=Almantaitė,2014 01 18, 11:01]
As tai lempa jau dabar pirkciau perfect nails, maciau po 90 lt buvi paleide, tai it garantija turesit ir lempuciu pakeitimui visada nusipirksit.
[/quote]

lempuciu pakeitimui ebay irgi yra wink.gif manau, jos visos standartines. pataisykit, jei klystu wink.gif

as lempa pirkau kaune, kalnieciuose, man ten siule uz 90 lt bet ispejo kad ji brokuota, laikmatis neveikia, tai paemiau kita, normalia.
[/quote]
Vat ir esme kad nera vienodos. Atsisiusit is ebay lempas tai ir lemputes teks siustis, o jei ateis nevrkkiancios kiek valakitos, o be lempuciu ar kol lauksit kitu nieko negalesit dirbt. Jei duges laikmatis kaip nutiko man po poros sav. nieks nepakeite kinai gi garantijos neduoda. Zodz elkites kaip ismanot as pasidalinu tik savo patirtim ir kokiu klaidu nekartociau.
Atsakyti
Dar vienas niekuom labai neissiskiriantis darbelis 4u.gif
HG Deep sea 3sl ir stampikas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 18 sausio 2014 - 10:50
ar ši lempa tinkama? ar jai lempučiu galima rast LT ar tik iš ebay paskui jas pirkt reiktų? ar čia visai š.... ir tokios geriau nepirkt o į brangesnes žiūrėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2014 01 18, 11:12)
ziuriu ka rasau yra nematoma, na tai lai tada kitos komentuoja, matyt mano parasyti zodziai skamba baisiai nepatikimai  doh.gif  lotuliukas.gif

nekreipk demesio, tuoj ir tu i tokius klausimus nebeatsakinesi biggrin.gif
Grazus darbelis, nemegstu melynos spalvos lako, bet ziuriu, ant baltu rankeliu visai gerai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 01 18, 12:46)
nekreipk demesio, tuoj ir tu i tokius klausimus nebeatsakinesi  biggrin.gif
Grazus darbelis, nemegstu melynos spalvos lako, bet ziuriu, ant baltu rankeliu visai gerai atrodo  thumbup.gif


noris zmogui padet , nes manes niekas nepaprotino irgi visos sake is ebay siustis, o kad ten islosi kapeika , opaskui vargo kiek tai nioekas nepamynejo, zodz kaip nori lai taip daro irnesakyk.gif

Sita melyna nereali, gerule tokia, ant ranku net nelabai ir matyti is tolo kad ten melyna ar juoda ar dar kokia, nu tokia labai subtili wub.gif kol ant ranku neismeginau jos maniau kad niekis, bet kai vienai klientei palakinau tai dabar ir kitoms siulau bigsmile.gif
Atsakyti