Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
laukiaus berniuko ir nestumas buvo tiesiog pasaka, tik isdave augantis pilvukas
Atsakyti
Pradzioj mane irgi pykino laaabai doh.gif , bet nei kart nevemiau, tik visa laika jauciau sleikstuli, labai nemalonus jausmas buvo schmoll.gif !!! Gydytoja sako, kad turesim mergaite wub.gif , anksciau ar veliau pamatysim biggrin.gif
Atsakyti
O as "pravemiau" kasdien, be iseiginiu iki 5,5menesio. Valgyt nieko negaledau mazdaug iki pietu. Jei bandydavau kanors suvalgyt, tai net nuryt normaliai negaledavau. Laukiam mergytes.
Atsakyti
Aš susilaukiau mergaitės, nėštumo pradžioje labai vėmiau, net lygoninyje teko gulėti doh.gif
Atsakyti
pas mane gimė berniukas.nėštumo metu jaučiausi labai gerai, nei pykino, nei ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūratė V.: 28 rugsėjo 2006 - 13:16
nors daug kas spejo, kad laukiuosi berniuko, (nes kazkodel sprende is veido), o susilaukiau mergaites, bet per diena vemdavau nebe zinau kiek kartu, wc buvo mano draugas verysad.gif ir taip nuo mazdaug antro menesio iki ketvirto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2006 09 28, 14:15)
nors daug kas spejo, kad laukiuosi berniuko, (nes kazkodel sprende is veido), o susilaukiau mergaites, bet per diena vemdavau nebe zinau kiek kartu, wc buvo mano draugas verysad.gif ir taip nuo mazdaug antro menesio iki ketvirto schmoll.gif


o kaip galima iš veido spręsti?
Atsakyti
QUOTE(iiinga @ 2006 09 28, 15:04)
o kaip galima iš veido spręsti?

šiaip žmonės sako, kad jei laukiasi moteris mergaitės, tai veidas nelabai gražus pasidaro, spuogų daug ir pan., o jei laukiasi berniuko, veidas kaip tik pasidaro skaistus, oda lygi, graži. Taip buvo ir pas mane, veido oda pasidarė thumbup.gif
Atsakyti
Besilaukiant nepykino ne karto, veido oda buvo grazi, o gime mergaite thumbup.gif
Atsakyti
Na as taip pat nepasakyciau kad vemiau, na tik pora karteliu kai teko pavaziuoti autobusu ir masina, daugiau ne kartelio. Laukiam mergaites.

O as vakar per tv maciau laida cia UK rode, nestukiu daktare paima vestuvini zieda vyro ar moters perveria ji siulu ir virs busimos mamytes pilvuko laiko jei siubuoja ratu tas ziedas vadinasi lauki mergytes, o jei pagaliuka toki nupaiso, na siubuoja tiesiai tada berniuko smile.gif ir po tokiu "burtu" ta gydytoja dare echoskopa, nu zinokit atitiko g.gif Pabandyciau pati pasiburti, bet kad ziedas nuo pirsto ne is vietos verysad.gif sutino
Atsakyti
QUOTE(Linuxeee @ 2006 09 28, 19:32)
Na as taip pat nepasakyciau kad vemiau, na tik pora karteliu kai teko pavaziuoti autobusu ir masina, daugiau ne kartelio. Laukiam mergaites.

O as vakar per tv maciau laida cia UK rode, nestukiu daktare paima vestuvini zieda vyro ar moters perveria ji siulu ir virs busimos mamytes pilvuko laiko jei siubuoja ratu tas ziedas vadinasi lauki mergytes, o jei pagaliuka toki nupaiso, na siubuoja tiesiai tada berniuko  smile.gif  ir po tokiu "burtu" ta gydytoja dare echoskopa, nu zinokit atitiko  g.gif  Pabandyciau pati pasiburti, bet kad ziedas nuo pirsto ne is vietos  verysad.gif sutino

O zinai, as kai pacioj nestumo pradzioj gulejau ligonineje, tai paltoj kartu gulinti mergina paklause ar zinau ka turesiu, o kadangi mums buvo gal vos 12 savaiciu, tai nieko ir nezinojau. Ji liepe man israuti savo plauka, per ji pervere auksini zieda ir liepe laikyti ties stikline kurioj buvo puse pripilta vandens (nu gal maziau nei puse), ir tada ziedas pradejo suktis ratu. Tai sako pas tave bus mergyte. Veliau ji paeme ir ta zieda pervere per savo plauka ir i stikline is naujo pripyle vandens. Pas ja ziedas paise pagaliuka. Nu niekada netikejau tokiais dalykais, kol... Po kiek laiko ja susitikau parduotuvej, ir ant ranku ji nesesi berniuka, o mums prie kelias savaites 100procentu garantavo, kad bus mergyte....
Nezinau, tai tik sutapimas, ar teisybe...
Atsakyti
mane pykino tik viena karta, isgerus apelsinu sulciu blink.gif na bet tas vienas kartas tik buvo, ir neprivede iki vemimo, tai skaitau kad to ir nebuvo ax.gif gime mergyte bigsmile.gif
Atsakyti