Įkraunama...
Įkraunama...

P. Mažylio gimdymo namai

Gal aš pataikiau ant gimdymo bumo - nežinau, tačiau prasidėjus gimdymui, kol daėjau iki gimdyklos, pabuvojau 3 palatose, kėlė iš vienos į kitą, nes visos buvo užimtos, pasižiūrėti ateidavo labai retai, prižiūrėjo, klausinėjo kuo gali padėti tik slaugutė, daktarai elgėsi labai griežtai, nors laikiausi gana šauniai, gimdžiau be vaistų, nors norėjau, bet atkalbinėjo, kad pagimdysiu ir taip.Po gimdymo su vyru praleidom gerą pusvalandį kolidoriuj, nes palatų nebuvo laisvų,tik mane išvežė - jau už parankių į gimdyklą atvedė kitą merginą,kažin ar bent stalą sutvarkyt spėjo.Gulėjau patologiniam, dviese siauroj palatėlėj, per tris dienas plovė gal du kartus, o žmonių buvo lankyti per abi nemažai.Tačiau baisiausia buvo - kai pesiprausiant duše iškrito gabaliukas placentos blink.gif , nors seselei parodžiau, tačiau nieks taip ir manęs neapžiūrėjo.jau praėjo nemažai laiko - žadu pairodyti savo gydytojai, kad patikrintų ultragarsu ar nieko daugiau nepaliko.Tačiau kaip ten bebūtų aš dėkinga medikams, kad turiu tokį šaunų sūnelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rentata @ 2007 03 06, 11:22)
Gal aš pataikiau ant gimdymo bumo - nežinau, tačiau prasidėjus gimdymui, kol daėjau iki gimdyklos, pabuvojau 3 palatose, kėlė iš vienos į kitą, nes visos buvo užimtos, pasižiūrėti ateidavo labai retai, prižiūrėjo, klausinėjo kuo gali padėti tik slaugutė, daktarai elgėsi labai griežtai, nors laikiausi gana šauniai, gimdžiau be vaistų, nors norėjau, bet atkalbinėjo, kad pagimdysiu ir taip.Po gimdymo su vyru praleidom gerą pusvalandį kolidoriuj, nes palatų nebuvo laisvų,tik mane išvežė - jau už parankių į gimdyklą atvedė kitą merginą,kažin ar bent stalą sutvarkyt spėjo.Gulėjau patologiniam, dviese siauroj palatėlėj, per tris dienas plovė gal du kartus, o žmonių buvo lankyti per abi nemažai.Tačiau baisiausia buvo - kai pesiprausiant duše iškrito gabaliukas placentos blink.gif , nors seselei parodžiau, tačiau nieks taip ir manęs neapžiūrėjo.jau praėjo nemažai laiko - žadu pairodyti savo gydytojai, kad patikrintų ultragarsu ar nieko daugiau nepaliko.Tačiau kaip ten bebūtų aš dėkinga medikams, kad turiu tokį šaunų sūnelį 4u.gif

Manau tu tikrai pataikei ant gimdymo bumo smile.gif drauge irgi po gimdymo berods gulejo pataloginiam, o man pasiseke as likau tikrai laaabai viskuo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Rentata, gal gali pasakyti pas ką papuolei gimdyti? Pavardę, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolitaJ: 06 kovo 2007 - 21:15
Iš anksto tariusis nebuvau, todėl pamačiau aš jas tik prasidėjus gimdymui, tai ir nesusipažinau.Perskaičiau tik gydytojos vardą - Rita, o akušerės nemačiau,tačiau nelabai kas ir rūpėjo per visą tą procesą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rentata @ 2007 03 07, 00:32)
Iš anksto tariusis nebuvau, todėl pamačiau aš jas tik prasidėjus gimdymui, tai ir nesusipažinau.Perskaičiau tik gydytojos vardą - Rita, o akušerės nemačiau,tačiau nelabai kas ir rūpėjo per visą tą procesą.  blush2.gif

Tai va , kad tuo metu nelabai ir rupi tos pavardes blush2.gif as irgi nemaciau pas ka gi as gimdziau , o ji tokia ( geras zmogus) na tokia GERA DAKTARE , jei ne ji tai manau buciau gimdziusi ne 14 valandu, o 28 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rentata @ 2007 03 06, 23:32)
Iš anksto tariusis nebuvau, todėl pamačiau aš jas tik prasidėjus gimdymui, tai ir nesusipažinau.Perskaičiau tik gydytojos vardą - Rita, o akušerės nemačiau,tačiau nelabai kas ir rūpėjo per visą tą procesą.  blush2.gif

Jaučiu Dovydaitienė ax.gif
Atsakyti
Taip tikrai kainuoja tik pirmas apsilankymas 28,60 Lt, ir dar gali kainuoti kraujo tyrimas, jei reikės darytis pilną, nes paprastas yra nemokamas bigsmile.gif
Atsakyti
merginos turiu klausimėli
ar MAŽYLYJE leidžia nakty buti vyrui? yra kažkokios atskiros palatos? kiek jos kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2007 03 09, 08:42)
merginos turiu klausimėli
ar MAŽYLYJE leidžia nakty buti vyrui? yra kažkokios atskiros palatos? kiek jos kainuoja?

as kiek domejaus tai man sake kad uz nakti 10 lt
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2007 03 09, 09:42)
merginos turiu klausimėli
ar MAŽYLYJE leidžia nakty buti vyrui? yra kažkokios atskiros palatos? kiek jos kainuoja?

Leidzia vyrui buti per nakti, bet jei pataikysi ant gimdymo bumo tai kazkaip laaabai abejoju, kad leis, nes jis tiesiog netures kur miegoti smile.gif paskaityk ankstesnius postus, kai kurios gimdziusios gi raso, kad net po gimdymo su leliuku teko guelt patologiniam, nes pataike ant gimdymo bumo , tikekimes , kad nepataikysi ant bumo mirksiukas.gif 4u.gif SEKMES 4u.gif
Atsakyti
o as noreciau paklausti ar galima mazylyje lankytis po gimdymo, neesant nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(modestasta @ 2007 03 09, 14:29)
Leidzia vyrui buti per nakti, bet jei pataikysi ant gimdymo bumo tai kazkaip laaabai abejoju, kad leis, nes jis tiesiog netures kur miegoti  smile.gif  paskaityk ankstesnius postus, kai kurios gimdziusios gi raso, kad net po gimdymo su leliuku teko guelt patologiniam, nes pataike ant gimdymo bumo , tikekimes , kad nepataikysi ant bumo  mirksiukas.gif  4u.gif SEKMES  4u.gif


ačiū
va to labiausiai ir bijau
vis tik vasara, manau kad gimdančių bus nemažai

dar turiu klausimuka
o kada maždaug jau reiktu eiti pas gydytoja tartis dėl gimdymo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituxs: 09 kovo 2007 - 14:57